+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Prahą

Pigūs skrydžiai į Prahą

Lėktuvų bilietai į Prahą perkami vis dažniau ir dažniau, patogus bilietų užsakymas internetu į Prahą, užburianti sostinės architektūra, Prahos senamiesčio aikštė ir astronominio laikrodžio dūžiai, įtraukiantis Prahos gyvenimas sukviečia daugybę turistų iš viso pasaulio. Transportas Prahoje išvystytas nepriekaištingai, iš oro uosto į metro stotį autobusai kursuoja kas pusę valandos, keliavimas viešuoju transportu priimtinas visiems, mat čia galioja trumpųjų ir ilgųjų kelionių bilietų sistema, išsirinkite tinkamiausią variantą! Pasinaudokite 35 Čekijos kronas kainuojančiu, tramvajaus bilietu ir leiskitės į spalvingą, istoriniu maršrutu riedančią, ekskursiją. Arba sėskite į 22 tramvajų keliaujantį dar vienu vaizdingu Prahos maršrutu. Pigios kelionės į Prahą nudžiugina dažnai, viešbučių kainos Prahoje – įvairios, kiekvienas atvykęs ras gyvenamąją vietą pagal savo kišenę, o taupant finansus rekomenduotina pietauti atokesniuose restoranėliuose, pavalgoma tikrai kokybiškai ir nebrangiai, lyginant su tai, kiek sumokama gardžiuojantis desertu restorane, pro kurio langą atsiveria upės vingiai ar Senojo miesto panorama. Turistus traukia kalėdinės kelionės į Prahą, vidutinis žemyninis Prahos klimatas užtikrina švelnias žiemas, tad atostogos Prahoje siūlomos ir šiuo metų laiku, ypatingai kai ruošiamasi žiemos šventėmis Praha atsiskleidžia visu savo grožiu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Václav Havel Airport Prague - PRG (Prahos oro uostas)

Laikas: UTC +1, vasaros UTC +2

Valiuta: Čekijos krona

Gyventojų skaičius Prahoje: 1,22 mln.

Prahos plotas: 496 km²

Prahos įkūrimo data: IX a.

Lankytinos vietos Prahoje: Prahos pilis, Karolio tiltas, Senojo miesto aikštė, Prahos senamiestis,  Savivaldybės rūmai, Astronominis laikrodis, Šv. Vito katedra, Šokantis namas, Auksinis takas, Strahovo vienuolynas, Parako vartai, Hradčanų rajonas, Šv, Jurgio bazilika, Prahos zoologijos sodas, botanikos sodas, Prahos šokantys fontanai.

Būtina paragauti: Čekijoje maistas ruošiamas su didžiule meile, puoselėjamos senas tradicijas. Vienas mėgstamiausių nacionalinių čekų patiekalų – kiauliena su virtinukais ir raugintais kopūstais Vepřovį knedlķky zelķ, tiksliau, daug raugintų kopūstų, jie Čekijoje itin mėgiami. Dar daugiau čekiškos virtuvės kultūros: kepta nugarinė svickova, guliašas gulaš, kepta žąsis husa, džiūvėsėliuose kepti veršienos kotletai řķzek, duonos virtinukai Houskové knedlķky. Desertai Prahoje taip pat dievinami, tradicinis gardėsis – virtinukai su slyvomis ir vyšniomis – vertinamas kiekvieno čekio ir daugelio turistų, neatsilieka ir blyneliai su vaisiais bei plakta grietinėle, obuolių pyragas, skanaus!

Lauktuvės iš Prahos: tradiciniai liaudies dirbiniai, nėriniai, avalynė, suvenyrai iš Bohemia krištolo, Karlovy Vary porceliano dirbiniai, čekiškas alus.

Pigiausi skrydžiai į Prahą galimi: pavasaris ar ruduo, kuomet dar turistai lepinasi šiltuosiuose kraštuose, puikus laikas kelionei į Prahą, žiemą Prahą galima pamatyti visai kitomis spalvomis nei įprastai, o pigūs skrydžiai Vilnius-Praha-Vilnius šaltuoju laikotarpiu taip pat dažnai nustebina.

Komentarai