+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Graikiją

Norite ištrūkti iš didžiulio šurmulio didmiesčiuose? Mėgautis nepakartojamais gamtos vaizdais ir architektūriniais paminklais? Atrasti senąsias kultūros ištakas ir prisiliesti prie jos didybės? Rinkitės kelionę į Graikiją! Šis vakarų pasaulio kultūros lopšys, neabejotinai pavers jūsų atostogas vienu įsimintiniausiu įvykiu gyvenime. Jus nustebins natūrali, civilizacijos nepaliesta gamta, krištolo skaidrumo jūra, daug parkų ir pramogų bei nuoširdus vietinių gyventojų svetingumas. Graikijoje apstu istorinių-architektūrinių paminklų, kuriuos kiekvienas privalo pamatyti. Pigių skrydžių bendrovės siūlo kasdienes nuolaidas, akcijas ir paskutinės minutės pasiūlymus, o tai puiki galimybė išvysti Antikos pasididžiavimą – Akropolį. Aplankyti Graikijos salas, vadinasi, pajusti ką reiškia tikros atostogos. Pigūs skrydžiai į kurortines Graikijos salas – Kreta, Rodas, Kosas, Santorini – puikiausias poilsinės kelionės sprendimas. O norint išties pažinti Antikinę Graikiją ir jos istoriją reiktų aplankyti senuosius miestus – Atėnai, Olimpija, Delfai, Aleksandropolis. Šis kultūros lopšys gausus lankytinų vietų, muziejų, pilnas architektūrinio paveldo ir istorinių paminklų – tikras kultūrinių ir pažintinių kelionių atradimas. Kaitinanti saulė ir sklindanti Viduržemio jūros gaiva, išskirtiniai tradiciniai graikiški patiekalai bei ore tvyranti didybės pilna Graikijos istorija pakerės kiekvieną čia atvykusį ir privers sugrįžti dar kartą. Pamirškite kasdienius darbus ir leiskitės į tikrą atradimų kelionę. Pigių skrydžių bendrovės siūlo kelionės bilietus pigiau visus metus! Griebkite žemų kainų lėktuvų bilietus, Graikijos žemėlapį ir mėgaukitės šia spalvinga kelione! Pajuskite kasdienio gyvenimo Graikijoje malonumus!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Athens International Airport – ATH (Atėnų tarptautinis oro uostas), Creta Chania (CHQ), (Kretos oro uostas), Alexandroupolis - AXD (Aleksandrija), Heraklion International Airport – HER (Kreta),  Rhodes Island International Airport – RHO (Rodo salos oro uostas)

Laikas: UTC +2, o vasaros laikas UTC +3

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Graikijoje: 11 260 402

Graikijos plotas: 131 957 km²

Šalies įkūrimas: Graikijos istorija prasideda nuo Egėjo civilizacijos klestėjimo Kretoje ir Balkanų pusiasalyje II tūkst. pr. m. e. Moderniųjų laikų Graikija kūrėsi remdamasi idėja, kad ji Senovės Graikijos palikuonė ir tuo pačiu Vakarų pasaulio kultūros lopšys.

Lankytinos Graikijos vietos:
Atėnai: Akropolis, Partenonas, Nacionalinis Archeologijos muziejus, Plaka rajonas, Syntagma aikštė, Nacionalinis sodas.
Delfai: Apollo šventykla, Atėnų lobynas, Parnaso kalnas, senasis teatras ir hipodromas.
Kalabaka: šventyklos, senosios bažnyčios, Meteorų vienuolynas – seniausias kompleksas.
Lankytinos Graikijos salos:
Kreta: Herakliono archeologinis muziejus, Senasis Venecijos uostas (Old Venetian Harbor), Spinalonga, Elafonissi paplūdimys.
Santorini: pėsčiųjų takas Fina – Oia, Amoudi įlanka, Akrotiri archeologinė vieta, įstabaus grožio paplūdimiai.
Rodas: Rodo Kolosas, Petaloudes drugėlių slėnis, Epta Piges šaltiniai, Ixia pajūris, Moni Tsambika vienuolynas.
Kosas: Kardamena kurortas, Asklepieion griuvėsiai, Narantzia pilis, Casa Romana rūmai, antikinis Agora turgus.

Būtina paragauti: mėgstantiems skaniai ir sočiai pavalgyti Graikija – tikras rojus! Graikija neatsiejama nuo alyvuogių, fetos sūrio, skaniausio vyno ir jūros gėrybių. Čia rasite daugybę restoranų, tavernų ir kavinių, kuriuose gausus pasirinkimas įvairiausių daržovių, žuvies ir mėsos patiekalų. Paragaukite muosak – baklažanas, bulvės, mėsos faršas ir bešamelio padažas, stiffado – guliašas su svogūnais ir arni psito – ant grilio kepta aviena. Be abejo, kaip gi Graikija be graikiškų salotų! Būtų nuodėmė jų neužsisakyti. Taip pat pasimėgaukite išskirtine graikiška kava, patiekiama mažuose puodeliuose kartu su stikline šalto vandens. Prie pietų stalo vertėtų paragauti ir tradicinių gėrimų: Ouzo – graikiška anyžinė degtinė, praskiesta vandeniu, nuo kurio šis gėrimas tampa baltos spalvos, rakė – labai stipri vynuogių degtinė. Čia taip pat mėgiamas baltasis Restina vynas, turintis sakų prieskonį, kuris puikiai tinka prie žuvies arba mėsos patiekalų ir saldus muskatinis, nepamirštamo aromato vynas, kuriuo galima gardžiuotis prie saldumynų ar vaisių.

Lauktuvės iš Graikijos: tradiciniai Graikijos alkoholiniai gėrimai, ožkos sūris ar vietiniai saldumynai bus geriausias pasirinkimas, pradžiuginantis draugus ir artimuosius bei leisiantis pajusti graikišką skonį. Taip pat įvairių formų margaspalvės vazos ir skarelės yra mėgstamos tiek vietinių, tiek turistų.

Pigiausi skrydžiai į Graikiją galimi: keliauti į Graikiją pigiau galite ne sezono metu – vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį. Užsisakykite Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir gaukite pigiausius skrydžių pasiūlymus pirmieji!

Graikijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai