+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs Turkish Airlines skrydžiai iš Vilniaus

„Turkish Airlines“ istorija ir faktai

Pagrindinė Turkijos ir viena didžiausių avialinijų Europoje „Turkish Airlines“ buvo įkurta prieš 85-erius metus. Kompanija yra prestižinės „Star Alliance“ grupės narė ir užima lyderiaujančias skrydžių bendrovių pozicijas pasauliniu mastu. 2017-iais metais „Turkish Airlines“ aptarnavo daugiau kaip 68 mln. keleivių visame pasaulyje. >>>

„Turkish Airlines“ istorija ir faktai

Pagrindinė Turkijos ir viena didžiausių avialinijų Europoje „Turkish Airlines“ buvo įkurta prieš 85-erius metus. Kompanija yra prestižinės „Star Alliance“ grupės narė ir užima lyderiaujančias skrydžių bendrovių pozicijas pasauliniu mastu. 2017-iais metais „Turkish Airlines“ aptarnavo daugiau kaip 68 mln. keleivių visame pasaulyje.

„Turkish Airlines“ yra sparčiai auganti ir aukštus kokybės standartus sau kelianti avialinija, kuri savo klientams gali pasiūlyti geriausias paslaugas. Bendrovės flotilę sudaro 325 orlaiviai, iš viso net 15 naujausių orlaivių modelių, tokių kaip „Boeing B777-300 ER“, tolimiesiems skrydžiams pritaikytas „A330-300“, aplinką tausojantis „A340-300“ modelis ir kt.

<<<

„Turkish Airlines“ kryptys

„Turkish Airlines“ skraidina visame pasaulyje, todėl su „Turkish Airlines“ galite pasiekti daugiau kaip 120 pasaulio šalių Europoje, Tolimuosiuose ir Vidurio Rytuose, Afrikoje, Amerikoje. Moderni, patikima, saugi ir ekonomiška skrydžių bendrovė pažada iš Stambulo į daugiau kaip 50 pasaulio šalių jus nuskraidinti jus per mažiau kaip 3 val.

Aktualu žinoti, kad „Turkish Airlines“ skrydžiai iš Vilniaus yra vykdomi šiomis kryptimis: Londonas, Belgradas, Konstanca, Ciurichas, Paryžius, Lionas, Nica, Toskana, Marselis, Bordo, Hanoveris, Ženeva, Tulūza, Venecija, Malaga, Kišiniovas, Košicė, Salonikai, Tel Avivas, Baku, Korfu, Chanija, Sočis, Krasnodaras, Batumis, Bodrumas, Delis, Pekinas, Abu Dabis, Dubajus, Niujorkas, Puketas, Kairas, Bankokas, Mumbajus, Skopjė, Čikaga, Pnompenis, Jamaika, Los Andželas, Puerto Rikas, Kvala Lumpūras, Alžyras, Doha, Osaka, Las Vegasas, Seulas, Oklandas, Honolulu, Nairobis, Buenos Airės, Sidnėjus, Havana ir daugelis kitų. >>>

„Turkish Airlines“ kryptys

„Turkish Airlines“ skraidina visame pasaulyje, todėl su „Turkish Airlines“ galite pasiekti daugiau kaip 120 pasaulio šalių Europoje, Tolimuosiuose ir Vidurio Rytuose, Afrikoje, Amerikoje. Moderni, patikima, saugi ir ekonomiška skrydžių bendrovė pažada iš Stambulo į daugiau kaip 50 pasaulio šalių jus nuskraidinti jus per mažiau kaip 3 val.

Aktualu žinoti, kad „Turkish Airlines“ skrydžiai iš Vilniaus yra vykdomi šiomis kryptimis: Londonas, Belgradas, Konstanca, Ciurichas, Paryžius, Lionas, Nica, Toskana, Marselis, Bordo, Hanoveris, Ženeva, Tulūza, Venecija, Malaga, Kišiniovas, Košicė, Salonikai, Tel Avivas, Baku, Korfu, Chanija, Sočis, Krasnodaras, Batumis, Bodrumas, Delis, Pekinas, Abu Dabis, Dubajus, Niujorkas, Puketas, Kairas, Bankokas, Mumbajus, Skopjė, Čikaga, Pnompenis, Jamaika, Los Andželas, Puerto Rikas, Kvala Lumpūras, Alžyras, Doha, Osaka, Las Vegasas, Seulas, Oklandas, Honolulu, Nairobis, Buenos Airės, Sidnėjus, Havana ir daugelis kitų.

„Turkish Airlines“ skrydžių informacija

Registracijos į skrydį (check-in) tvarka priklauso nuo pasirinkto skrydžio maršruto. Registracija galima oro uoste arba internetu. Šią informaciją gausite el. paštu po to skrydžio įsigijimo Lektuvubilietai.lt puslapyje. Prireikus pagalbos, kreipkitės Lektuvubilietai.lt skrydžių konsultantams.

Bilietų keitimas arba informacijos keitimas kelionės biliete yra mokama paslauga. Mokesčio dydis priklauso nuo maršruto ir skrydžio klasės.

Pasaulį ypač patogu tyrinėti su „Turkish Airlines“, o pigūs skrydžiai ar lėktuvų bilietų akcija kelionei suteikia dar daugiau malonumo. Primename, kad užsisakę Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį apie skrydžių pasiūlymus žema kaina sužinosite iš anksto. Praplėskite akiratį su „Turkish Airlines“!

„Turkish Airlines“ rankinis bagažas

  • Į „Turkish Airlines“ lėktuvo saloną verslo klasės keleiviai gali pasiimti 2 bagažo vienetus, kurių kiekvienas negali viršyti 8 kg ir 55 x 40 x 23 cm išmatavimų.
  • Ekonominės klasės keleiviams (taip pat vaikams ir kūdikiams) priklauso 1 rankinio bagažo vienetas, kuris taip pat negali viršyti 8 kg ir 55 x 40 x 23 cm išmatavimų.

Į lėktuvo saloną leidžiami pasiimti daiktai: vaistai, kūdikių maistas, kvėpavimo įranga, kvepalai (kiekis neturi viršyti 100 ml), 1 žiebtuvėlis, kosmetika (kremas, losjonas, tušas, skaistalai), skutimosi priemonės, pasta, kontaktinių lęšių skystis.

Į lėktuvo saloną draudžiami neštis daiktai: visų rūšių šaunamieji ginklai ar jų imitacijos, žaislai, aštrios priemonės (žirklutės, peiliai), atšipę instrumentai, sprogios priemonės (dezodorantai), savigynos priemonės (pipirinės dujos, elektrošoko prietaisai ir kt.), smailus skėtis, stovyklavimo krosnys, siuvimo reikmenys.

„Turkish Airlines“ registruotas bagažas

  • Verslo klasės keleiviai, skrendantys tarptautiniu reisu gali pasiimti ne daugiau kaip 2 bagažo vienetus, kurių kiekvienas negali viršyti 32 kg ir 158 cm visų išmatavimų sumos.  
  • Ekonominės klasės keleiviai, skrendantys tarptautiniu reisu gali pasiimti ne daugiau kaip 2 bagažo vienetus, kurių kiekvienas negali viršyti 23 kg ir 158 cm visų išmatavimų sumos.  
  • Kūdikiams priklauso 1 bagažo vienetas ir sulankstomas kūdikio vežimėlis, kurių kiekvieno svoris neturi viršyti 23 kg, o visų išmatavimų suma – 115 cm.

* Nurodyti bagažo dydžio ir svorio parametrai užfiksuoti 2019 m. vasario 7 d. Primename, jog jie gali kisti, todėl prieš kelionę rekomenduojama juos dar kartą pasitikrinti.

<<<