+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Lektuvubilietai-urm-keliauk-saugiai (1)

Atsisiųsk programėlę „Keliauk saugiai“

Su „Keliauk saugiai“ programėle keliauti kur kas paprasčiau ir saugiau. Atsisiųskite „Keliauk saugiai“ programėlę ir apie pasirinktą kelionės tikslą sužinokite visą išsamią informaciją! Be to, „Keliauk saugiai“ pateikta informacija pasiekiama be interneto ryšio, tad aplikacija galėsite naudotis iš bet kurio pasaulio kampelio!

„Keliauk saugiai“ pateikiama konsulinė informacija, taip pat URM (Lietuvos Užsienio Reikalų Ministerija) kelionių patarimai bei atvykimo sąlygos į kiekvieną pasaulio valstybę.

„Android“ operacinės sistemos mobiliųjų įrenginių naudotojai šią programėlę gali atsisiųsti čia, o iOS operacinės sistemos naudotojai – čia. „Keliauk saugiai“ galima atsisiųsti ir paspaudus ant žemiau esančių nuorodų:

Download_on_the_App_Store_Badge_LT_RGB_blk_100317 google-play-badge (1)

Kuo programėlė naudinga?

Visą būtiną kelionių informaciją rasite vienoje vietoje, todėl besiruošdami kelionei sutaupysite laiko. Programėlėje reguliariai atnaujinamos kelionių rekomendacijos net į 224 paskirties vietas!

Informacija apie vizų reikalavimus

Juk prieš keliaujant svarbu ne tik pigūs lėktuvų bilietai ir patogūs skrydžiai! Būtina žinoti, ar norint patekti į pasirinktą šalį reikalinga kelionės viza. Programėlėje rasite ne tik visą su vizomis susijusią informaciją, bet ir URM rekomendacijas, kaip ir kur jas galima įsigyti.

Su skiepais susijusi informacija

Vykstantiems į tolimas pasaulio šalis naudinga žinoti, ar prieš kelionę vertėtų pasiskiepyti. „Keliauk saugiai“ programėlėje pateiktos ULAC (Užkrečiamųjų Ligų ir AIDS centras) parengtos rekomendacijos.

Informacija apie šalies saugumo lygį

Programėlėje pateikiamos URM saugumo rekomendacijos bei informacija apie šalyje gresiančius pavojus bei saugumo lygį. Taip pat, programėlės turėtojai realiuoju laiku gauna pranešimus (push notifications) apie išpuolius, stichines nelaimes, ar kitokias aktualioje šalyje vykstančias krizes.

Lietuvos atstovybių kontaktai visame pasaulyje

„Keliauk saugiai“ programėlėje pateiktas Lietuvos diplomatinių atstovybių visame pasaulyje žemėlapis, atstovybių kontaktai, o prireikus galima pasinaudoti ir automatine artimiausios atstovybės nustatymo bei kelionės suplanavimo pagal buvimo vietą funkcija.


Susipažink su „Keliauk saugiai“ programėle
 

 Download_on_the_App_Store_Badge_LT_RGB_blk_100317 google-play-badge (1)

Lektuvubilietai.lt rekomenduoja

„Keliauk saugiai“ yra URM produktas, kuris buvo sukurtas siekiant supaprastinti ir padidinti konsulinės informacijos prieinamumą. Lektuvubilietai.lt neprisiima atsakomybės už jokią programėlėje pateiktą informaciją, patirtą žalą ar nuostolius dėl naudojimosi programėlėje pateikta informacija.

SVARBU: URM (Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija) taip pat negali garantuoti, kad

programėlėje „Keliauk saugiai“ pateikta informacija apie įvažiavimą į pasirinktą užsienio valstybę visais atvejais yra iki galo tiksli. Naujausios informacijos rekomenduojame ieškoti kelionės tikslo valstybės Lietuvos atstovybėje ir kitose kompetentingose institucijose.

Norime priminti, kad sprendimus dėl vykimo į konkrečias šalis, taip pat kitus su kelionės saugumu susijusius sprendimus keliautojas turi priimti pats! Linkime visada keliauti saugiai!