+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Italiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Italiją! Šios šalies unikalumui neliks abejingas nė vienas pažintinių ir poilsinių kelionių mėgėjas! Pigius skrydžius į Italiją siūlome visiems trokštantiems nepamirštamos kelionės – tai vieta, kurioje atostogos taps įsimintinos, o poilsis ir lankytinos vietos privers pamiršti visus rūpesčius. Italija stebina savo įstabiais gamtos vaizdiniais, charizma trykštančiais vietiniais gyventojais, seną istoriją menančiais architektūriniais objektais ir, be abejonės, skaniausiu maisto meniu! Pigių skrydžių bendrovės siūlo paskutinės minutės akcijas ir nuolaidas, geriausius kelionių pasiūlymus visiems trokštantiems įsijausti į Italijos gyvenimą – leiskitės į nuotykius pigių lėktuvo bilietų pagalba visoje Italijoje! Tai šalis, kurioje atrasite atostogų malonumą ir nenorėsite grįžti į kasdienybę... Pažinti tikrą Italijos gyvenimą siūlome aplankyti ne tik šalies perlus – Romą, Veneciją, Florenciją ar Milaną, bet ir įspūdingas jos salas. Pigūs skrydžiai į Sardiniją ir Siciliją – didžiausias šalies salas, kuriose turėsite galimybę susikurti įsimintiniausią atostogų laiką! Baltu smėliu kloti paplūdimiai ir žydros jūros toliai – vien tik nuo minties apie kelionę į magiškos gamtos kraštą apsąla širdis... Įsigykite lėktuvo bilietą internetu ir žemėlapyje dėliokite kelionės taškus, kurių yra tikra galybė!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Aeroporto di Bergamo-Orio al Serio – BGY (Bergamo oro uostas), Milan–Malpensa – MXP (Malpensa), Catania–Fontanarossa – CTA (Fontanarossa)

Laikas: UTC+1, vasarą UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Italijoje: 60 795 612

Italijos plotas: 301 230 km²

Šalies įkūrimas: legenda pasakoja, kad 753 m. prieš Kristų Romą įkūrė broliai dvyniai Romulas ir Remas. Dabartinės Italijos sienos atsirado šalies suvienijimo metu 1861 m. kovo 17 d.

Lankytinos vietos: 
Romoje: Koliziejus, Panteonas, Trevi fontanas, Navonos aikštė.
Vatikane: Šv. Petro bazilika, Šv. Petro kapas, Siksto koplyčia, Vatikano muziejai.
Neapolyje: Vezuvijus, Nacionalinis archeologijos muziejus.
Venecijoje: Didysis kanalas, Šv. Morkaus aikštė ir joje esanti katedra, Rialto tiltas, Kampanilė.
Salos: Kapris, Sardinija, Sicilija, Elba.

Būtina paragauti: aplankius makaronų, picų, alyvuogių aliejaus, espresso ir vyno kraštą nuodėmė būtų neparagauti tikrojo itališko maisto. Pradėkite pusryčius skanaudami tikros espresso kavos ir brioche. Pietums italai siūlys rissoto, spaghetti su įvairiausiomis daržovėmis ir padažais. Itališka vakarienė nenusileidžia pietums, todėl pasiruoškite antrai, gardžiausio maisto, dozei. Mėgaukitės gelato, ypatingai pagardintais alyvuogių aliejumi ir druska. Maistas be vyno – tai italams nesuprantama, todėl pasiruoškite ragauti skaniausio raudono vyno iš sangiovese vynuogės, o balto – iš Catarratto ir Pinotgrigio vynuogių. Ragaukite populiarios visame pasaulyje Italijos virtuvės patiekalų pasinaudoję pigių lėktuvo bilietų internetu pagalba!

Lauktuvės iš Italijos: gardieji Italijos sūriai, citrininis Limoncello likeris, vynuogių degtinė Grappa, aliejus, kava, idiliškais gondolų vaizdiniais dabinti suvenyrai nustebins ir leis prisiliesti prie nepaprastos Italijos dvasios nebuvusiems šioje šalyje.

Pigiausi skrydžiai į Italiją galimi: bilietai pigiau internetu galimi vėlyvą rudenį, ankstyvą pavasarį.

Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai