+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Tel Avivą

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą populiarus atostogų pasirinkimas, Vilnius – Tel Avivas – Vilnius, Ryga – Tel Avivas – Ryga jau pramintas debesų kelias, juk Izraelio verslo sostine pavadintas miestas traukia savo burtais turistus iš viso pasaulio. Gyvenimas Tel Avive virte verda, o kultūra į kurią vos apsilankęs mieste įsitrauki, išsiskiria savitu žavesiu ir didybe. Nors Tel Avivas įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje, retas, kuris neskiria bent dienos nuvykti prie Negyvosios jūros ir pasimėgauti išskirtinėmis bangomis. Viešasis Tel Avivo transportas, kaip ir visame Izraelyje, nepriekaištingai išvystytas, tad keliauti po miestą galėsite lengvai ir patogiai, tačiau vertėtų įsidėmėti, kad keliaujant penktadieniais-šeštadieniais, kuomet judėjai nedirba, viešasis eismas taip pat gali neteikti savo paslaugų, tačiau pasivaikščioti po prikaustantį miestą taip pat ne prošal. Viešbučiai Tel Avive su aukšta aptarnavimo kokybe neleis nusivilti, mėgausitės išskirtiniu poilsiu prie jūros bei gurmaniškais patiekalais lepinsite skrandį. Nemiegančiame mieste poilsis ir pramogos lengvai suderinamos, vilios ne vien paplūdimys, bet ir Tel Avivo centras. Nebedvejokite, bilietai į Tel Avivą internetu dar pigesni, tiesioginiai skrydžiai Tel Avivas-Vilnius prisideda prie komfortabilios kelionės, ką pamatyti Tel Avive tikrai yra, belieka krautis lagaminą ir nors vienas savaitgalis Tel Avive praturtins jūsų kasdienybę, pirmyn!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Tel Avivo oro uostai: Ben Gurion Intl (TLV), Sde Dov (SDV).

Laikas: UTC+0

Valiuta: Izraelio naujasis šekelis (ILS)

Gyventojų skaičius Tel Avive: 426 tūkst.

Plotas: 50,6 km²

Tel Avivo įkūrimo data: 1909 m.

Lankytinos vietos Tel Avive: Yarkon parkas, Palmach muziejus, Baltasis miestas, Safario zoologijos sodas, paukščių parkas, Jafa uostas, Šv. Petro bažnyčia, Tel Avivo miesto muziejus, Žydų diasporos muziejus, Neve Tzedek, Nalagaat centras.

Būtina paragauti: Tel Avivas stebina pasaulinio lygio restoranų skaičiumi, kuriuose galima skanauti tiek kulinarinių šedevrų, tiek tradiciško izraelietiško maisto. Paragaukite tokių patiekalų, kaip humusas, gaminamas iš avinžirnių, tahinos (sezamų sėklų tyrė) ir česnakų, falafeliai, kitaip tariant avinžirnių kukuliai, burekas - pyragėliai su špinatais, bulvių įdaru ar sūriu. Taip, atostogos Tel Avive gali būti tam tikras išbandymas neįsivaizduojantiems sočių pietų be mėsos patiekalų, tačiau neišsigąskite, ir jūs rasite kuo pasisotinti. Išmėginkite jeruzalietišką kepsnį meorav ierušalmi, troškintą vištieną su veršio liežuviu ir žinoma žuvies patiekalus, kurie išties išskirtiniai. Desertų nederėtų nustumti į antrą planą, čia jie dieviški! Riešutų tortas, meduoliai su migdolais, pyragėliai su aguonomis, karamelinis pudingas, nelaukite, lai poilsis Tel Avive būna dar saldesnis!

Lauktuvės iš Tel Avivo: Negyvoji jūra prisideda prie išskirtinių lauktuvių išrinkimo artimiesiems, juk kosmetika ir kitos grožio priemonės su Negyvosios jūros mineralais ir dumbliais garsi visame pasaulyje. Turguose gausu papuošalų, skarų su nuoširdžiai išmargintais raštais, tikrai išsirinksite patinkančią, o stiklainiukas su žiupsneliu šventosios žemes itin originali dovana laukiantiems sugrįžtant.

Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą galimi: lietuviškos žiemos metu, nuo lapkričio iki kovo skrydžiai į Tel Avivą moka nustebinti žemomis bilietų kainomis, o dar labiau priverčia stebėtis paskutinės minutės į Tel Avivą pasiūlymas, gaudykit nuolaidas!

Komentarai