+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Rygą

Pigūs skrydžiai į Rygą

Pigūs lėktuvo bilietai į Rygą, rodos dviračiu pasiekiama kaimyninės Latvijos sostinę, traukiančią tiek prabangiomis, artdeco stiliaus architektūra apstatytomis gatvelėmis, tiek gyva, šiuolaikiška, koja kojon su hipster kultūra žengiančia kasdienybe. Nesijaudinkite, kad ir kaip netoliese atrodytų įsikūrusi Ryga, kojų varginti minant pedalus nereikės – pigių skrydžių bendrovės nuolat skanduoja apie įvairiausias vykstančias akcijas, naujus nuolaidųpasiūlymus ar karštuspaskutinės minutės skrydžius. Mėgstantys ramius pasivaikščiojimus čia galės paklaidžioti ne tik vingriose senamiesčio gatvelėse, bet ir dekoratyviuose namų fasaduose – juk leisti sau pasiklysti galima ir akimis. Ieškote geriausio savaitgalio kelionės pasiūlymo? Susikurkite smagiausias atostogas kartu su pigių skrydžių bendrovių siūlomomis akcijomis ir nuolaidomis netolimoje Rygoje! Visai nesvarbu, skrendate kelioms dienoms, savaitei ar mėnesiui – greit pajusite savitą Rygos skonį, kuris primins jei ne Rygos balzamą, tai bent karamelinį karvutės saldainį iš vietinio „Laimos“ saldumynų fabriko. Kažkuo sava, bet tuo pat ir kitoniška Ryga visuomet atvira pažinčiai – įsigykite skrydžių bilietą internetu, tardami atvirą Labdien jau šiandien!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Tarptautinis Rygos oro uostas – RIX

Laikas: UTC+2, vasaros laiku UTC+3

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičiusRygoje: 706 413

Rygos plotas: 307,17 km²

Rygos įkūrimo data: 1201 m.

Lankytinos vietos: Rygos katedra, Rygos pilis, rekonstruoti Melngalvių rūmai, Rygos istorijos muziejus, Mažoji ir didžioji gildijos, ArtNoveau architektūra (Albertos, Strelnieku ir Elizabetes gatvės) ir ArtNoveau muziejus, Gintaro muziejus, vienintelis Baltijos šalyse aviacijos muziejus, Zoologijos sodas,  Kronvaldo parkas ar vienas moderniausių kino teatrų Rytų Europoje „Kino Citadele“.

Būtina paragauti: savitas patiekalas – latviška putra, kai atskirai piene ar vandenyje  išverdamos kruopos, bulvės, mėsa, žuvis, o juos sugrūdus, užpilama varškės ar rūgpienio. Prieš valgant putrą ši dažnai palaikoma šaltai. Apskritai, latvių virtuvė pasižymi plačiu šaltų patiekalų ir užkandžių asortimentu: šaltiena, paštetas, netikras zuikis. Nacionaliniai laikomi žirniai su spirgučiais ir kmynų sūris (Ķimeņusiers).

Lauktuvės iš Rygos: kvapnaus ir stipraus Rygos juodojo balzamoRīgasMelnaisbalzams, „Laimos“ saldumynų, bemielės duonos ir Rygos šprotų. Tradiciškiausi pirkiniai – tai gintaro, lino ar molio dirbiniai, vilnonės kojinės ar Latvijos tautinio kostiumo puošmena – Lielvardės juostaLielvārdesjosta. Vertinantiems praktiškas dovanas patiks MadaraCosmetics kūno priežiūros priemonės, o besidomintiems numizmatika išsvajota lauktuve gali tapti jubiliejinės ar proginės Latvijos euro monetos.

Pigiausi skrydžiai galimi į Rygą: vėlyvą rudenį – spalio, lapkričio mėnesiais bei gegužę, prieš vasaros sezoną.

 

Komentarai