+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Kroatiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Kroatija? Žinoma! Patogi kelionė lėktuvu garantuoja jums svajonių atostogas rojuje... Kroatija gali pasiūlyti tokį peizažą – vienoje pusėje matomos kalnų viršūnės, o kitoje – melsvai žalia Adrijos jūra. Unikalus kontrastas pasisukus vos 180 laipsnių. Nuo 2013 m. ES nare esanti Kroatija mielai priima turistus, siūlo jiems įvairias pramogas, pažintines ir poilsines keliones, kurių nepamiršite. Skaidrieji Plitvicos ežerai – ranka pasiekiami! Tiesioginiai skrydžiai – patogiausias būdas keliauti, vienas du ir jūs jau vietoje. Raudonų stogų miestas – Dubrovnikas ir  senamiestį juosianti gynybinė siena yra tai, ką norėtumėte pamatyti savo gyvenime. Dubrovniko senamiestis yra saugomas UNESCO – priežastys tampa akivaizdžios vos jame apsilankius. Dubrovnikas ir Splitas priklauso pasaulio kultūros ir istorijos aukso fondui. Kroatiški vynai galėtų konkuruoti su pasaulyje pripažintais, tačiau geriausius vynus kroatai išgeria patys. Paskutinės minutės pasiūlymai – puiki proga paragauti Kroatijos kalnuose gaminto, naminio sūrio, išgerti raudonojo vyno ir paklausyti ausį glostančio cikadų svirpimo. Pigūs skrydžiai į Kroatiją – jūsų šansas grožėtis senosios Dalmatijos grožiu, pagauti jūros ežį ir aplankyti begales salų Adrijos jūroje. Akcijos ir nuolaidos – kasdienybė. Jei norite sužinoti apie tai pirmi raginame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį, kuris jums praneš apie geriausius pasiūlymus, pigius lėktuvų bilietus ir paskutinės minutės pasiūlymus. Lėktuvų bilietai internetu – paprastas ir greitas būdas realizuoti savo svajones ir netrukus jūs jau rojuje!

Informacija ir patarimai keliaujantiems: 

Oro uostai: Dubrovnik Airport - DBV (Dubrovniko oro uostas), Pleso Airport - ZAD (Pleso oro uostas).

Laikas: GMT+1, vasarą GMT+2

Valiuta: Kroatijos kuna (HRK)

Gyventojų skaičius Kroatijoje: 4 225 001

Kroatija plotas: 56 542 km²

Kroatijos įkūrimas: manoma, jog kroatai Balkanuose apsigyveno VII a. Kroatija priklausė Jugoslavijos SFR, o nepriklausomybę iškovojo 1991 m.

Lankytinos vietos: Dubrovnikas, Plitvicos ežerai, Rijeka, Splitas, Zagrebas, Pula miestas ir joje esantis vienas iš seniausių likusių romėniškų amfiteatrų, Diokletiano rūmai, Lokrum ir Krka salos, Makarska, kurioje iš viebučių balkonų atsiveria kontrastas – vienoje pusėje jūra, kitoje kalnai, ir nuostabiu iškyšuliu primenančiu banginio uodegą, nuostabios salos ir akmenuoti palūdimiai, visa tai rasite Kroatijoje.  

Būtina paragauti: raudonojo vyno, vaisių, sūrių, tradicinių užkandžių, žvėrienos, piemenų troškinio Čobanac, žinoma, jūros gėrybių ir makaronų su įvairiais sūriais,  jūrinių žuvų ir visko, ko nematote lietuviškų restoranų meniu.

Lauktuvės iš Kroatijos: kimštas jūros ežys (tikras plešrūnas jūroje, labai nuodingas), rakija ar travarica, nacionaliniai gėrimai, raudonasis vynas, sūriai, džiovintos levandos, papuošalai iš akmens, turkio ir koralų bei kriauklių.

Pigiausi skrydžiai galimi: ankstyvą pavasarį, vėlyvą rudenį. Tarpiniu sezonu tarp vasaros ir žiemos, kuomet vasaros kurortai dar tušti, o žiemą, kurortai kalnuose dar neužsipildę.Komentarai