+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Kopenhagą

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą

Pigūs lėktuvo bilietai į Kopenhagą! Išvydus magiškus spalvotais namukais apstatytus kanalus supantį miestą, paaiškėja kodėl Hanso Kristiano Anderseno talentas rašyti kone visą pasaulį pavergusias pasakas išsiskleidė būtent čia. Kopenhaga – ne tik kanalais, bet ir dviračių takais išraizgytas miestas – važiuoji ir nesupranti ar čia tik oras nuo susidariusio vėjo vis smarkiau subanguoja, ar iš staigiai užklupusio susižavėjimo virpi tu pats... Maloniu vėjeliu padvelkia ir prakalbus apie pigių skrydžių bendroves – bilietų kainos į šį pasakų miestą džiugina ištisus metus. O jei dar kokia akcija ar nuolaida pasitaikys!..Vasarą danai visuomet pakvies atsigaivinti vietinės alaus daryklos Carlsberg alumi, o žiemą keliauti verta jau vien dėl minties apie unikalų vilnonį skandinavišką megztinį, tapsiantį jaukiu prisiminimu ir kelionei pasibaigus. Danijos sostinėje spalvingos, lyg pasakoje aprašytos atostogos garantuotos bet kuriuo metų laiku! Lėktuvo bilietus internetupigiau galite užsisakyti tuojau pat – nedvejokite ir planuokite savo kelionę jau dabar!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Roskilde (RKE), Kastrup (CPH) tarptautiniai oro uostai

Laikas: UTC+1, vasaros laikas UTC+2

Valiuta: Danijos krona (DKK)

Gyventojų skaičiusKopenhagoje: 1,246,611 (2014)

Kopenhagos plotas: 88,25 km²

Kopenhagos įkūrimo data: 1167 m.

Lankytinos vietos: jei domitės menu bei alternatyvia kultūra, aplankykite „laisvąjį miestą mieste” – Kristianiją. Mėgstantiems vaikštinėti patiks pėsčiųjų gatvelė Stroget su daugybe jaukių boutique, kavinukių ir restoranų. Apžiūrėkite Rotušės aikštę – viršum jos iškylančiame bokšte laiką skaičiuoja pirmasis pasaulio laikrodis. Įspūdį palieka ir karalių rezidencija – Amalienborgo rūmai, Nacionalinio muziejaus kolekcija bei įžymioji Anderseno pasakos veikėjos skulptūra – undinėlė, jau tapusi Kopenhagos simboliu.

Būtina paragauti: daniški pyragaičiai wienerbrod, migdoliniai riestainiai kransekage ar  obuolių pyragas aeblekage – smaližiams. Labiau išalkusiems – virta menkė garstyčių ir sviesto padaže su virtais kiaušiniais, krienais bei bulvėmis arba kepta antis su obuoliais, slyvomis, karamelizuotomis bulvėmis ir kopūstais. Skubantiems – sumuštinis smorrebrod su rugine duona, sviestu ir įvairiais priedais: jautiena, kumpiu, kiauliena, sūriu, grybais, lašiša, krevetėmis bei salotomis. Šie sumuštiniai Danijoje itin populiarūs – jų  galima užsisakyti tiek prabanga tviskančiame restorane, tiek pakelės užkandinėje.

Lauktuvės iš Kopenhagos: Danija – Lego  tėvynė! Garsiosios kaladėlės išrastos vieno Danijos dailidžių, tad jų pasirinkimas čia stulbinantis! Sakysite, vaikų žaidimai? Tuomet baigę turą po alaus daryklą įsigykite – Carlsberg stiklinių ir alaus rinkinį! Kas dar? Mediniai baldai ar dekoro detalės – juk Skandinavija – modernaus minimalizmo kraštas. Nepamirškite Flødeboller saldumynų, paieškokite ko nors unikalaus blusų turguje ar iš kelionės grįžkite apsivilkę šiltutėliu skandinavišku vilnoniu megztiniu (Kopenhagoje šioje srityje nepakeičiamomis laikomas mamos ir dukters Mariannebeu Helgos Isager duetas).

Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą galimi: pasiūlymai į Kopenhagą keliauti vilioja ištisus metus, nors skrydžių kainos kiek labiau smukteli balandį-gegužę bei lapkričio mėnesiais.

 

Kiti Danijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai