+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Malagą

Pigūs skrydžiai į Malagą

Modernus ir dažną turistą pritraukiantis miestas – Malaga. Ispanija visuomet traukia turistus ryškia saule ir begale istorinio paveldo, taigi siūlome aplankyti ir inovatyviąją Malagą! Pigūs lėktuvų bilietai į Malagą garantuoti, belieka krautis lagaminus, o nosį pabalnoti akiniais nuo saulės! Akcijos ir nuolaidos vilioja kiekvieną kelionių ištroškusią sielą, o paskutinės minutės pasiūlymai – geriausia dienos naujiena. Neatsilikite nuo tendencijų, keliaukite ir pažinkite kultūras ir miestus, šalis ir žemynus. Pigūs skrydžiai – tai, ko jūs ieškote! Rondos miestas ir Puente Nuevo tiltas neabejotinai verti visų dėmesio, Michas (isp. Mijas) miestas, įžymiojo Pikaso muziejus ir namai – tiesiog nuostabu! Lėktuvų bilietai internetu vos keli žingsneliai nuo tiesioginio skrydžio, o tuomet – jūs jau Malagoje. Poilsinės ir pažintinės kelionės kombinacija įtrauks jus į miesto ritmą ir privers judėti flamenko žingsneliu. Nesistenkite atsispirti ispaniškai kultūrai ir karšto kraujo gyventojams, o paprasčiausiai pasinerkite į jų rutiną bent savaitėlei!

Informacija ir patarimai keliaujantiems: 

Oro uostai: Pablo Ruiz Picasso oro uostas – AGP (Malaga Airport).

Laikas: GMT+1, vasarą GMT+2

Valiuta: euras (EUR)

Gyventojų skaičius Malagoje: 550 100

Malagos plotas: 7 308 km²

Malagos įkūrimas: manoma, jog Malagos miestą įkūrė finikiečiai XII a. pr. m. e. Tai buvo svarbus strateginis miestas.

Lankytinos vietos: Universitetas, Katedra, Michas (isp. Mijas) miestas, Ronda, Fuengirola ir Sohail pilis, Pikaso muziejus ir namas, Gibralfaro Parador – nuostabi vieta apžiūrėti Malagą iš viršaus, muziejai ir daugybė nepakartojamų, smėlėtų paplūdimių, Romėnų teatras.

Būtina paragauti: tradiciniai ispaniški patiekalai: šalta daržovių sriuba gaspačio, ryžių ir daržovių troškinys paella, ispaniškoje virtuvėje karaliauja įvairiausi užkandžiai – tapas, kurie tampa populiarūs ir Lietuvoje. Ispaniškas vynas – nuodėmė neparagauti vietinio vyno. Žuvis ir jūros gėrybės taip pat populiarūs Ispanijoje.

Lauktuvės iš Malagos: saulė jūra ir smėlis būtų puikiausios lauktuvės namiškiams, labai gaila, tačiau parvežti galime tik saujelę smėlio ir lašelį jūros, o rimtoms lauktuvėms galima pasirinkti flamenko atributusvmoterims, vyrus – futbolo fanus – pradžiugins Real‘o ar Barcelona klubų marškinėliai, vietiniai papuošalai, spalvoto stiklo dirbiniai..artimuosius tikrai pradžiuginsite. 

Pigiausi skrydžiai galimi: pavasarį, rudenį, žiemą.

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai