+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Italiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Italiją! Šios šalies unikalumui neliks abejingas nė vienas pažintinių ir poilsinių kelionių mėgėjas! Pigius skrydžius į Italiją siūlome visiems trokštantiems nepamirštamos kelionės – tai vieta, kurioje atostogos taps įsimintinos, o poilsis ir lankytinos vietos privers pamiršti visus rūpesčius. Italija stebina savo įstabiais gamtos vaizdiniais, charizma trykštančiais vietiniais gyventojais, seną istoriją menančiais architektūriniais objektais ir, be abejonės, skaniausiu maisto meniu! Pigių skrydžių bendrovės siūlo paskutinės minutės akcijas ir nuolaidas, geriausius kelionių pasiūlymus visiems trokštantiems įsijausti į Italijos gyvenimą – leiskitės į nuotykius pigių lėktuvo bilietų pagalba visoje Italijoje! Tai šalis, kurioje atrasite atostogų malonumą ir nenorėsite grįžti į kasdienybę... Pažinti tikrą Italijos gyvenimą siūlome aplankyti ne tik šalies perlus – Romą, Veneciją, Florenciją ar Milaną, bet ir įspūdingas jos salas. Pigūs skrydžiai į Sardiniją ir Siciliją – didžiausias šalies salas, kuriose turėsite galimybę susikurti įsimintiniausią atostogų laiką! Baltu smėliu kloti paplūdimiai ir žydros jūros toliai – vien tik nuo minties apie kelionę į magiškos gamtos kraštą apsąla širdis... Įsigykite lėktuvo bilietą internetu ir žemėlapyje dėliokite kelionės taškus, kurių yra tikra galybė!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Aeroporto di Bergamo-Orio al Serio – BGY (Bergamo oro uostas), Milan–Malpensa – MXP (Malpensa), Catania–Fontanarossa – CTA (Fontanarossa)

Laikas: UTC+1, vasarą UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Italijoje: 60 795 612

Italijos plotas: 301 230 km²

Šalies įkūrimas: legenda pasakoja, kad 753 m. prieš Kristų Romą įkūrė broliai dvyniai Romulas ir Remas. Dabartinės Italijos sienos atsirado šalies suvienijimo metu 1861 m. kovo 17 d.

Lankytinos vietos: 
Romoje: Koliziejus, Panteonas, Trevi fontanas, Navonos aikštė.
Vatikane: Šv. Petro bazilika, Šv. Petro kapas, Siksto koplyčia, Vatikano muziejai.
Neapolyje: Vezuvijus, Nacionalinis archeologijos muziejus.
Venecijoje: Didysis kanalas, Šv. Morkaus aikštė ir joje esanti katedra, Rialto tiltas, Kampanilė.
Salos: Kapris, Sardinija, Sicilija, Elba.

Būtina paragauti: aplankius makaronų, picų, alyvuogių aliejaus, espresso ir vyno kraštą nuodėmė būtų neparagauti tikrojo itališko maisto. Pradėkite pusryčius skanaudami tikros espresso kavos ir brioche. Pietums italai siūlys rissoto, spaghetti su įvairiausiomis daržovėmis ir padažais. Itališka vakarienė nenusileidžia pietums, todėl pasiruoškite antrai, gardžiausio maisto, dozei. Mėgaukitės gelato, ypatingai pagardintais alyvuogių aliejumi ir druska. Maistas be vyno – tai italams nesuprantama, todėl pasiruoškite ragauti skaniausio raudono vyno iš sangiovese vynuogės, o balto – iš Catarratto ir Pinotgrigio vynuogių. Ragaukite populiarios visame pasaulyje Italijos virtuvės patiekalų pasinaudoję pigių lėktuvo bilietų internetu pagalba!

Lauktuvės iš Italijos: gardieji Italijos sūriai, citrininis Limoncello likeris, vynuogių degtinė Grappa, aliejus, kava, idiliškais gondolų vaizdiniais dabinti suvenyrai nustebins ir leis prisiliesti prie nepaprastos Italijos dvasios nebuvusiems šioje šalyje.

Pigiausi skrydžiai į Italiją galimi: bilietai pigiau internetu galimi vėlyvą rudenį, ankstyvą pavasarį.

Klimatas. Nors Italijai būdingas Viduržemio jūros klimatas, bet visoje šalyje jis nėra vienodas, kadangi Italija ištįsusi iš šiaurės į pietus. Šiaurinėje šalies dalyje žiemos alpinės, drėgnos, o štai vasaros maloniai šiltos. Keliaujant piečiau – vasaros lepina karščiu, o žiemos nešaltos ir negaili saulės.

Italijai priklausančioje Sicilijos saloje vyrauja subtropinis klimatas.

Kelionei į Italiją palankiausias metas prasideda balandžio mėnesį ir tęsiasi net iki rudens vidurio – spalio.

Gruodis–kovas – Italijoje slidinėjimo sezonas.

Ekskursijos. Italija – viena lankomiausių Europos valstybių, kuriai pažinti ir lankytiniems objektams apžiūrėti kelių dienų tikrai nepakaks. Svečiuodamiesi šioje šalyje leiskitės į romantika persmelktą ekskursiją po amžinuoju miestu vadinamą Romą. Antikos laikus menantys griuvėsiai, žymusis Koliziejus, Romos forumas ir kiti istoriniai objektai masina milijoninius turistų srautus iš viso pasaulio, trokštančius pamatyti šio miesto saugomus turtus.

Leiskitės į ekskursiją po romantiškąją Veneciją gondolomis, lengvai skrodžiančiomis miestą išraizgiusiu kanalų tinklu.

Skirkite laiko Italijos muziejams, galerijoms – jų šalyje nestokojama. Verta leistis į skonių atradimo ekskursiją, nes šios šalies virtuvė – viena labiausiai vertinamų pasaulyje.

Reikalingi dokumentai. Į Italiją keliaujantiems LR piliečiams reikalingas galiojantis asmens dokumentas: pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Populiarūs viešbučiai. Apgyvendinimo įstaigų Italijoje skaičius gerokai viršija šešias dešimtis tūkstančių! Skirtingų poreikių ir galimybių turintys keliautojai čia atras geriausiai jiems tinkančią nakvynės vietą. Jei norite ilsėtis karališkai, apsistokite viename iš daugelio puikių penkių žvaigždučių viešbučių, garantuosiančių prabangų poilsį: platus pramogų spektras, SPA centrai, sporto salės, uždari bei atviri baseinai, ištaigingi apartamentai ir paslaugus aptarnaujantis personalas Jūsų laukia geriausiai vertinamuose viešbučiuose, pavyzdžiui, „Hotel Lido Palace“, „San Clemente Palace Kempinski Venice“, „Margutta 19“ ir kt.

Ieškantys ekonomiško varianto ir norintys puikiai pailsėti už patrauklią kainą gali pasirinkti komfortišką poilsį puikiai vertinamame „Hotel Rio“, „Hotel San Pietro“, „Locanda Villa Moderna“ ir kt.

Šventės ir festivaliai. Kalbant apie šventes bei festivalius, organizuojamus Italijoje, būtina paminėti patį svarbiausią ir neabejotinai įspūdingiausią – tai sausio pabaigoje ir vasario pradžioje vykstantis Venecijos karnavalas. Miestas tarytum paskęsta elegancijos ir paslapties šyde.

Vasario viduryje organizuojamas San Remo muzikos festivalis, sulaukiantis didžiausio muzikos mylėtojų dėmesio.

Italijoje festivalių organizuojama labai daug. Be minėtų populiariausių, čia apstu muzikos, meno, teatro, vyno festivalių, religinių švenčių.

Transporto nuoma. Išsinuomoti automobilį ir leistis į kelionę po Italiją – tai idealus būdas pamatyti gražiausias šios šalies vietas, patirti daugiausiai nuotykių, mėgautis įstabia gamta, dovanojančia kerinčius peizažus.

Jei nusileisite Romoje, išsinuomoti automobilį nebus sunku. Nedidelio, kompaktiško automobilio nuoma už parą kainuos nuo 50 eurų, vidutinio dydžio automobilio nuomos kaina už parą startuoja nuo 90 eurų. Sportinio visureigio nuomos kaina prasideda nuo 140 eurų už parą, o 7 vietų miniveno – nuo 143 eurų.

Jei vyksite į šalies pietus ir nusileisite, pavyzdžiui, Italijai priklausančioje didžiulėje Sicilijos saloje, pavyzdžiui, Palermo oro uoste, tai automobilio nuoma bus labai geras sprendimas – galėsite „išmaišyti“ visą salą. Nedidelio automobilio nuoma parai kainuos nuo 60 eurų. Už universalą mokėsite nuo 97 eurų už parą, 7 vietų miniveno nuomos kainos startuoja nuo 135 eurų už parą.

Automobilį Italijoje gali išsinuomoti ne jaunesnis kaip 21 metų amžiaus asmuo. Reikia pateikti tokius dokumentus: galiojantį asmens tapatybės dokumentą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, paslaugą patvirtinantį dokumentą (jei automobilis užsakytas internetu) ir kreditinę kortelę apmokėti už paslaugas arba rezervuoti užstatą.

Etiketas, bendravimas, kultūra. Keli faktai:

  • vėluoti – įprasta;
  • susitikus dažniausiai pasibučiuojama į abu skruostus;
  • Italijoje visur galite keliauti su vaikais, net į prabangiausius restoranus;
  • apranga, įvaizdis italams labai imponuoja.


Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai