+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Ukrainą

Ukraina glaudžiai susijusi su Lietuvos istorija, LDK ir Kijevo Rusia, kažkada dalinomės viena teritorija ir perėmėme vieni kitų įpročius, na, o dabar, išsiskyrus kultūroms lankome vieni kitų architektinius ir kultūrinius palikimus. Pigūs lėktuvų bilietai į Ukrainą taps nepamirštama kelione tėvynainių žemėse, galėsite aplankyti žymiausią LDK pilį Lucke ir Vytauto Didžiojo staytą Kremenco pilį. Pigūs skrydžiai į Ukrainą ir kelionė po stulbinančio grožio miestus kaip Odesa, ir jos mafijozų istorijos bei užburianti Kreždutės lizdo pilis kabanti ant Auroros uolos krašto, Luckas, Jalta – Carinės ir Tarybinės Rusijos atostogų simbolis, Lvovas ir apleistasis Černobylis, Krymas, Charkovas ir Simferopolis bei dar daug nematytų, savo istorija, architektūra ir dvasia stebinančių miestų! Akcijos ir nuolaidos visumet garantuoja nedideles kaina, o paskutinės minutės pasiūlymai  tampa geriausias draugais. Tiesioginiai skrydžiai į Ukrainą tai ne tik architektūros paveldo apžiūrėjimas, tai gali būti ir kelionė Karpatų kalnuose, o pažintinė kelionė gali pavirsti į pasiirklavimą kuria nors iš Ukrainos upių.  Juodoji jūra skalaujanti Ukrainos krantus kvies prigulti paplūdimyje Jaltoje ar Kryme, turbūt nei vienas neatsispirtume tokia pagundai poilsinėje kelionėje. Aplankydami Kerčės miestą, vieną seniausių miestų pasaulyje, pamatysite ne tik gausybę istorinių paminklų, bet ir turėsite galimybę maudtis sekliausioje pasaulyje, Azovo jūroje! Viskas tampa labai paprasta – pirkite lėktuvų bilietus internetu ar su akcija ir keliaukite, grožėkitės ir patirkite viską kas nepatirta, šalyse, kurių paslaptys dar neatskleistos!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Zhulhany oro uostas – IEV (Kyiv International Airport), Borispol oro uostas – KBP (Borispyl International Airport), Simferopol oro uostas – SIP (Simferopol International Airport).

Laikas: GMT+2, vasarą GMT+3

Valiuta: grivina (UAH)

Gyventojų skaičius Ukrainoje: 44 624 373

Ukrainos plotas: 603 549 km²

Ukrainos įkūrimas: IX a., kuomet Ukraina tapo didžiausia Europoje ir buvo žinoma kaip Kijevo Rusia. Po karų ir nevykusių bandymų pasiskelbti nepriklausoma, Ukraina nepriklausomybę išsikovojo tik sugriuvus SSRS, 1991m.

Lankytinos vietos: Odesa - Kreždutės lizdas (neogotikinė pilis kabanti ant Aurosos uolos krašto) katakombos, Juodosios jūros perlas, Potiomkino laiptai, Tolstojaus rūmai, Pripetė, Kijevas - aukso vartai (XI a.), Šv. Sofijos Soboras, vienuolynas Pečiorska Lavra, Lvovas - Šv. Petro ir Povilo jėzuitų bažnyčia, turgaus aikštė, katedra, seniausia mieste armėnų bažnyčia, Šv. Juro katedra, menų turgus, Opera, Černobylis, Yaremche, Charkovas, Simferopolis, Kosiv, Vorochta, Ivano Frankivskas - laisvasis karališkasis miestas, Karpatų perlas, rotušė ir jos paauksuotas kupolas, Potockių rūmai, Luckas - žymiausia LDK, Lucko pilis, Kremeneco pilis statyta Vytauto Didžiojo, Galicijos auksinė pasaga: treji rūmai, Oleskos, Zoločivo ir Pidhircų, Krymas, Jalta - Krymo pakrantės brangakmenis, prestižinis kurortas, Sopievkos parkas.

Būtina paragauti: virta ir troškinta kiauliena, lašiniai (ne tik sūdyti, bet ir saldinti), barščiai –gaminami iš šviežių daržovių, pagardinami lašinukais ir petražolėmis, naminės dešrelės, kotletai, šaltiena, žuvies patiekalai (keptas karosas, karpis, lydeka), mėgstami prieskoniai – svogūnai, česnakai, lauro labai, juodieji pipirai, megstami kompotai iš įvairų vaisių ir uogų, žinoma, apsilankius Ukrainoje BŪTINA paragauti Kijevo ir Poltavos kotletą.

Lauktuvės iš Ukrainos: saulgėrąžų aliejus, arbūzas, lašinių ir nuostabių, ukrainietiškų barščių receptai! Iš vaikystės atmenamas žalias limonadas „Tarchūnas“, „Roschen“ saldainiai ar šokoladas.

Pigiausi skrydžiai galimi: rudenį, žiemą, pavasarį, vasarą kainos kyla.

Ukrainos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai