+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Alikantę

Pigūs skrydžiai į Alikantę

Alikantėje kaip ir visoje Ispanijoje skubėti neverta. Atsipalaiduokite – jūs ramybės oazėje, o pavėluoti 15 minučių čia vieni juokai. Pigūs lėktuvų bilietai į Alikantę – galimybė sulėtinti gyvenimo tempą ir apsidairyti aplinkui. Pigūs skrydžiai į Alikantę - greičiausiai augantį Ispanijos miestą ir uostą nepaliks abejingų, paliksite dalelę širdies čia. Palmėmis apsodintos alėjos ir švelnus klimatas nuramins sujauktus jausmus ir sudėlios į vietas visas mintis, o vakariniai šokiai ir linksmybės privers atsikratyti viso įmanomo streso. Paskutinės minutės pasiūlymai puiki galimybė aplankyti Alikantės muziejus ir meno galerijas. Poilsinės kelionės į Alikantės paplūdimius, su šeima ar draugais, ramaus poilsio zonoje – juk tik to ir trokštame po žiemos darbų, kai sustingęs vaizdas pro langus jau kiek pabodęs. Pažintinės kelionės po turtingą istoriją turinčią Alikantę išjudins ir pačius tingiausius, juk nekievieną dieną matome dar maurų statytas pilis ir viduramžių įtvirtinimus. Užsisakius Lektuvubilietai.lt, naujienlaiškį gausite geriausius pasiūlymus – akcijos, nuolaidos, pigūs skrydžiai, kelionių paketai, tiesioginiai skrydžiai – viskas paprasta, užsisakykite internetu ir vaikštinėkite Alikantės pakrante. Nesvarbu jei Lietuvoje visą savaitę lyja, jūs galite būti glostomi švelnių saulės spindulių Alikantėje!

Informacija ir patarimai keliaujantiems: 

Oro uostai: Alicante oro uostas – ALC (Alicante Airport).

Laikas: GMT +1, vasarą GMT +2

Valiuta: euras (EUR)

Gyventojų skaičius Alikantėje: 328 648

Alikantės plotas: 201 27 km²

Alikantės įkūrimas: manoma, jog Alikantė atrasta III a. pr. Kr.

Lankytinos vietos: Santa Barbaros pilis (ant Benakantil kalno, vienas didžiausių viduramžių įtvirtinimų Europoje, stebėjimo bokštas), Šv. Mykolo bažnyčia (XVII a.), El Palmeral parkas (puiki vieta piknikams), Alikantės archeologijos muziejus (pripažintas geriausiu Europoje 2004 m.), Gravina dailės muziejus (akmeninės arkos vos įžengus), Šv. Marijos bazilika, Explanada de Espana – pagrindinė Alikantės gatvė apsodinta palmėmis, alėja besidriekinati jūros pakrante, Šiuolaikinio meno muziejus, kur galima pamatyti Dali ir Pikaso darbus nekeliaujant į Madridą, Barrio de la Santa Cruz (spalvingas senamiestis), Festes de Sant Joan (birželio mėn.).

Būtina paragauti: ispaniška virtuvė – gaspačio, paelija, užkandžiai (tapas), jūros gėrybės, vietiniai vaisiai ir daržovės – atostogos skrandžiui po lietuviškų cepelinų ir šaltibarščių.

Lauktuvės iš Alikantės: Ispanijos tradiciniai nėriniai, keramika, odos gaminiai, avių pieno sūris, kumpis, vynas,

Pigiausi skrydžiai galimi: pavasarį, žiemą, rudenį.

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai