+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Koso salą

Pigūs skrydžiai į Koso salą

Pigūs lėktuvų bilietai internetu į Koso salą. Ar galite patikėti? Mes galime! Keliaukite į ramybės ir poilsio kupiną Graikijos salą – Kosą. Čia savo ramių ir harmoningų atostogų laiką galės susikurti kiekvienas – ilsėkitės šilko švelnumui prilygstančiuose smėlio paplūdimiuose arba pramogaukite vandens sporto siūlomomis paslaugomis, o kur įžymūs objektai ir jų įdomios istorijos... Pažintinė ar poilsinė kelionė – visai nesvarbu, nes Koso sala suteiks galimybę susikurti nepamirštamas atosogas kiekvienam! Vykite drauge su savo šeima ir draugais – kelionės suartina ir leidžia praleisti daugiau laiko su pačiais brangiausiais žmonėmis. Pigūs skrydžiai į kurortais garsėjančią salą – Kosą! Skrendam!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Kos Island International Airport – KGS (Koso salos oro uostas).

Laikas: UTC+2, vasaros laikas UTC+3.

Valiuta: EUR

Koso gyventojų skaičius: apytksliai 30 tūkst.

Koso salos plotas: 287.2 km2

Kosos salos įkūrimo data: oficialiai salą kolonizavo carians genties atstovai, o dorians genties atstovai įsiveržė XI a. pr. Kr. ir taip ten įsitvirtino.

Lankytinos vietos: ką pamatyti Koso saloje tikrai bus, tad pasiruoškite užpildyti savo kelionių žemėlapį įvairiausiomis lankytinomis vietomis! Tyrinėkite Asklepieion griuvėsius, grįžkite į riterių laikus Narantzia pilyje, įsiamžinkite šalia Roman Odeon,  lankykitės Casa Romana rūmuose ir aplankykite didžiausią nuo antikos laikų užsilikusį ir veikiantį turgų Agora

Būtina paragauti: kaip ir visoje Graikijoje taip ir Koso saloje – pagrindiniai patiekalai neįsivaizduojami be alyvuogių, fetos sūrio, skaniausio vyno ir jūros gėrybių... Būtinai ragaukite mousak – patiekalo su baklažanu, bulvėmis, mėsos faršo ir bešamelio padažu. Stiffado – guliašas su svogūnais ir arni psito – ant grilio kepta aviena. Parsivežkite geriausių graikiškų salotų receptus ir nustebinkite savo artimuosius tikromis, unikaliomis ir gardžiomis salotomis. Skanaukite Ouzo – graikiška anyžinė degtinė atskleis visai kitokius žinomos degtinės skonius. Graikiškos kavos skonio nepamiršite ilgai, tad suskubkite paragauti ir jos!

Lauktuvės iš Koso: tradiciniai Graikijos alkoholiniai gėrimai, ožkos sūris ar vietiniai saldumynai bus geriausias pasirinkimas, pradžiuginantis draugus ir artimuosius bei leisiantis pajusti graikišką skonį. Taip pat įvairių formų margaspalvės vazos ir skarelės yra mėgstamos tiek vietinių, tiek turistų.

Pigiausi skrydžiai į Koso salą galimi: keliauti į Koso salą pigiau galite ne sezono metu – vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį. Užsisakykite Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir gaukite pigiausius esamus skrydžių pasiūlymus pirmieji!

Kiti Graikijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai