+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs Norwegian Air Shuttle skrydžiai iš Vilniaus

„Norwegian Airlines“ istorija ir faktai

„Norwegian Airlines“ – trečioji žemų kainų skrydžių bendrovė Europoje. „Norwegian Airlines“ oro linijos yra pelniusios nemažai apdovanojimų kaip geriausia Europos ir pasaulio žemų kainų kompanija, tad „Norwegian Airlines“ lėktuvų bilietai išties padės sutaupyti. >>>

„Norwegian Airlines“ istorija ir faktai

„Norwegian Airlines“ – trečioji žemų kainų skrydžių bendrovė Europoje. „Norwegian Airlines“ oro linijos yra pelniusios nemažai apdovanojimų kaip geriausia Europos ir pasaulio žemų kainų kompanija, tad „Norwegian Airlines“ lėktuvų bilietai išties padės sutaupyti. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir apie kompanijos vykdomas lėktuvo bilietų akcijas sužinokite pirmieji. „Norwegian Airlines“ flotilė – viena jauniausių ir ekologiškiausių. Flotilę sudaro 150 orlaivių, tarp jų „Boeing 737-800s“, „Boeing 737 MAX“ ir „Boeing 787 Dreamliners“ bei kt. Naujausi modeliai yra ne tik naudingi aplinkai, bet ir keleiviams, kadangi sumažėjusios kompanijos išlaidos lemia mažesnę kelionės kainą.

<<<

„Norwegian Airlines“ kryptys ir maršrutai

Keliaukite su „Norwegian Airlines“ daugiau kaip 150 kryptimis Europoje, Šiaurės Afrikoje, Vidurio Rytuose, Azijoje, Karibuose, Pietų Amerikoje ir Jungtinėse Valstijose.

Pigūs „Norwegian Airlines“ skrydžiai iš Vilniaus vykdomi šiomis kryptimis: Oslas, Stokholmas, Malmė, Londonas, Mančesteris, Gdanskas, Umeo, Praha, Barselona, Budapeštas, Roma, Paryžius, Olesiundas, Krokuva, Madridas, Kristiansand, Alta, Amsterdamas, Maljorka, Alikantė, Reikjavikas, Dublinas, Faro, Malaga, Bergenas, Nica, Dubajus, Marakešas, Helsinkis, Tenerifė, Tirana, Sardinija, Fuerteventūra, Niujorkas, Toskana, Oklandas, Bostonas ir daugybė kitų. >>>

„Norwegian Airlines“ kryptys ir maršrutai

Keliaukite su „Norwegian Airlines“ daugiau kaip 150 kryptimis Europoje, Šiaurės Afrikoje, Vidurio Rytuose, Azijoje, Karibuose, Pietų Amerikoje ir Jungtinėse Valstijose.

Pigūs „Norwegian Airlines“ skrydžiai iš Vilniaus vykdomi šiomis kryptimis: Oslas, Stokholmas, Malmė, Londonas, Mančesteris, Gdanskas, Umeo, Praha, Barselona, Budapeštas, Roma, Paryžius, Olesiundas, Krokuva, Madridas, Kristiansand, Alta, Amsterdamas, Maljorka, Alikantė, Reikjavikas, Dublinas, Faro, Malaga, Bergenas, Nica, Dubajus, Marakešas, Helsinkis, Tenerifė, Tirana, Sardinija, Fuerteventūra, Niujorkas, Toskana, Oklandas, Bostonas ir daugybė kitų.

„Norwegian Airlines“ skrydžių informacija

Kelionė klostysis sklandžiai jei registraciją į skrydį įvykdysite laiku.

  • Vykstant tarptautiniais skrydžiais iš/į Argentiną, Braziliją, Kanadą, Dubajų, Tailandą, Singapūrą, Izraelį, Jordaniją, Jungtines Valstijas) registracija į skrydį pradedama likus 3 valandoms iki skrydžio. Likus 1 val. iki numatyto skrydžio pradžios užsiregistruoti į skrydį negalėsite. Keleivių laipinimas į orlaivį pasibaigia likus 20 min. iki skrydžio.
  • Registracija į visus kitus skrydžius pradedama likus 2 valandoms iki skrydžio. Likus 45 min. iki numatyto skrydžio pradžios užsiregistruoti į skrydį negalėsite. Keleivių laipinimas į orlaivį baigiamas likus 20 min. iki skrydžio.
  • Registracijos į vietinius (angl. domestic) skrydžius laikas taip pat gali nežymiai skirtis.

Įsigiję kelionės bilietą Lektuvubilietai.lt puslapyje, registraciją į skrydį (Check-in) galėsite atlikti suvedę skrydžio registracijai reikalingus duomenis. Įlaipinimo bilietą nurodytu el. pašto adresu gausite likus ne mažiau kaip 2 dienoms iki skrydžio. Įlaipinimo bilietą turėsite pateikti prie įlaipinimo į lėktuvą vartų, oro uoste.

Bilietų keitimas

Prireikus pakeisti kelionės datą, laiką ar kelionės kryptį biliete, daugeliu atvejų tai padaryti galite internetu, likus ne mažiau kaip 30 minučių iki skrydžio. Jei įsigydami bilietą padarėte gramatinių klaidų vesdami vardą ar pavardę, susisiekite su mumis.

„Norwegian Airlines“ rankinis bagažas

  • Skrendant „LowFare“, „Lowfare+“ ir „Premium“ klase rankinio bagažo išmatavimai neturi viršyti 55x40x23 cm. Taip pat su savimi galima pasiimti vieną papildomą daiktą, kurio išmatavimai neturi viršyti 25x33x20 cm. Abiejų svoris neturi viršyti 10 kg.
  • Skrendant „Flex“ ir „PremiumFlex“ klase galioja tie patys rankinio bagažo apribojimai, kaip nurodyta viršuje, išskyrus tai, kad bendras jų svoris negali viršyti 15 kg.

*Išimtis taikoma skrydžiams iš/į Dubajų. Šiuo atveju rankinio bagažo svoris negali viršyti 8 kg.

„Norwegian Airlines“ registruotas bagažas

Paprastai leidžiamo bagažo parametrai nurodomi ant kelionės bilieto. Nurodyti bagažo apribojimai galioja tiek trumpųjų, tiek tarptautinių ilgųjų skrydžių keleiviams.

  • Keleiviai, skrendantys su „LowFare“ kelionės bilietu registruoto bagažo pasiimti negali;
  • Keleiviai, skrendantys su „Lowfare+“ kelionės bilietu gali pasiimti vieną registruoto bagažo vienetą, kurio svoris negali viršyti 20 kg;
  • Keleiviai, skrendantys su „Premium“ kelionės bilietu gali pasiimti du registruoto bagažo vienetus, sveriančius iki 20 kg.

Taip pat registruoto bagažo vienetas negali viršyti 32 kg arba būti lengvesnis nei 2 kg. Bendra visų registruoto bagažo vienetų suma negali viršyti 64 kg. Krepšio išmatavimai negali viršyti 250 x 79 x 112 cm (maksimali perimetro suma negali viršyti 300 cm).

  • Vaikams iki 2 metų numatytas 5 kg bagažas, taip pat viena automobilio kėdutė ir vežimėlis.

* Nurodyti bagažo dydžio ir svorio parametrai užfiksuoti 2019 m. vasario 7 d. Oro linijos pasilieka teisę bet kada leidžiamo bagažo parametrus keisti, todėl prieš kelionę rekomenduojama juos dar kartą pasitikrinti.

<<<