+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Maltą

Malta – maža, bet jauki ir be galo svetinga. Pigūs lėktuvų bilietai į Maltą puiki galimybė pamatyti ir patirti senovės Romos atodūsius ne Italijoje.  Pažintinė kelionė po Maltą nepaliks abejingų, didybe ir nenugalimumu alsuojanti Valeta – sostinė ir pagrindinis uostamiestis. Švento Jono ordinas pavadino miestą Kukliuoju Valetos miestu, tačiau dėl baroko, bastionų ir ravelinų stiliaus pastatų grožio miestas tapo žinomas kaip Iškilnusis. Nėra ko stebėtis, kuomet miestas atrodo nepaliestas laiko. Tylusis miestas – Mdina yra seniausias Maltos uostamiestis, jo unikalumą pažymi įtvirtinimai, o į miestą galima patekti tik pro vienus iš trijų vartų.  Žinoma, poilsinės kelionės irgi įmanomos, tačiau net vykstant patinginiauti paplūdimyje jus užburs Maltos grožis.  Pigūs skrydžiai į Maltą garantuoja puikias atostogas, o Maltos kerai apžavės ir nenorės paleisti. Nuodėmė būtų pamiršti Gozo salą, kuri, manoma, esanti Kalipsės sala paminėta legendinėje Homero „Odisėjoje“. Gozo - reiškia džiaugsmą, tai tampa gan akivaizdu, kuomet apsilankai Maltoje, todėl nedelskite ir pasinaudokite paskutinės minutės pasiūlymais, čiupkite lėktuvų bilietus su akcija ir skriskite su vėjeliu! Baltic Tours ir partneriai kaip visuomet siūlo akcijas ir nuolaidas, ragina pirkti lėktuvų bilietus internetu ir skubėti į atostogų ritmą pagavusią Maltą - 2018 metų kultūros sostinę.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai:  Malta International Airport - MLA, Gozo Heliport oro uostas GZM, Heliport oro uostas JCO.

Laikas: GMT +1, vasarą GMT +2

Valiuta: Euras (EUR)

Gyventojų skaičius Maltoje: 419 615

Maltos plotas: 316 km²

Maltos įkūrimas: 750 m. pr. m e. Nepriklausoma Malta tapo 1964 m., 1974 m. pasiskelbė Respublika.

Lankytinos vietos: tobuliausi miestai – Valeta, Budžiba, Birkirkara, Šv. Elenos bazilika, Mdina, Gozo sala, Paukščių parkas, Karo muziejus, Karmelitų bažnyčia, Dingli kalvos, Tieqa Zerqa uola arba „Žydrasis langas“, Kalipsės ola ir dar daug nuostabių, senovės Romą primenančių vietų ir vietovių.

Būtina paragauti: Cucina Povera, pagal maltiečių tradicijas tai yra varguolių virtuvė, tačiau neapsigaukite, ji yra puiki! Maltietiška duona – būtinai jos paragaukite, lampuki pyragas (žuvies), triušienos troškinio (arabų šalių įtaka), Našlės sriuba, kannoli (pyragaitis su ricotta) ir dar daug kitų, Maltos virtuvė turi pasiūlyti begalę tradicinių patiekalų.  

Lauktuvės iš Maltos: vietinis medus, vynas, smulkūs suvenyrai, atvirutės ir magnetukai.

Pigiausi skrydžiai galimi: ankstyvą pavasarį, vėlyvą rudenį.Komentarai