+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Kijevą

Pigūs skrydžiai į Kijevą

Slavų kultūros sostinė ir Ukrainos didžiausias miestas – Kijevas! Pigūs lėktuvų bilietai į Kijevą atvers jums savo Aukso vartus – vienus iš Ukrainos sostinės simbolių, vartai, per kuriuos įėjo garbingiausi Kijevo svečiai! Pažintinės ir poilsinės kelionės po Kijevą – kultūrinio ir dvasinio akiračio plėtimas, grįšite apžavėti Michailovskio auksinių kupolų soboro, Šv. Sofijos soboro ir Pečioro Lavros vienuolyno, vieno iš pirmųjų stačiatikių vienuolynų. Pigūs skrydžiai į Kijevą suteiks galimybę aplankyti Motinos Tėvynės statulą, kuri yra aukštesnė už Niujorke stovinia Laisvės statulą! Apsilankysite Karo muziejuje, kuris yra Motinos Tėvynės statuloje ir apsižvalgysite po Kijevą ir labai labai aukštai. Mikrominiatiūrų muziejus paliks įspūdį savo dydžiais, nes ne kievieną dieną matome skulptūrėlę ant adatos galiuko ar uodo „snapo“. Taikomos akcijos ir nuolaidos suteiks šansą įsigyti lėktuvų bilietus pigiau, o paskutinės minutės pasiūlymai suvilios aplankyti Ukrainos perlą – Kijevą. Keliauti labai paprasta – tiesioginiai skrydžiai greiti, patogūs ir nevargina, tuomet galite likusį laiką lankydami miesto įžymybes, o lėktuvų bilietus internetu įsigyti užima vos kelias minutes! Nedelskite, aplankykite Kijevą ir prasieikite istorinėmis, Chresčatik ir Nepriklausomybės aikštės, plytelėmis! 

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Zhulhany oro uostas – IEV (Kyiv International Airport), Borispol oro uostas – KBP (Borispyl International Airport).

Laikas: GMT +2, vasarą GMT +3

Valiuta: grivina (UAH)

Gyventojų skaičius Kijeve: 2 700 000

Kijevo plotas: 839 km²

Kijevo įkūrimas: V a., Magdeburgo teisė gauta 1494 m.

Lankytinos vietos: Šv. Sofijos soboras, Aukso vartai, Pečioros Lavros vienuolynas, Michailovskio auksinių kupolų soboras, Ukrainos buities ir architektūros muziejus, Andrejevo cerkvė, Nepriklausomybės aikštė, Motinos Tėvynės statula, Marinskio rūmai, Mikrominiatiūriu muziejus, Mamaev Sloboda ir daugelis kitų, istorijomis ir legendomis apipintų miesto vietų, kurių neverta praleisti.

Būtina paragauti: žymusis Kijevo kotletas, lašiniai (ne tik sūdyti, bet ir saldinti), barščiai –gaminami iš šviežių daržovių, pagardinami lašinukais ir petražolėmis, naminės dešrelės, kotletai, šaltiena, žuvies patiekalai (keptas karosas, karpis, lydeka).

Lauktuvės iš Kijevo: saulgėrąžų aliejus, arbūzas, lašinių ir nuostabių, ukrainietiškų barščių receptai! Iš vaikystės atmenamas žalias limonadas „Tarchūnas“, „Roschen“ saldainiai ar šokoladas.

Pigiausi skrydžiai galimi: rudenį, žiemą, pavasarį.

Kiti Ukrainos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai