+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Milaną

Pigūs skrydžiai į Milaną

Pigūs lėktuvo bilietai į svarbiausią šiaurinės Italijos miestą – Milaną! Stilingi itališkos odos bateliai, pečius apnuoginanti suknelė, burnoje dar jaučiamas pusryčiams suvalgytų gelato skonis, kažkur horizonte – rafinuoti dangų raižantys gotikinės katedros bokštai ir prisiminimus garantuojantys, visos kelionės metu nesustojantys fotoaparato spragtelėjimai. Milanas – daug daugiau nei mada ir prabangios parduotuvės, tačiau be jų šis miestas neįsivaizduojamas. Galleria Vittorio Emanuele II, ištisa Montenapoleonės gatvelė – vietos, kur žvalgymai po vitrinas prilygs pasivaikščiojimui meno galerijoje. O La Scala operos teatras! Tik nenusiminkite, net jei nepavyks įsitikinti puikia šio teatro akustika, pakilus ant Duomo di Milano stogo ir išvydę įspūdinguosius Alpių kalnų masyvus, tuoj pat išgirsite, jog kažkur, jūsų pačių viduje, ką tik nuskambėjo tikra asmeninė uvertiūra nuo kurios prasideda nesibaigianti meilė Italijai... Pigių skrydžių pasiūlymai kelionėms į Milaną galioja kone ištisus metus! Pasinaudokite skelbiamomis akcijomis, nuolaidomis ar paskutinės minutės pasiūlymais pirkdami bilietus tiesiog internetu ir Milanas pigiau taps lengvai pasiekiamu!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Linate (LIN), Parma (PMF), Bergam (BGY), Malpensa (MXP) tarptautiniai oro uostai

Laikas: UTC+1, vasaros laiku UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Milane: 1,343,163

Milano plotas: 181.76 km2

Milano įkūrimo data: 222 m. pr. Kr.

Lankytinos vietos: apžiūrėję San Lorenzo baziliką, Sant’Ambrogio šventovę ir Breros pinakoteką (Palazzo di Brera), traukiame į Montenapoleonės gatvę – jei ne planuodami įsigyti naujausias mados tendencijas atliepiančių batų, tai bent pasižvalgyti po vitrinas. O kur dar GalleriaVittorio Emanuele II – įspūdinga stiklo ir metalo kupolo pavidalo konstrukcija dienos šviesa nušviečianti, apsilankymą stilingiausiose dizainerių parduotuvėse!.. CastelloSforzesco neabejotinai sužavės mėgstančius pasižvalgyti po senovinius interjerus. Milane taip pat laukia milžiniška „Paskutinės vakarienės” scena, be kurios nebeįsivaizduojamas nė vienas meno istorijos vadovėlis, Santa Maria delleGrazia vienuolynas, La Scala operos teatras, kuriame nuskambėjo ne vieno garsaus Italų kompozitoriaus premjera. Vienas įspūdingiausių objektų – Milano katedra (Duomo) – viena didžiausių gotikinių katedrų pasaulyje nuo kurios stogo atsivers įspūdingas vaizdas į Alpes.

Būtina paragauti: Risottoalla Milanese – auksinio atspalvio ir dvelkiantis šafranu, Polenta – paprastas ir mylimas žiemos receptas iš kukurūzų kruopų, kurį pagardinus troškiniu italai vadina CrudaiolaMinestrone – daržovių sriuba neturinti vienareikšmio recepto – tiks visa, kas po ranka. Desertui – Cannoncino– kreminiai kąsnio dydžio pyragaičiai, beveik tapę žodžio šventė sinonimu.  Panettone – puri, razinomis pagardinta duona – tikra Kalėdų stalo puošmena. Vakarui – Negroni Sbagliato kokteilis, itališkai reiškiantis klaidą, kadais padarytą vieno Italų barmeno, vietoj džino panaudojus putojantį vyną. Įsitikinsite, jog klaida buvo ne tokia ir nevykusi…

Lauktuvės iš Milano: be kokybiško Itališko maisto: pastos, bazilikų pesto, sūrio, saliamio, alyvuogių aliejaus, kavos ar vyno, iš Milano dažniausiai parsivežamas jei ne naujas dizainerio sukurtas švarkelis, tai bent jau šalis ar kokybiškų kojinių pora.

Pigiausi skrydžiai į Milaną galimi: vėlyvą rudenį, žiemą (išskyrus šventinį laikotarpį) ir ankstyvą pavasarį.

 

 

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai