+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Vieną

Pigūs skrydžiai į Vieną

Pagaliau pasiruošėte aplankyti Vieną? Puiku! Lėktuvų bilietai internetu į Vieną galėtų būti antras žingsnis kelionės link, kuriuo patogiai ir pigiai įsigysite skrydį, o ir reikiamą kryptį Vilnius-Viena-Vilnius ar Ryga-Viena-Ryga be vargo rasite. Savaitgalis Vienoje prabėgs itin greitai jei įsitrauksite į Vienos kultūrinį gyvenimą. Nesvarbu kuriuo metų laiku Austrijos sostinėje lankysitės, vis tiek rasite gausų parodų pasirinkimą, operų ir teatrų programas, koncertus ar festivalius, išlaisvinkit savo dvasią! Orai Vienoje taip pat neturėtų nuvilti, lankantis žiemą, kas labai rekomenduotina prieš Kalėdas, vidutinė temperatūra svyruoja apie 0 °C, o vasarą pasitaiko dienų, kuomet pakyla virš 30 °C, tad pasvarstykite, kuomet oras jums priimtinesnis. Slidinėjimas Vienoje žiemos metu pritraukia daugybę šio sporto entuziastų, na o vasarą karaliauja kalnų turizmas Vienoje. Vienu ar kitu atveju kalnai nuo Vienos neatskiriami, mėgaukitės jų didybe. Transportas Vienoje plačiai išvystytas, tad be vargo susipažinsite su miestu ar kitomis Austrijos vietovėmis. Rasti kur apsistoti nebus sunku, viešbučiai Vienoje plačiai pasiskirstę, siūlo aukštos kokybės aptarnavimą, o norintiems ramesnio miego puikiai tiks kalnų namelis.

Informacija ir patirimai keliaujantiems:

Vienos oro uostas: Viena (VIE)

Laikas: UTC+1, vasaros UTC+2

Valiuta: euras

Gyventojų skaičius Vienoje: 1,8 mln.

Plotas: 414,6 km²

Vienos įkūrimo data: Vienos teritorija jau žinoma nuo paleolito laikų.

Lankytinos vietos: Muziejų kvartalas, Imperatoriškieji rūmai, Schönbrunn pilis, Žiedo bulvaras, Šv. Stepono katedra, Anker laikrodis, Hofburgo rūmai, Milžino Ferio ratas, Vienos opera, Šionbruno rūmai, istorinis apžvalgos ratas, parlamentas, rožių parkai.

Būtina paragauti: atostogos Vienoje neįmanomos be Vienos šnicelio Wiener Schnitzel lėkštėje. Šis patiekalas yra pelnęs tarptautinį pripažinimą, taip kad viešint Vienoje neparagauti Vienos šnicelio, tas pats, kas Neapolyje neparagauti tikros itališkos picos. Tačiau, vien šniceliais misti nereikėtų, kiti patiekalai taip pat verti dėmesio: virta jautiena su obuoliais ir krienais Tafelspitz, dieviškas sūrio kremas Liptauercheese, rūkyta mėsa su raugintais kopūstais Selchfleisch, jautienos sriuba Rindsuppe. Pasilikite vietos desertui, bet prieš tai apsispręskite, kuriuo mėgausitės pirmiausiai, gal kreminiu sūrio pyragu Topfenstrudel ar šokoladiniu pyragu Sachertorte, jūsų teisė rinktis, tačiau poilsis Vienoje neįsivaizduojamas be skaniojo štrudelio, gardžiuokitės lėtai.

Lauktuvės iš Vienos: apsipirkimas Vienoje šaunus, Vienos miesto centras nusėtas parduotuvėlių bei turgų siūlančių platų asortimentą, tai puiki vieta įsigyti lauktuvėms. Nustebinkite artimuosius suvenyriniais varpeliais, šokoladu, austrišku vynu ar abrikosų likeriu, „Jagatee“ koncentratu, burnoje tirpstančiais sūriais, žvilgančiais Swarovski kristalais.

Pigiausi skrydžiai į Vieną galimi: Viena - populiari turistų pasirenkama kryptis, norint išvengti didelių keliautojų srautų ir naudotis pigiais lėktuvo bilietais į Vieną, vertėtų vykti ankstyvą pavasarį ar įpusėjus rudeniui. Mėgstantiems įsilieti į turistų būrius ir šurmulį derėtų gaudyti paskutinės minutės į Vieną pasiūlymus ir skristi vasarą.

 

 

Komentarai