+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Barseloną

Pigūs skrydžiai į Barseloną

Pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną! Vaiski saulė, geltonojo smėlio paplūdimiai, žydros spalvos Viduržemio jūros spindesys ir ekstravagantiški vietiniai gyventojai sukurs nepamirštamą, geriausią laiką Barselonoje.Ilgai svajojate apie raminančias atostogas spalvingoje Katalonijos sostinėje? Trokštate praleisti smagų laiką drauge su savo šeima ar draugais? Pigiausi skrydžių pasiūlymai į Barseloną – tai ko jus ieškote? Pažintinių, poilsinių, pramoginių ar savaitgalio kelionių mėgėjams – pigūs lėktuvo bilietai į Barseloną gali išpildyti išsvajotų atostogų svajones! Šio pasaulio krašto lankytinos ir įžymios vietos įtrauks, sudomins ir nepaliks nė vieno abejingo. O koks užburiantis gamtos kraštovaizdis... Žaliuojantys parkai, raminanti jūra, naktinis Barselonos gyvenimas ir tas jaudinantis kelionės jausmas, kuomet norisi pamatyti daugiau – ar gi ne žavu? Šiame pasaulio kampelyje smagiai praleisti laiką drauge su šeima, artimiausiais bičiuliais ar romantiškai dviese padės įgyvendinti pigių skrydžių bilietai, paskutinės minutės akcijos ir nuolaidos, tad dairykitės jų ir pažinkite įvairiaspalvio pasaulio ypatumus!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Barcelona-El Prat Airport – BCN (El Pratoro uostas)

Laikas: UTC+1, vasaros UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Barselonoje: 1,602 mln.

Barselonos plotas: 100 km²

Barselonos įkūrimas: Barselonos įkūrimo istorija – glumina. Viena iš legendų byloja, kad Barselonos miestą įkūrė Heraklis 400 m. prieš Romos įkūrimą, o kita istorija teigia, kad šis miestas atsirado Hamilcaro Barcos dėka dar III a. prieš Kristų.

Lankytinos vietos: Sagrada Família - įspūdingo grožio bažnyčia, Barselonos katedra, Font Màgica– stebuklingieji Barselonos fontanai, prikaustantis gotikinis kvartalas - Barri Gotic, garsiausia La Rambla pagrindinė miesto gatvė, Pablo Picasso, Antoni Gaudi ir Salvador Dali muziejai, Montjuїc kalva, nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama.

Būtina paragauti: maisto kultūra, Katalonijoje, užima labai svarbią vietą, todėl nepabandyti jų įvairios virtuvės siūlomų patiekalų būtų nuodėmė. Pusryčiams ragaukite cafeconlecheir ensaimada – stipri juoda kava su pienu kartu skanaujant ispanišką pyragaitį, tai Ispanijos dienos pradžios ritualas. Pietums katalonų virtuvė siūlys sočius patiekalus, kuriuos išragauti galės tiek vegetarai, tiek mėsos patiekalų mėgėjai. Skanieji falafeliai, dešrelės botifarra, gardžioji gaspačio – tradiciniai patiekalai, priversiantys įsijausti į Barselonos gyvenimą... Karštą dieną gaivinkitės sangria – raudono vyno, smulkintų vaisių, su nedidelio kiekio brendžio gėrimu.

Lauktuvės iš Barselonos: šokoladas, gardėsis Torró, mėsos gaminiai, tikrasis ožkos sūris, ispaniškas vynas, Antonio Gaudi įkvėpti porcelianiniai gaminiai, dailios espadrilles, futbolo klubo FC Barcelona atributika.

Pigiausi skrydžiai į Barseloną: ieškantiems pigių skrydžių bilietų į Barseloną siūlome ieškoti ne sezono metu – rudenį ir žiemą.

 

 

 

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai