+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Dubliną

Pigūs skrydžiai į Dubliną

Savaitgalis Dubline teisingas pasirinkimas norintiems ištrūkti iš kasdieninės rutinos ir praplėsti akiratį. Skrydžių kainos į Dubliną nėra didelės, o įspūdžiai, kurie laukia – neįkainojami. Pigūs skrydžiai į Dubliną pritraukia vis daugiau ir daugiau turistų, kryptys Vilnius-Dublinas, Kaunas-Dublinas, Ryga-Dublinas tampa jau visiems puikiai žinomos, o lėktuvo bilietai internetu į Dubliną patogi galimybė juos įsigyti. Atostogos Dubline leis pasinerti į Dublino pilies burtus, Airijos nacionaliniame teatre pasimėgauti įtraukiančiu spektakliu, o Šv. Patrikro katedra iš nuostabos privers sulaikyti kvėpavimą. Trejybės koledžas taip pat nepaliks abejingų, juk tai seniausias universitetas Airijoje įkurtas Elžbietos I. Orai Dubline itin nelepina, temperatūra vasarą svyruoja nuo 10°C iki 20°C, žiemą nuo 10°C iki kelių laipsnių minuso. Krituliai Dubline dažnas reiškinys, tačiau lietūs būna nesmarkūs, panašesni į lengvą dulksną. Išvystytas turizmas Dubline leidžia patogiai ir pigiai susipažinti su miesto įžymybėmis, mat čia kursuoja specialus autobusas turistams, stojantis prie lankytinų objektų, o įsigytas bilietas galioja visą dieną, taip, kad patys spręskite kiek laiko norite grožėtis unikaliu miesto reginiu. Viešasis transportas Dubline nepriekaištingas, tad svečiuojantis mieste rekomenduotina būtent juo ir naudotis, nes automobilių spūstys Dubline įprastas reiškinys, tad siūlome negaišti laiko su nuomotu automobiliu. Apgyvendinimas Dubline problemų nesukels, tikrai rasite, kur apsistoti. Mieste gausu svečių, nakvynės namų, viešbučių ar vietinių gyventojų mielai priimančių nakvynei.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Dublino oro uostas: Dublin Airport (DUB).

Laikas: UTC+0, vasaros UTC+1

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Dubline: 565 tūkst.

Dublino plotas: 114,99 km²

Dublino įkūrimo data: 998 m., nors pirmą kartą miesto vardas paminėtas jau 140 m.

Lankytinos vietos Dubline: Šv. Patriko katedra, Nacionalinė galerija, Nacionalinis muziejus, Guinness alaus darykla, Grafton gatvė, Fenikso parkas, Dublino vaškinių figūrų muziejus, O‘Connellio gatvė, Dublino zoologijos sodas, „Pusė peso“ tiltas, Dublinia, Dublino pilis, Trejybės koledžas.

Būtina paragauti: Dublino virtuvėje karaliauja bulvės, du pagrindiniai tradiciniai Dublino patiekalai Calcannon ir Boxty, pastaruosius itin mėgsta Dublino gyventojai, neišsiskirkite iš jų ir gardžiuokitės tradiciniu maistu. Pasirinkus kryptį Lietuva-Dublinas ir įsitaisius Dublino centre esančioje kavinukėje, būtų gėda neparagauti airiško troškinio, patikėkite, pirštus apsilaižysite! Nepraleiskite skonio receptorius nudžiuginti ir kitais Dubline populiarias patiekalais: sūdyta jautiena, apkepu, kiaulienos dešrelėmis bei kitais virtuvės šedevrais pagardintais menkėmis, lašišomis, vėžiagyviais.

Lauktuvės iš Dublino: Dublinas ir visa Airija asocijuojasi su žaliu trilapiu dobilu, tad ir dauguma suvenyrų, airiškos atributikos yra papuošti šiuo simboliu, parskraidinkite namiškiams airiško dvelksmo! Į lauktuvių krepšį nepamirškite įdėti airiškos kavos, garsiojo Gineso alaus bei airiško viskio.

Pigiausi skrydžiai į Dubliną galimi: paskutinės minutės skrydžiai į Dubliną stebinantys žemomis kainomis ypatingai džiugina pavasarį, žiemą ir rudenį, kuomet Airijos sostinė dar nėra perpildyta turistų.

Kiti Airijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai