+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Oslą

Pigūs skrydžiai į Oslą

Lėktuvo bilietai internetu į Oslą itin patogus būdas pradėti kelionei, juk viskas prasideda nuo noro ir bilietų, o tada belieka krautis lagaminą. Pasinaudojus paskutinės minutės į Oslą pasiūlymais keliausite beveik už dyką, ir tai ne triukas, pasižvalgykite. Norite pamatyti sostinės išskirtinumą? Savaitgalis Osle tam puikiai tiks. Oslo centras įtrauks į nuoširdų šurmulį. Kainos Osle pakankamai didelės, už kapučino kavos puoduką būsite paprašyti 4 eurų, o vandens butelis kainuos nuo 2 eurų. Viešbučiai Osle taip pat gali pareikalauti santaupų, tačiau atokiau nuo miesto centro galima rasti ir pigesnių, kokybiškų vietų. Dideles kainas atpirks pigūs lėktuvų bilietai į Oslą. Transportas Osle nepriekaištingai išvystytas galite naudotis tramvajumi, traukiniu, autobusu, metro arba... pasikliauti savo kojomis, žymiausias Oslo vietas galima aplankyti pėsčiomis. Gyvenimas Osle tiesiog kunkuliuoja, įsitikinkite patys, tiesioginiai skrydžiai į Oslą pasiruošę jums padėti.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oslo oro uostai: Sandefjord (TRF), Gardermoen (OSL), Moss Airport Rygge (RYG).

Laikas: UTC+1, vasaros UTC+2

Valiuta: Norvegijos krona (NOK)

Gyventojų skaičius: 658 tūkst.

Plotas: 454 km²

Oslo įkūrimo data: apie 1048 m.

Lankytinos vietos: Akershuso pilis, Oslo rotušė, Vigelando parkas, Karaliaus rūmai, Nacionalinė galerija, Vikingų laivų muziejus, Norvegijos liaudies muziejus, Fram muziejus, Kon-Tiki muziejus, Holmenkollen tramplinas, Operos ir baleto teatras, Gamtos istorijos muziejus, TusenFryd atrakcionų parkas, Mokslo ir technologijų muziejus.

Būtina paragauti: ne paslaptis, Oslo virtuvėje karaliauja žuvis, tačiau neatsilieka ir mėsos patiekalai. Ėriena su troškintais kopūstais, briedienos kepsnys patiekiamas su bulvių ir šviežių daržovių garnyru, jautienos kukuliai, avienos troškinys, tai virtuvės šedevrai, kuriuos vertėtų paragauti. Tradicinis žuvies patiekalas – kepta, virta ar džiovinta menkė, gardumu nenusileidžia ir patiekalai su upėtakiu, lašiša ar silke. Osle atrasite vietų, kurios siūlo ne tik tradiciško norvegiško maisto, bet ir egzotinių patiekalų. Pasilepinkite Blotkaker - sluoksniuotu pyragu su kremu ir uogiene, dažniausiai tai tekšių piurė, mat šios uogos itin paplitę šalyje.

Lauktuvės iš Oslo: išvydus suvenyrą su troliu iškart pagalvojama apie Norvegiją, tad svečiuojantis Osle įsigykite tokią ir jūs, šarmingas trolis primins įspūdžius patirtus sostinėje. Įneškite norvegiškos dvasios į artimųjų namus, jei ne trolis, tai megztinis, pirštinės ar kepurė išmarginti nacionaliniais raštais išspaus šypsnį namiškių veiduose, o gal vikingų figūrėlė? Jei turėsite galimybę, nedvejodami nusipirkite rūkytos banginio mėsos.

Pigiausi skrydžiai į Oslą galimi: pigių skrydžių bendrovės dažnai lepina bilietais žema kaina skrendat Vilniu-Oslas-Vilnius, Kaunas-Oslas-Kaunas, Ryga-Oslas-Ryga bilietų kainos prasideda nuo 10 eurų, tik suplanuokite kelionę į Oslą kiek anksčiau ir garantuotai skrisite pigiau!

Kiti Norvegijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai