+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

 

Lektuvubilietai.lt

Lektuvubilietai.lt – platforma, vienijanti lėktuvo bilietų pardavimo profesionalus. Visi kartu, stipriai veikiami kelionių dvasios, kuriame pažinimo kupiną pasaulį savo klientams. Dalijamės per daugiau nei dešimtmetį sukaupta patirtimi, patarimais, darome viską, kad užtikrintume gerą kliento patirtį ir įkvėptume keliauti.

Mūsų šūkis – „Lėktuvų bilietai – kur nori, ten skraidai!”

Prekinis ženklas Lektuvubilietai.lt priklauso jau ketvirtį amžiaus turizmo verslą puoselėjančiai kelionių agentūrai ir kelionių organizatoriui Baltic Tours Group. Kartu su kitais prekės ženklais (Skrendu.lt, Aero.lv, Tagoo.lv, Tagoo.lt, Baltictours.com, Baltictours.lt) įmonė skleidžia kelionių žodį visoje Lietuvoje ir Latvijoje. 

Lėktuvų bilietų pardavimo komanda – tikri maksimalistai. Kruopštūs, atidūs, kantrūs, profesionalūs ir, žinoma, orientuoti į geriausią įmanomą rezultatą. Neabejojame, jog esame unikalūs – į tradicines turizmo paslaugas žvelgiame pozityviu, kūrybišku kampu. Nuolat domimės turizmo naujovėmis, diegiame inovacijas, puoselėjame kūrybinę komunikaciją. Nuolat siekiame įdomesnio ir tobulesnio pasaulio ne tik įmonės viduje, bet ir 360° spinduliu!