+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į visas šalis

Europa

Azija

Šiaurės Amerika

Afrika

Australija

Šiandien kaip niekad paprasta keliauti ne tik po Europą, o ir po visą pasaulį. Jeigu dar prieš maždaug 30 metų mus nuo viso pasaulio skyrė griežtos politinės sienos, tai šiandien keliai į visas pasaulio kryptis yra ne tik plačiai atviri, bet ir prieinami kiekvienam kelionių mylėtojui – pigūs skrydžiai yra siūlomi bene kiekvienos skrydžių ir kelionių bendrovės, telieka tik pasirinkti. O rinktis galima iš mažiausiai penkių žemynų ir juose esančių šalių:

Skrydžiai į Europą: aviabilietai į Europą ir jos šalis mums yra prieinami turbūt geriausia kaina. Skrydžių bendrovės dažniausiai siūlo pigius skrydžius Skandinavijos, Jungtinės Karalystės kryptimis, kadangi maršrutais Lietuva – Norvegija ar Lietuva – Jungtinė Karalystė dažniausiai kursuoja išvykę dirbti lietuviai. Tačiau tai nereiškia, kad negalima patrauklia kaina įsigyti ir bilietų į puikiausius Europos poilsio taškus: Ispaniją, Italiją, Maltą ir t.t. Ši kryptis vilioja ne vien tuo, jog lėktuvų bilietai į Europą yra pigiausi, tačiau ir gan trumpa pačio skrydžio trukme.

Skrydžiai į Aziją: keliautojų gausiausiai perkami aviabilietai į Aziją yra bilietai į Tailandą, Turkiją, Kambodžą, ar Vietnamą. Šią skrydžių kryptį renkasi turbūt drąsiausi keliautojai, išsiilgę nuotykių ir neatsikratantys susižavėjimu tolimaisiais Rytais. Lėktuvų bilietai į Aziją yra puiki investicija į savo laisvalaikį, kadangi šios kelionės įspūdžiai išlieka visam gyvenimui.

Skrydžiai į Šiaurės Ameriką: išsvajotoji JAV, romantiškoji Kanada ir net aistringoji Kuba šiandien gali būti pasiekiamos tiesiog ranka – susimokate internetu, ir aviabilietai į Šiaurės Ameriką jau Jūsų kišenėje. Vien JAV yra verta kiekvieno keliautojo dėmesio – šioje vienoje šalyje galima ir pasigrožėti nuostabiais gamtos stebuklais, ir apsilankyti didžiausiame šurmuliuojančiame Niujorko didmiestyje ar pailsėti spalvingoje Kalifornijoje. Lėktuvo bilietai į Šiaurės Ameriką yra pats pigiausias malonumas, tačiau be jokios abejonės vertas Jūsų kantrybės.

Skrydžiai į Afriką: Afrika yra turbūt mažiausiai pasaulyje ištyrinėtas kraštas, kerintis paslaptimi ir viliojantis egzotika. Lėktuvų bilietai į Afriką nėra itin brangūs – kadangi Egiptas yra prigludęs visai šalia Europos, tačiau ir Marokas yra vertas kiekvieno pasišventusio keliautojo apsilankymo. Aviabilietai į Afriką gali tapti tobuliausia atostogų dovana Jums ir Jūsų artimiesiems.

Skrydžiai į Australiją: aviabilietai į Australiją gal ir šiek tiek palengvins kišenę, tačiau vis tiek ši kelionė yra verta pastangų. Niekur kitur pasaulyje nepamatysite lyg niekur nieko gatvėje ant medžių besikarstančių koalų ar tolumoje šokliuojančių kengūrų. Lėktuvų bilietai į Australiją skamba lyg svajonė, kuri gali išsipildyti keliais mygtukų paspaudimais. Į kiekvieną pasaulio kampelį nuolatos skelbiami pigūs skrydžiai – tereikia kelionę suplanuoti iš anksto, ir galėsite be jokių rūpesčių mėgautis nuostabiu poilsiu krašte, kurį prieš tai regėjote tik paveikslėliuose.