+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Varšuvą

Pigūs skrydžiai į Varšuvą

Savaitgalis Varšuvoje tikrai nenuvils. Skrydis Vilnius-Varšuva-Vilnius puiki kryptis norintiems nors trumpam ištrūkti iš Lietuvos ir įsilieti į Lenkijos sostinę, o gyvenimas Varšuvoje, patikėkite, verda ištisą parą. Varšuva dvelkia istorija, žavi architektūra ir apgaubia  nuoširdžia atmosfera, poilsis Varšuvoje ilgai išliks atmintyje. Į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Varšuvos centras lyg magnetas traukia įvairaus amžiaus turistus, vietinius gyventojus, spalvingi, buvę pirklių namai Varšuvos Turgaus aikštėje spinduliuoja gerą nuotaiką, o Karališkasis kelias vilioja unikalumu. Populiarus transportas Varšuvoje – tramvajai, jie padės per daug nenuvarginti kojų ir pamatyti užburiantį Varšuvos grožį. Žinoma, galite naudotis ir autobusų paslaugomis, tai taip pat patogus keliavimo po sostinę būdas. Tiesioginiai skrydžiai į Varšuvą, viešbučiai Varšuvoje, tai komponentai kurie prisidės prie jaudinančių atostogų, nebedvejokite, lai kelionė į Varšuvą prasideda.

Informacija patarimai keliaujantiems:

Varšuvos oro uostai: Okecie (WAW), Warsaw Modlin (WMI).

Laikas: UTC+1, vasaros UTC+2

Valiuta: Lenkijos zlotas

Gyventojų skaičius Varšuvoje: 1,7 mln.

Plotas: 517,24 km²

Varšuvos įkūrimo data: 1200 m.

Lankytinos vietos Varšuvoje: Varšuvos senamiestis, Kultūros ir mokslo rūmai, Šv. Floriano katedra, Popiežiaus Jono Pauliaus II aikštė, Varšuvos parkai stebinantys gėlynų ornamentais, paminklas A. Mickevičiui, Turgaus aikštė, Karališkasis takas, Vilanovo rūmai.

Būtina paragauti: poilsis Varšuvoje bus tikrai sotus ir kaloringas, jei mėgausitės tradiciniais valgiais. Gardūs patiekalai, kuriuos rekomenduotina paragauti norit susipažinti su Varšuvos virtuve: rūkyta šoninė su džiovintomis slyvomis Boczek ze slinka, rauginti kopūstai su rūkytos mėsos gabalėliais Bigos, tiršta pupelių sriuba Grochowka, veršienos kepsniai Eskalopki z cielęciny dažnai pateikiami su raugintais agurkais, kopūstais ar grybais, paragaukite garsiųjų baltųjų barščių Barszcz biały. Pasilepinkite gardžiais aguonų, varškės, obuolių pyragais, traškiais žagarėliais.

Lauktuvės iš Varšuvos: nudžiuginkite artimuosius ne tik spalvingomis fotografijomis bei nepamirštamais įspūdžiais, bet ir spalvingais tautodailės dirbiniais įsigytais Varšuvos turguje. Atraskite kitokių gaminių nei Lietuvoje iš gintaro, sidabro papuošalų, rankų darbo nėrinių ar keramikinių rakandų.

Pigiausi skrydžiai į Varšuvą galimi: vasarą ir prieš didžiąsias žiemos šventes Varšuva užliejama turistais, tad pigūs lėktuvų bilietai į Varšuvą lepina prieš ir po turistų antplūdžio, tai ankstyvas pavasaris ar įpusėjęs ruduo, tačiau paskutinės minutės į Varšuvą pasiūlymai žemomis kainomis gali nustebinti bet kurią akimirką, stebėkite ir skriekite!

Komentarai