+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Ibizą

Pigūs skrydžiai į Ibizą

Vakarėlis? Kur? Ibizoje! Vakarėlių liūtai – ruoškitės, keliaujame į Ibizą, Ispanijos nemiegančiųjų sostinę. Pigūs lėktuvų bilietai į Ibizą garantuoti, akcijos ir nuolaidos prieinamos kiekvienam norinčiam keliauti, o paskutinės minutės pasiūlymai gali tapti geriausia naujiena! Ibizos sala priklausanti Ispanijai yra pagarsėjusi vienais geriausių vakarėlių pasaulyje, todėl jei trokštate nuotykių – nesnauskite! Tiesioginiais skrydžiai į Ibizą laukia jūsų!  Tačiau Ibiza ne tik siautulingų vakarėlių ištroškusiems žmonėms. Ibiza didžiuojasi nuostabiu senamiesčiu, Dalt Vila, nukeliančiu į viduramžius. Vaikštant siauromis gatvelėmis nesunku pajausti ispanišką temperamentą ir svetingumą. Pažintinės ir poilsinės kelionės po Ibizą nenuvils, o tik apstulbins salos grožiu ir kultūra. Nardymą mėgstantiems Ibiza siūlo užburiančią kelionę po jūros gelmes, galimybę apžiūrėti spalvotuosius rifus ir iš gelmių pažvelgti aukštyn – į danguje spindinčią saulę. Pigūs skrydžiai į Ibizą – norom nenorom vilioja įsigyti lėktuvų bilietus internetu ir visa galva nerti į nuotykius, kurių Ibiza turi begalę! Užsisakius mūsų naujienlaiškį visuomet gausite geriausius ir patraukliausius pasiūlymus, labiausiai viliojančias kelionių kryptis ir puikiausias sąlygas tobuloms atostogoms. Nedelskite ir išpildykite savo svajones!

Informacija ir patarimai keliaujantiems: 

Oro uostai: Ibiza Airport – IBZ (Ibiza oro uostas)

Laikas: GMT +1, vasarą GMT +2

Valiuta: euras (EUR)

Gyventojų skaičius Ibizoje:  132 637

Ibizos plotas: 571 km²

Ibizos įkūrimas: istorija teigia, jog pirmieji Ibizos gyventojai buvo finikiečiai atradę Baleariko uostą, o tai buvo 654 m. pr. Kr.

Lankytinos vietos: Dalt Vila (autentiška architektūra), kokybiški nardymo centrai, naktinis gyvenimas ir karščiausi pasaulio klubai, išvykos laivais – galimybė apsidairyti po pasislėpusius uolose urvus ir pasimėgausite saulėlydžiu, San Antonijus ir jo kalvos (garsėja ramybe ir neapsakomo grožio saulėlydžiu bei ramia, kitokia Ibizos nuotaika), Cala Lena paplūdimys, puikiai išvystytas vandens sportas, Can Marca olos, Ibizos arklių slėnis (suburiamos grupės ir keliaujama Ibizos slėniais, atsiveria pasakiškas salos peizažas), ekstremalaus sporto mėgėjams – džipų safaris (atveria neatrastus ir užslėptus Ibizos kampelius).

Būtina paragauti: tradicinė Ispaniška virtuvė, šaltos sriubos, jūros gėrybės, vaisia, daržovės, troškiniai su ryžiais ir šviežiomis daržovėmis, džiovinti vaisiai, marmeladai, ledai (!), kurių karštą dieną be proto norisi ir dar daug ispaniškos virtuvės šedevrų.

Lauktuvės iš Ibizos: Ibizoje yra nuostabių turgaviečių, kuriuose suvenyrų ir lauktuvių pasirinkimas gan platus, tai gali būti ir apyrankės, skaros su vietiniais raštais, tradiciniai ispaniški nėriniai ar keramika, saldumynai ir džiovinti vaisiai bei dar kitų, smagių ir spalvotų dalykų, tačiau svarbiausia nepamiršti nuotraukų ir šokoladinio įdegio!

Pigiausi skrydžiai galimi: pavasarį, rudenį.

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai