+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Kiprą

Pigūs lėktuvų bilietai į tikrą rojaus kampelį – Kiprą! Tas jaudinantis jausmas, kuomet prieš ilgai lauktą kelionę naktį neišeina užmigti, nes mintys tiesiog skraido galvoje apie artėjantį laiką  lankytinose vietose, naujas pažintis ir patirtis... Ši šalis pasiūlys ne tik puikiausią poilsio laiką besimėgaujant karštomis saulės voniomis įstabaus grožio paplūdimiuose ir mėgaujantis gaiviu Viduržemio jūros vandeniu bei skanaujant vėsų kokteilį, bet ir istoriją menančių įdomių vietų! Vykite į poilsinę, pažintinę, savaitgalio ar romantinę kelionę kartu su savo šeima, draugais ir artimaisiais – atostogos drauge suartina ir prideda žavesio. Deivės Afroditės vadinama sala yra ne tik grožio ir meilės kampelis, bet ir vieta, kurioje aktyvių atostogų mėgėjai galės išbandyti ekstremalų sportą. Kipras stebina savo įtraukiančiu gamtos kraštovaizdžiu, žydrosios jūros toliais, ramybe pulsuojančiomis dienomis ir šelmiškais vakarėliais pasižyminčiomis naktimis – tai vieta, kurioje savo atostogas susikurs kiekvienas! Keliaujame į Kiprą pasinaudoję paskutinės minutės akcijomis, nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais, nes tai gali būti jūsų geriausių atostogų pradžia! 

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Larnaca International – LCA (Larnakos oro uostas), Nicosia International Airport – NIC (Nicosia oro uostas), Paphos International Airport – PFO (Paphos Tarptautinis oro uostas).

Laikas: UTC+2, vasaros laikas UTC+3.

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Kipre: 1,172,458 

Kipro plotas: 9 251 km²

Kipro įkūrimo data: 1960 m.

Lankytinos vietos:
Larnaka: Lazaro bažnyčia, Larnakos viduramžių pilis, Larnakos paplūdimio promenada, Larnakos druskos ežeras, Hala Sulton Tekke šventykla, Zenobia laivas, Chirokitija, Phinikoudes Palm Tree, McKenzie paplūdimys.
Agia Napa: vienuolynas, Lotynų koplyčia, garsusis šilkmedis, vandens ir atrakcionų parkas, dinozaurų parkas, Protaro paplūdimys, Iljos bažnytėlė, Pantahou ir Nissi paplūdimys.
Limasolis: Fasouri vandens pramogų ir atrakcionų parkas, Limasolio viduramžių pilis, Kolossi tvirtovė, Kipro vyno muziejus.
Pafosas: Afroditės šventykla, Karalių kapavietės, antikinis Odeono teatras, romėnų Agoros miesto liekanos, Dionizo vila, Cora Bay įlanka.
Nikosija: Selimiye mečetė, Laiki Geitonia rajonas.

Būtina paragauti: nors ir Kipro šalies virtuvė daug panašumų turi su graikiškos ir turkiškos virtuvėmis, bet kipriečiai didžiuojasi savo išskirtiniu skoniu pasižyminčiu halloumi, kurio gamyba išties gana sudėtinga, o skonis nepakartojamas. Be užkandžių savo kasdienybės kipriečiai neįsivaizduoja, tad pasiruoškite – meze, įvairiausių patiekalų pasiūlymai jus pasitiks ir privers įsijausti į tikrą Kipro kultūrą. Atraskite naujus žuvies patiekalų skonius ragaudami juos drauge su Malamatina vynu. Skanaukite taramosalata – ikrų užtepėlę ir Commandaria vyną, kuris, kaip manoma, yra vienas seniausių visame pasaulyje.

Lauktuvės iš Kipro: dailūs atvirukai, magnetukai, puodeliai su Kipro šalies vaizdiniais nudžiugins kiekvieną nebuvusį, vietinės gamybos sūris halloumi, unikalūs keramikos gaminiai, papuošalai.

Pigiausi skrydžiai į Kiprą galimi: ankstyvas pavasaris ir vėlyvas ruduo bei žiemos pradžia malonina pigiais lėktuvų bilietais į Kiprą! Norėdami pirmieji gauti geriausius pigių skrydžių pasiūlymus internetu sekite mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį!



Komentarai