+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Prancūziją

Lėktuvo bilietai pigiau į svajingąją Prancūziją... Čia nepaprastas gamtos grožis, lankytinų vietų įdomybės ir šviežių kruasanų kvapai romantiškajame Paryžiuje tiesiog užburia.. Kelionės į Prancūziją metu rasite visko: svajingų miestų ir miestelių, nuostabių paplūdimių, kvapą atimančių gamtos peizažų, muziejų, garsėjančių meno kolekcijomis, natūralios gamtos, nuostabaus maisto ir gėrimų. Žavingajame Provanse jus užburs įvairūs aromatai ir levandų bei kitų gėlių laukų vaizdai. Įkvėpkite ir pajauskite atostogų gaivą... Pietuose senųjų civilizacijų pasiekimų likučiai leis sugrįžti atgal į praeitį ir pasisemti begalę žinių. Prancūzija garsi savo vynais, todėl nepamirškite apsilankyti vynų daryklose ir muziejuose, kuriuose turėsite progą paragauti prancūziško vyno... Keliaudami po Prancūziją įsitikinsite, kad mažos ir jaukios kavinukės gali suteikti nepaprasto žavesio jūsų kelionei – aptarkite dienos įspūdžius vienoje iš jų. Pajauskite bohemišką šalies dvasią svajingame Paryžiuje - siauromis miesto gatvelėmis vaikščiojo ne vienas pasaulyje žinomas dailininkas, kompozitorius, dizaineris ar aktorius... Susikurkite savo atostogų filmą romantiškame Paryžiuje, sniegu nubarstytais kalnais apsuptame Šamoni ar Viduržemio jūros skalaujamame Marselyje... Įsigykite lėktuvų bilietus internetu ir pažinkite pasaulį pigiau!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Beauvais-Tille Airport oro uostas (BVA), Charles De Gaulle oro uostas (CDG), Orly oro uostas (ORY), Cote D'Azur oro uostas (NCE)

Laikas: UTC+1

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Prancūzijoje: 62 752 136

Prancūzijos plotas: 551 695  km²

Prancūzijos susikūrimas: 843 m.

Lankytinos vietos: Paryžius, Marselis, Nica, Bordo, Burgundija, Strasbūras, Avinjonas, Lionas, Provansas, San Tropezas, Tulūza, Versalis, Kanai, La Rošelis, Šampanė.

Būtina paragauti: pradėkite dieną tikrais kruasano ir macarons skoniais – jie Prancūzijoje ypatingi ir kitokie nei bet kur kitur. Jeigu saldumynai jums ne prie širdies, ragaukite įvairius sūrius. Net ir patys įnoringiausi gurmanai ras savo favoritą, nes Prancūzijoje gaminama daugiau nei 500 sūrio rūšių. Kai nuvyksite į pakrantę, paragaukite žuvies ir jūrų gėrybių patiekalų. Ir nors lietiniai blyneliai crepes kilę ne iš Prancūzijos, jie būtini jūsų kelionės meniu! Taigi pasinaudokite karštomis akcijomis, įsigykite lėktuvų bilietus internetu į unikaliąją Prancūziją!

Lauktuvės iš Prancūzijos: prancūziški kvepalai laikomi vienais geriausių visame pasaulyje, todėl lauktuvių parvežę jų, visus maloniai nustebinsite. Žinoma, Paryžiaus ir Prancūzijos simbolio, Eifelio bokšto statulėlės - saugus pasirinkimas. Smaližiai įvertins prancūziškus saldumynus: šokoladą, skanėstus macarons, karamelinius saldainius. Iš kelionės po Provansą, galite parvežti kvapniųjų levandų ar eterinių aliejų. Gurmanus nustebinsite sūriais, vynu, šampanu ar kokybišku alyvuogių aliejumi.

Pigiausi skrydžiai į Prancūziją galimi: lėktuvų bilietai į Prancūziją žemomis kainomis džiugina vėlyvo rudens ir žiemos mėnesiais. Dairykitės ypatingų pigių skrydžių pasiūlymų – tai gali būti proga pigiau išvysti įvairiaspalvio pasaulio ypatumus! Skrendam!Prancūzijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai