+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Bosniją ir Hercegoviną

Pigūs lėktuvų bilietai į Bosniją ir Hercegoviną, trumpiau BIH – puikių atostogų pradžiai! Įsikūrusi Balkanų vakaruose valstybė kerės savo lankytinų vietų grožiu, įdomia ir turinčiais ką papasakoti vietiniais gyventojais bei įtraukiančia kultūra. Pietryčių Europoje stūksiantys Bosnijos ir Hercegovinos kalnai – įkvėpiantis didybės grožis ilgam išliks jūsų atmintyje... Skalaujantys Adrijos jūros vandenys Bosnijos ir Hercegovinos pakrantes kvies pamiršti rūpesčius, pasiruošti atostogų pliūpsniui ir atsipalaiduoti, tad mintimis nutolkite nuo kasdienybės ir leiskitės įtraukiami į poilsinės ar pažintinės kelionės kerus. Lėktuvų bilietai internetu pigiau į Bosniją ir Hercegoviną nupaišys jūsų kelionės žemėlapį įvairiausiomis spalvomis – sodrūs žali gamtos atspalviai, tamsiai mėlini jūros toliai ir istorija pulsuojanti architektūra... Paskutinės minutės bilietų pasiūlymai akcijos ir nuolaidos suteiks progą ištrūkti, patirti ir pailsėti magiškoje Bosnijoje ir Hercegovinoje! KELIAUJAM!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Sarajevo International Aiport – SJJ (Sarajevo).

Laikas: UTC+1, vasaros laikas UTC+2

Valiuta: konvertuojamoji markė BAM

Gyventojų skaičius Bosnijoje ir Hercegovinoje: 3,829 mln.

Plotas: 51 197 km²

Bosnijos ir Hercegovinos įkūrimas: 1189 m. rugpjūčio 29 d.

Lankytinos vietos: Sarajevas, Medžiugorjė, Mostara, Kravice krioklys, Hutovo Blato gamtos ir paukščių rezervatas, Blagaj miestas, Tekke vienuolynas, Stari Most tiltas, Neretva upės kanjonas, Latin tiltas, Tunelio muziejus.

Būtina paragauti: Bosnijos ir Hercegovinos virtuvė balansuoja tarp rytų ir vakarų, tad jos įvairovė tikrai stebina! Pasiruoškite išragauti įvairių patiekalų skonių – nuo sočiųjų patiekalų iki turkiško stiliaus pyragų, nuo skanėstų iš vaisių iki gardžiosios kukurūzų košės... Pusryčius pradėkite vietinių mėgstama stipria, saldžia kava ir ruske kape – skaniaisiais kakaviniais pyragaičiais. Vietinių gyventojų siūloma kukurūzų košė pura puikiai tiks gyvybingai dienos pradžiai, o ir gomurį malonins net ir tikriausius gastronomijos fanus! Pietums ragaukite mėgstamųjų cevapcici dešrelių su įvairiu garnyru ar turkiško stiliaus pyragų (jų ingredientai susideda iš mėsos, špinatų, bulvių, sūrio – skamba sočiai, tiesa?). Paragaukite naminio brendžio rakijos iš kriaušių, slyvų, obuolių ar vyšnių – tradicinis nacionalinis pietų slavų gėrimas populiarus jau nuo seniausiųjų laikų.

Lauktuvės iš Bosnijos ir Hercegovinos: pažinti ir prisiliesti prie Bosnijos ir Hercegovinos kultūros padės mieli ir kruopščiai išdrožinėti medinukai, dailiai ornamentais puoštos papuošalų dėžutės. Liaudies tematika dailinti šaukšteliai, puodeliai ir kavos ar arbatos rinkinukai. Slyvų brendis taps ne tik saldžia dovanėle, bet ir interjero detale. Rafinuotai siuvinėti tekstilės gaminiai – Bosnijos ir Hercegovinos stiprioji pusė, tad moterims nudžiugins autentiški bateliai ir palaidinės, o vyriškiams – tvirti ir originalūs odos gaminiai. Nepamirškite visiems žinomų ir patvirtintų lauktuvių – magnetukai su šalies kraštovaizdžio vaizdiniais puikiai papuoš.

Pigiausi skrydžiai į Bosniją ir Hercegoviną galimi: keliauti į BIH pigiau siūlome bilietų internete dairytis rudenį – tai ne sezono metas, kuomet gatvėse nesutiksite galybę žmonių. Na, o slidinėjimo fanams siūlome skrydžius žiemos metu!Komentarai