+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Vokietiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Vokietiją - istorijomis apipintą Centrinės Europos kraštelį, stebinantį ne tik įžymių vietų gausumu, bet ir ypatinga gamta. Visiems pažįstamais praeities įvykiais menančios lankytinos vietos netilps sąraše, tad pasiruoškite geriausią kelionės draugą – žemėlapį, kuriame pasižymėję Berlyną, Miuncheną, Frankfurtą, Brėmeną, Hamburgą ir daugelį kitų šalies miestų pasiryžkite savo kelionių bagažą papildyti Vokietijos nuotykiais! Berlynas – šalies sostinė, stebins savo unikalumu ir kontrastingais vaizdiniais. Šis Vokietijos miestas įtrauks savo išskirtine kultūra ir žavės visus istorijos mėgėjus, muzikos mylėtojus stebins stogą kilnojančiais vakarėliais, o gamtos grožiui neatsispiriantiems pasivaikščiojimai miesto parkuose taps atpalaiduojančia terapija. Brėmenas – tai dar vienas Vokietijos miestas, kuris privers išgyventi Brolių Grimų pasaką „Brėmeno muzikantai“ savaip ir patirtų įspūdžių pagalba kartkartėmis sugrįžti į nuotaikingą Vokietijos kraštą. Keliaukite į Vokietiją pigiau užsisakydami lėktuvų bilietus internetu ir patirkite nuotykius, kurie ilgam įsitaisys jūsų prisiminimuose...

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Frankfurt AirportFRA (Frankfurto oro uostas), Munich Airport – MUC (Miuncheno oro uostas), Düsseldorf Airport – DUS (Diuseldorfo oro uostas), Berlin Tegel – TXL (Berlyno Tegelio oro uostas), Berlin Schönefeld – SXF (Berlyno Šionefeldo oro uostas).

Laikas: UTC+1, vasaros UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Vokietijoje: 82 631 597

Vokietijos plotas: 357,021 km²

Vokietijos įkūrimas: 1871 m. sausio 18 d.

Lankytinos vietos:
Berlynas: Reichstagas, Brandenburgo vartai, Berlyno siena, Muziejų sala, Berlyno katedra, Žydų muziejus, memorialas nužudytiems Europos žydams, Aleksandro aikštė, Potsdamo aikštė, populiarioji Under den Linden gatvė, zoologijos ir botanikos sodai, Kreuzberg rajonas.
Miunchenas: Anglų sodas, Nimfenburgo rūmai, Olimpinis parkas, Frauenkirche bažnyčia, Marienplatz aikštė.
Frankfurtas: Main Tower bokštas, BMW muziejus, Bavarijos karalių rūmai, viena pirmųjų koncentracijos stovyklų Dachau.
Brėmenas: Šv. Petro katedra, „Brėmeno muzikantų“ skulptūra, Brėmeno rotušė, Art Novoux stiliaus gatvelės, Rolando statula.
Hamburgas: miesto uostas, prieskonių muziejus, plaukiojanti bažnyčia Flußschiffkirche, miniatūrų stebuklų šalis, meno ir amatų muziejus, Hamburgo meno galerija.

Būtina paragauti: išskirtinė Vokietijos maisto kultūra – žavi. Rytą pradėkite skanaudami arbatą, kavą ar kakavą drauge užsikąsdami Brötchen su sviesto gabalėliu ar džemu. Nesistebėkite, jei netrukus po pusryčių jums siūlys užkandžius – Vokietijoje mėgautis maistu tarp pagrindinių dienos patiekalų labai populiaru. Pietums Vokietijos virtuvė siūlys mėsa, žuvimi ar daržovėmis praturtintus patiekalus. Skanaukite Schnitzel mit Buttergemüse ar Fischstäbchen mit Kartoffelpüree, neatsipirkite Currywurst. Abendessen – įprasta vokiškos virtuvės vakarienė susidarys iš pilno grūdo duonelės, sūrio ir kumpio griežinėliais. Didžiuosiuose Vokietijos miestuose pastebėsite ir populiarias, greito maisto, lauko kavinės, tad išbandykite ir jų siūlomus patiekalus. Lankydamiesi Bavarijoje – pietryčių Vokietijos žemėje, būtina paragauti vietinės gamybos alaus. Miunchene vykstantis Oktoberfest stebins ne tik alaus mėgėjus, bet ir kvies sudalyvauti įvairiuose, trečiąjį rugsėjo mėnesio šeštadienį, vykstančiuose renginiuose.

Lauktuvės iš Vokietijos: nebuvusiems Vokietijoje draugams parvežkite tikro, vokiško alaus, o šeimos narius Glühwein vynas privers prisiliesti prie šalies tradicijų. Nustebinkite artimuosius Cuckoo Clock ar unikalių kalėdinių papuošimų.

Pigiausi skrydžiai į Vokietiją galimi: pigiausi skrydžiai galimi ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį, tad kartkartėmis patikrinkite geriausius skrydžių pasiūlymus ir nudžiuginkite save ar savo artimąjį kelione pigiau!Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai