+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Vokietiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Vokietiją - istorijomis apipintą Centrinės Europos kraštelį, stebinantį ne tik įžymių vietų gausumu, bet ir ypatinga gamta. Visiems pažįstamais praeities įvykiais menančios lankytinos vietos netilps sąraše, tad pasiruoškite geriausią kelionės draugą – žemėlapį, kuriame pasižymėję Berlyną, Miuncheną, Frankfurtą, Brėmeną, Hamburgą ir daugelį kitų šalies miestų pasiryžkite savo kelionių bagažą papildyti Vokietijos nuotykiais! Berlynas – šalies sostinė, stebins savo unikalumu ir kontrastingais vaizdiniais. Šis Vokietijos miestas įtrauks savo išskirtine kultūra ir žavės visus istorijos mėgėjus, muzikos mylėtojus stebins stogą kilnojančiais vakarėliais, o gamtos grožiui neatsispiriantiems pasivaikščiojimai miesto parkuose taps atpalaiduojančia terapija. Brėmenas – tai dar vienas Vokietijos miestas, kuris privers išgyventi Brolių Grimų pasaką „Brėmeno muzikantai“ savaip ir patirtų įspūdžių pagalba kartkartėmis sugrįžti į nuotaikingą Vokietijos kraštą. Keliaukite į Vokietiją pigiau užsisakydami lėktuvų bilietus internetu ir patirkite nuotykius, kurie ilgam įsitaisys jūsų prisiminimuose...

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Frankfurt AirportFRA (Frankfurto oro uostas), Munich Airport – MUC (Miuncheno oro uostas), Düsseldorf Airport – DUS (Diuseldorfo oro uostas), Berlin Tegel – TXL (Berlyno Tegelio oro uostas), Berlin Schönefeld – SXF (Berlyno Šionefeldo oro uostas).

Laikas: UTC+1, vasaros UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Vokietijoje: 82 631 597

Vokietijos plotas: 357,021 km²

Vokietijos įkūrimas: 1871 m. sausio 18 d.

Lankytinos vietos:
Berlynas: Reichstagas, Brandenburgo vartai, Berlyno siena, Muziejų sala, Berlyno katedra, Žydų muziejus, memorialas nužudytiems Europos žydams, Aleksandro aikštė, Potsdamo aikštė, populiarioji Under den Linden gatvė, zoologijos ir botanikos sodai, Kreuzberg rajonas.
Miunchenas: Anglų sodas, Nimfenburgo rūmai, Olimpinis parkas, Frauenkirche bažnyčia, Marienplatz aikštė.
Frankfurtas: Main Tower bokštas, BMW muziejus, Bavarijos karalių rūmai, viena pirmųjų koncentracijos stovyklų Dachau.
Brėmenas: Šv. Petro katedra, „Brėmeno muzikantų“ skulptūra, Brėmeno rotušė, Art Novoux stiliaus gatvelės, Rolando statula.
Hamburgas: miesto uostas, prieskonių muziejus, plaukiojanti bažnyčia Flußschiffkirche, miniatūrų stebuklų šalis, meno ir amatų muziejus, Hamburgo meno galerija.

Būtina paragauti: išskirtinė Vokietijos maisto kultūra – žavi. Rytą pradėkite skanaudami arbatą, kavą ar kakavą drauge užsikąsdami Brötchen su sviesto gabalėliu ar džemu. Nesistebėkite, jei netrukus po pusryčių jums siūlys užkandžius – Vokietijoje mėgautis maistu tarp pagrindinių dienos patiekalų labai populiaru. Pietums Vokietijos virtuvė siūlys mėsa, žuvimi ar daržovėmis praturtintus patiekalus. Skanaukite Schnitzel mit Buttergemüse ar Fischstäbchen mit Kartoffelpüree, neatsipirkite Currywurst. Abendessen – įprasta vokiškos virtuvės vakarienė susidarys iš pilno grūdo duonelės, sūrio ir kumpio griežinėliais. Didžiuosiuose Vokietijos miestuose pastebėsite ir populiarias, greito maisto, lauko kavinės, tad išbandykite ir jų siūlomus patiekalus. Lankydamiesi Bavarijoje – pietryčių Vokietijos žemėje, būtina paragauti vietinės gamybos alaus. Miunchene vykstantis Oktoberfest stebins ne tik alaus mėgėjus, bet ir kvies sudalyvauti įvairiuose, trečiąjį rugsėjo mėnesio šeštadienį, vykstančiuose renginiuose.

Lauktuvės iš Vokietijos: nebuvusiems Vokietijoje draugams parvežkite tikro, vokiško alaus, o šeimos narius Glühwein vynas privers prisiliesti prie šalies tradicijų. Nustebinkite artimuosius Cuckoo Clock ar unikalių kalėdinių papuošimų.

Pigiausi skrydžiai į Vokietiją galimi: pigiausi skrydžiai galimi ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį, tad kartkartėmis patikrinkite geriausius skrydžių pasiūlymus ir nudžiuginkite save ar savo artimąjį kelione pigiau!

Klimatas. Vokietijai būdingas vidutinių platumų klimatas. Keliaujant į pietinę šalies pusę kinta: nuo jūrinio iki žemyninio. Žiemą Vokietijos šiaurės vakaruose vidutiniškai dominuojanti temperatūra yra arti nulio – apie 1 laipsnį šilumos. Šiaurės rytinėje pusėje vos keliais laipsniais mažiau. O šalies pietuose žiemą termometro stulpeliai vidutiniškai kyla iki 3 laipsnių. Alpėse, žinoma, temperatūra kur kas žemesnė. Žiemomis vidutiniškai vyrauja apie 10 laipsnių šalčio. Šiltuoju metų laiku šiaurinėje Vokietijos dalyje sušyla vidutiniška iki 15–18 laipsnių, o pietinėje dalyje termometro stulpeliai vidutiniškai siekia 18–20 laipsnių. Kalnuose vasarą taip pat šilčiau – temperatūra viršija dešimt laipsnių šilumos.

Ekskursijos. Vokietija didelė ir joje labai daug lankytinų objektų (muziejų, galerijų, parkų, pramogų vietų šeimoms ir kt.). Dėl to ekskursijų pasirinkimas čia labai platus. Verta keliauti į Berlyną, turintį kur kas daugiau negu šimtą muziejų. Dalis iš jų yra labai modernūs. Integruotos naujausios technologijos padeda mėgautis pažinimo procesu tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

Aplankykite Vokietijos pilis: dideles, elegantiškas, stūksančias nuostabios gamtos apsuptyje. Jų architektūriniai sprendimai sužavės ne tik besidominčius architektūra, bet visus tuos, kurie neabejingi menui ir grožiui.

Į Vokietiją tikrai verta keliauti prieškalėdiniu laikotarpiu – daug kur vyksta pasakiškos kalėdinės mugės. Pabuvoję čia sako, kad būtent Vokietija yra geriausia vieta pasisemti tikros kalėdinės dvasios.

Leiskitės į žygius pėsčiomis po kalnus, slėnius, uolas, miškus. Kartu aplankykite gamtos prieglobstyje jaukiai įsitaisiusias viduramžius menančias pilis.

Reikalingi dokumentai. Į Vokietiją keliaujantiems LR piliečiams reikalingas galiojantis asmens dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė).

Populiarūs viešbučiai. Labai platų apgyvendinimo įstaigų tinklą turinti Vokietija laukia keliautojų, turinčių įvairių poreikių. Kiekvienas atras tai, kas geriausiai atitiks keliamus reikalavimus. Karališkas poilsis bus garantuotas populiariausiuose ir svečių puikiai vertinamuose viešbučiuose. Pavyzdžiui, „Hotel Taschenbergpalais Kempinski“ Dresdene, „Hotel Adlon Kempinski Berlin“ Berlyne, „Ferienapartments Mitten im Herzen von Ottensen“ Hamburge ir daug kitų. Šiuose viešbučiuose svečių laukia prabangiai įrengti apartamentai, malonus aptarnavimas, puikus maistas, jauki aplinka ir papildomos paslaugos bei patogumai.

Jei nenorite ar negalite išlaidauti, puikiai pailsėsite ir gerą kainos bei kokybės santykį siūlančiuose viešbučiuose, pavyzdžiui, „Hotel Groote Engel“, „Stadthotel Jever“, „Book Hotel Leipzig“ ir daugelyje kitų.

Šventės ir festivaliai. Viešėdami Vokietijoje, tikėtina, turėsite progą sudalyvauti kokiame nors festivalyje – jų šioje šalyje, ypač šiltuoju metų laiku, nestinga.

Bene visiems puikiai žinomas garsusis Oktoberfest. Per jį žmonės puošiasi tradiciniais apdarais, o esminiu šventės akcentu tampa alus. Rugsėjo mėnesį Bavarijoje švenčiamas Oktoberfest yra viena iš didžiausių mugių viso pasaulio mastu.

Kalėdinės mugės taip pat kasmet į Vokietiją privilioja didžiulius turistų srautus. Kalėdų mugėse skamba šventiška muzika, aktyviai vyksta prekyba, sklinda švelnus karšto vyno aromatas. Neapsakomą kvapą skleidžia kalėdiniai meduoliai, o dar daugiau įspūdžio aplinkai suteikia daugybė lempučių!

Vokietijoje labai populiarios knygų mugės, muzikos bei kino festivaliai, karnavalai ir kt.

Transporto nuoma. Ne paslaptis, kad Vokietijos kelių būklė ideali ir vairuoti šioje šalyje – vienas malonumas. Todėl viešėdami čia išsinuomokite automobilį ir leiskitės į savarankišką pažintį su šia nuostabia šalimi.

Mažo ar vidutinio dydžio automobilio nuoma parai Berlyne kainuos nuo 84 eurų, o didesnio lengvojo automobilio ar universalo nuomos kainos bus nuo 95 eurų už parą. Jei norėsite išsinuomoti nedidelį mikroautobusą, tai nuomos kainos bus maždaug nuo 180 eurų už parą, o visureigių nuoma dar brangesnė – nuo 210 eurų parai.

Pavyzdžiui, Hamburge nuomos kainos kur kas mažesnės: mažo ar vidutinio dydžio automobilio nuoma parai bus nuo 57 eurų, didesnio lengvojo automobilio – nuo 73 eurų, visureigio – nuo 130 eurų, o mikroautobuso – nuo 120 eurų.

Nuomos kainos nurodytos apytikrės, kai automobilis rezervuojamas prieš mėnesį. Automobilių nuomos kainoms įtakos turi ir tokie veiksniai: likęs dienų skaičius iki automobilio paėmimo, metų laikas ir kt.

Automobilį Vokietijoje gali išsinuomoti ne jaunesnis negu 21 metų amžiaus asmuo. Reikia pateikti tokius dokumentus: galiojantį asmens tapatybės dokumentą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, kelionės dokumentą (jei automobilis užsakytas internetu) ir kreditinę kortelę apmokėti už paslaugas arba rezervuoti užstatą.

Etiketas, bendravimas, kultūra. Keleri faktai:

  • Vokietijoje ypač vertinama tvarka, taisyklės;
  • čia labai svarbus punktualumas;
  • vokiečiai vertina asmeninę erdvę;
  • baigus valgyti, peilis ir šakutė padedami vienas šalia kito;
  • valgydami nesiremkite alkūnėmis į stalą.


Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai