+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Stokholmą

Pigūs skrydžiai į Stokholmą

Pigūs lėktuvų bilietai į Stokholmą – ramybės oazę. Savaitgalis Stokholme – atotrūkis nuo kasdienybės ir užburiantis poilsis tiltų bei salų apsuptyje. Didingumu alsuojantis miestas traukia galybę turistų, kaitinant saulei ar krentant snaigėms lankytojų būriai kursuoja Stokholmo gatvėmis. Atostogos Stokholme turiningos, žavi ne tik gamtos grožis, bet ir stulbinanti architektūra, paslaptinga istorija. Viešasis transportas Stokholme pasitarnaus norint išvysti kuo daugiau sostinės; metro, tramvajus ar autobusas puikiai tiks neturintiems daug laiko ar nenorintiems varginti kojų, tačiau įspėjame, viešojo transporto kainos Stokholme kur kas didesnės nei Lietuvoje. Viešbučiai Stokholme nenuvils, nuo ekonominės klasės iki 5 žvaigždučių, išsirinkite priimtiniausią, o norintiems sutaupyti dar daugiau patariama apsistoti atokiau miesto centro, čia kainos žemesnės. Nedvejokite, Stokholmas vertas jūsų atostogų! Rinkitės patogiausią kryptį Vilnius-Stokholmas, Kaunas-Stokholmas ar Ryga-Stokholmas, čiupkite stebinantį paskutinės minutės pasiūlymą žema kaina ir kelkite sparnus į spalvingą uostamiestį.

Informacija ir patarimai keliaujantiems: 

Oro uostai: Skavsta (NYO), Bromma (BMA), Arlanda (ARN), Hasslo (VST).

Laikas: UTC +1, vasaros laikas UTC +2

Valiuta: Švedijos krona (SEK)

Gyventojų skaičius Stokholme: 909 tūkst.

Stokholmo plotas: 188 km²

Stokholmo įkūrimo data: 1252 m.

Lankytinos vietos Stokholme: Nobelio muziejus, Stortorget miesto aikštė, Gamla Stan rajonas, Drotninholmo dvaras, Skansen buities muziejus, Vasamuseet muziejus, Moderniojo meno muziejus, Karališkasis sodas, Karaliaus rūmai, Stokholmo rotušė  (Stadshuset), Riddarholmskyrkan bažnyčia, Stokholmo katedra (Storkyrkan).

Būtina paragauti: Švedijos virtuvėje vyrauja žuvies ir mėsos patiekalai. Besiilsint Stokholme vertėtų paragauti kroppkakor, apvalus bulvinis patiekalas įdarytas kapota kiauliena, šiek tiek primenantis cepelinus, tačiau patiekiamas su bruknių uogiene ar džemu. Elnienos patiekalai taip pat verti dėmesio, o pietūs ar vakarienė dažnai prasideda nuo silkės. Ne itin malonų kvapą skleidžiantis, bet itin vertinamas Švedijos delikatesas – raugintos strimelės. Rugpjūtį vykstanti raugintų strimelių ragavimo šventė sukviečia daugybę turistų, neatsilikite ir jūs!

Lauktuvės iš Stokholmo: mediniai Dala arkliukai, suvenyrai su briedžių simbolika, rankų darbo dirbiniai, pypkės, kramtomas tabakas.

Pigiausi skrydžiai į Stokholmą galimi: pigūs skrydžiai į Stokholmą iš Vilniaus, Kauno ar Rygos pasitaiko itin dažnai, bilietai internetu į Švediją prasideda nuo 10 eurų, ištisus metus džiugina žemos skrydžių kainos, o pagavus paskutinės minutės pasiūlymą į Stokholmą nesuplonins jūsų kiaulės taupyklės, savaitgalis Stokholme prieinamas visiems!

Kiti Švedijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai