+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Norvegiją

Ar pavargote nuo miestų šurmulio? Ar ieškote atgaivos savo sielai ir akims? Negąsdina atšiaurus klimatas atostogų metu? Rinkitės keliones į nepaprastai įstabaus grožio Skandinavijos kampelį – Norvegiją! Šios kelionės metu pamatykite ledynų, fiordų ir kalnų išvagotą kraštovaizdį, kurie paliks didžiulį įspūdį visam gyvenimui. O Norvegijos gamta jus sužavės unikaliu reiškiniu – baltosiomis naktimis, kurių metu arktiniame žiede saulė nenusileidžia nuo gegužės iki liepos mėnesio. Nepraleiskite progos keliauti pigiau ir aplankyti šią šalį pasinaudodami geriausiais pasiūlymais. Kasdienės nuolaidos, akcijos, pigūs skrydžių bilietai, specialūs ir paskutinės minutės pasiūlymai padės jūsų svajonėms virsti realybe! Norvegija – puikus pasirinkimas kelionės su šeima ar draugais. Čia poilsinės kelionės ir aktyvios kelionės gali būti suderinamos! Nepraleiskite progos pamatyti per 150 besipuikuojančių įvairių regioninių pastatų, kurie buvo autentiškai atkurti remiantis istoriniais šaltiniais, galėsite pasiklausyti norvegų liaudies muzikos ir išvysti senovinius kostiumus – visa tai padės susilieti su norvegiškomis tradicijomis ir labiau pažinti šią kultūrą. Aktyvios veiklos mėgėjams Norvegijoje siūlome rinktis keliones dviračiais, nes šalyje įrengti puikūs dviračių keliai, kurie driekiasi pro įspūdingiausius Norvegijos turtus – fiordus ir kalnus, tad nusivylimas tiesiog neįmanomas! Griebkite pigius skrydžių bilietus ir atostogos gamtos stebuklų šalyje jau laukia jūsų!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Gardermoen Airport - OSL (Oslo oro uostas), Flesland oro uostas – BGO (Bergenas), Moss Airport Rygge – RYG (Rygge oro uostas), Sandefjord Torp – TRF (Sanderfjordo oro uostas), Stavanger Airport – SVG (Sola oro uostas)

Norvegijos laikas: UTC +1, vasaros laikas UTC +2

Valiuta: Norvegijos krona

Gyventojų skaičius Norvegijoje: 5 063 709

Norvegijos plotas: 385 186 km²

Šalies įkūrimas: Norvegijos istorijos pradžią galime sieti su Vikingų atsiradimu. Iš pradžių Norvegiją sudarė daug mažų karalysčių ir buvo valdomos skirtingų atstovų. Po Hafrsfjordo mūšio 872 m. Haraldas I suvienijo Norvegiją ir tapo jos pirmuoju karaliumi.

Lankytinos Norvegijos vietos:
Oslas: Vigeland Museum, Holmenkollen Ski Museum and Ski Jump Tower, Fram Polar Ship Museum, Vikingų laivų muziejus, Norvegijos Kultūros Istorijos muziejus, Oslo fiordai.
Tromsas: Tromso fiordai, Poliarinis muziejus Polarmuseer, Arktinė katedra Arctic cathedral, žygiai ir dviračių turai.
Bergenas: Floyen kalnas ir funikulierius, Bryygen Hanzos prieplauka, KODE dailės musiejus, Bergeno akvariumas, Det Hanseatiske Museum og Schoetstuene.
Trondheimas: Nidarosdomen, Munkholmen, Senamiesčio tiltas, Erkebispegarden (Arkivyskupo rūmai), žygis į Bymarką.
Stavangeris: senamiestis, Lyse fiordas, Flor og Fjaere sodai, Stravangerio katedra.

Būtina paragauti: daug keliaudami norvegai į šalį atsigabeno daugelį kitų šalių receptų, tad čia galėsite atrasti jau pažįstamas virtuves. Tradiciniai patiekalai gaminami tik atokiuose miesteliuose, tačiau išlikę ir keli populiarūs norvegiškos virtuvės elementai – fermentuota žuvis rakfish, rūgštaus pieno sūris gammelost ir sūdyto ėriuko šonkauliai pinnekjØtt – skamba kaip tikro gurmano rinkinys. Norvegija nuo seno garsėja žuvų gausa savo šalyje, tad čia ji ruošiama įvairiausiais būdais ir patiekiama sūdyta, rūkyta, džiovinta ir marinuota. Nenustebkite, dauguma patiekalų Norvegijoje yra šalti. Norvegai turi ir savo nacionalinį sūrį – švelnų Jarlsberg, saldų rudąjį sūrį Geitost bei populiarųjį ožkų sūrį. Pasimėgaukite taip pat ir gausybe įvairių pyragėlių, vaflių bei kitų užkandžių.

Lauktuvės iš Norvegijos: iš šaltosios Skandinavijos šalies puikiausios lauktuvės bus nacionaliniais raštais marginti megzti megztiniai, pirštinės, kepurės. Dar viena autentiška norvegiška lauktuvė – karamelinis sūris Brunost, nacionalinis rudasis ar ožkos sūris. Smagiai pradžiuginti draugus bei artimuosius galima trolių, briedžių bei vikingų figūrėlėmis. Nustebinkite juos parveždami lauktuvėms rūkytos banginio mėsos – neįprasta dovana, tiesa?

Pigiausi skrydžiai į Norvegiją galimi: žinant, kad Norvegijos klimatas išties atšiaurus yra patariama keliauti vasarą, tačiau norintiems keliauti pigiau, patariama keliauti pavasarį – tokiu metu skrydžių bilietai išties pigesni. Taip pat sekite pigių skrydžio bilietų  pardavimo kompanijų puslapius, kuriuose galite rasti pigius skrydžius ar paskutinės minutės pasiūlymus.

Norvegijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai