+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Berlyną

Pigūs skrydžiai į Berlyną

Pigūs lėktuvų bilietai į Berlyną – kontrastingąją Vokietijos  sostinę! Šis didžiausias Vokietijos miestas stebina kiekvieną atvykusį – jo istorija, kultūra ir įvairios lankytinos vietos privers sukurti nepamirštamas atostogas. Visai nesvarbu ar keliausite su šeima, ar draugais, o gal ir vienas – Berlynas kels malonias emocijas, kurios ilgam išliks prisiminimuose... Lankantis Berlyne įsijausti į miesto permainingą istoriją paprasta – Berlyno sienos likučiai mena laikus, kuomet didžiulis miestas buvo padalytas į dvi dalis, kuriose net ir dabar galima įžvelgti kultūrinių skirtumų. Kontrastingas Vokietijos miestas laukia visų trokštančių pasikrauti pilnus lagaminus nuotykių ir įspūdžių! Pigūs skrydžiai norintiems pažinti Vokietijos sostinę Berlyną - taps puikia proga susipažinti su miesto dinamika. Paskutinės minutės bilietai, jiems taikomos nuolaidos ir akcijos gali paversti jūsų svajones realybe, tad skubėkite pasinaudoti šiomis paslaugomis ir pažinkite pasaulį pigiau! Berlynas pasitiks plačiai atvertomis durimis, tad keliaukite ir įsijauskite į nuotaikingą kelionės ritmą ir atpalaiduojantį atostogų laiką!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Berlin Tegel Airport – TXL (Tegel), Berlin Schönefeld Airport – SXF (Šionefeldo oro uostas), Berlin Brandenburg Airport – BER (Brandenburgo).

Laikas: UTC+1, vasaros UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Berlyne: 3 562 166

Berlyno plotas: 892 km²

Berlyno įkūrimas: 1237 m.

Lankytinos vietos: Brandenburgo vartai, Reichstagas, Berlyno siena, Muziejų sala, Berlyno katedra, Žydų muziejus, memorialas nužudytiems Europos žydams, Aleksandro aikštė, Potsdamo aikštė, populiarioji Unter den Linden gatvė, Kreuzberg rajonas, zoologijos ir botanikos sodai.

Būtina paragauti: iš oro uosto atvykus į Berlyną ir jo centrą apsižvalgykite – Berlyno maisto kultūra labai įdomi. Apsidarius pastebėsite ne tik spalvingų ir gundančių plakatų su įvairiausiais pretzels, sumuštiniais, desertais ir gėrimais, bet ir maisto parduotuvėlių viliojančias vitrinas, kuriose gyvai pamatysite skaniausią maistą. Atsispirti neįmanoma, todėl ragaukite įvairiausius currywurst, doner kebab ir senfeier skonius. Desertui skanaukite eis – vokiškus ledus ir mėgaukitės pieniško kokteilio skoniais. Nepamirškime išragauti alaus – ne veltui pasaulinio populiarumo sulaukusio vokiškas alaus skonio nepamiršta niekas!

Lauktuvės iš Berlyno: žaismingos atvirutės, smulkūs, mieli suvenyrai, magnetukai su Berlyno miesto įžymybėmis – Reichstagu, Berlyno siena, Potsdamo aikšte, sovietinius laikus menančios militaristinės kepurės, įvairios plokštelės iš vietinių boutique.

Pigiausi skrydžiai į Berlyną: keliauti pigiau į Berlyną siūlome rudenį ir pavasarį. Tuo metu kainos nesikandžioja, o ir orai suteikia malonų atostogų laiką. Skrendam?

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai