+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs Etihad Airways skrydžiai iš Vilniaus

Etihad bilietai, skrydžiai iš Vilniaus

„Etihad“ avialinijos garsėja aukščiausio lygio aptarnavimu ir komfortu, todėl kelionė šiomis avialinijomis bus patogi ir maloni! Nuo erdvių sėdynių ir puikių pramogų iki dėmesingos įgulos ir įvairių maitinimo galimybių skrydžio metu – „Etihad“ stengiasi suteikti aukščiausios kokybės skrydžių patirtį. >>>

Etihad bilietai, skrydžiai iš Vilniaus

„Etihad“ avialinijos garsėja aukščiausio lygio aptarnavimu ir komfortu, todėl kelionė šiomis avialinijomis bus patogi ir maloni! Nuo erdvių sėdynių ir puikių pramogų iki dėmesingos įgulos ir įvairių maitinimo galimybių skrydžio metu – „Etihad“ stengiasi suteikti aukščiausios kokybės skrydžių patirtį. Svetainėje www.lektuvubilietai.lt „Etihad“ avialinijų bilietus iš Lietuvos (Vilniaus) galite įsigyti vos kelių mygtukų paspaudimu. Nepraleiskite savo šanso – užsisakykite lėktuvų bilietus jau dabar ir laukite savo kelionės!

<<<

Skrydžių kryptys su Etihad

Iš Vilniaus oro uosto „Etihad“ avialinijos skrydžius vykdo į daugelį tolimųjų krypčių (su vienu ar dviem persėdimais). Galite keliauti į Abu Dabį (Jungtinius Arabų Emiratus), al Ainą (Jungtinius Arabų Emiratus), Dubajų (Jungtinius Arabų Emiratus), Mumbajų (Indiją), Bengalūrą (Indiją), Ahmedabadą (Indiją), Haiderbadą (Indiją), Čenajų (Indiją), Nairobį (Keniją), Amaną (Jordaniją), Bahreiną (Artimuosiuos Rytus), Bankoką (Tailandą), Pekiną (Kiniją), Šanchajų (Kiniją), Beirutą (Libaną), Kairą (Egiptą), Kasablanką (Moroką), Čitagongą (Bangladešą), Daką (Bangladešą), Kolombą (Šri Lanką), Damamą (Saudo Arabiją), Mediną (Saudo Arabiją), Dohą (Katarą), Islamabadą (Pakistaną), Jakartą (Indoneziją), Džeždą (Saudo Arabiją), Johanesburgą (Pietų Afriką), Karačį (Pakistaną), Kačmandu (Nepalą), Kvala Lumpūrą (Malaiziją), Kuveitą (Viduriniuosius Rytus), Lahorą (Pakistaną), Malę (Maldyvus), Melburną (Australiją), Sidnėjų (Australiją), Muskatą (Omaną), Phuketą (Tailandą), Seulą (Korėją), >>>

Skrydžių kryptys su Etihad

Iš Vilniaus oro uosto „Etihad“ avialinijos skrydžius vykdo į daugelį tolimųjų krypčių (su vienu ar dviem persėdimais). Galite keliauti į Abu Dabį (Jungtinius Arabų Emiratus), al Ainą (Jungtinius Arabų Emiratus), Dubajų (Jungtinius Arabų Emiratus), Mumbajų (Indiją), Bengalūrą (Indiją), Ahmedabadą (Indiją), Haiderbadą (Indiją), Čenajų (Indiją), Nairobį (Keniją), Amaną (Jordaniją), Bahreiną (Artimuosiuos Rytus), Bankoką (Tailandą), Pekiną (Kiniją), Šanchajų (Kiniją), Beirutą (Libaną), Kairą (Egiptą), Kasablanką (Moroką), Čitagongą (Bangladešą), Daką (Bangladešą), Kolombą (Šri Lanką), Damamą (Saudo Arabiją), Mediną (Saudo Arabiją), Dohą (Katarą), Islamabadą (Pakistaną), Jakartą (Indoneziją), Džeždą (Saudo Arabiją), Johanesburgą (Pietų Afriką), Karačį (Pakistaną), Kačmandu (Nepalą), Kvala Lumpūrą (Malaiziją), Kuveitą (Viduriniuosius Rytus), Lahorą (Pakistaną), Malę (Maldyvus), Melburną (Australiją), Sidnėjų (Australiją), Muskatą (Omaną), Phuketą (Tailandą), Seulą (Korėją), Seišelius (Rytų Afriką), Singapūrą (Aziją), Tel Avivą (Izraelį), Tokijų (Japoniją) ir tai dar ne viskas. Skrydžių kryptys – pačios įvairiausios, paverskite savo svajones realybe ir keliaukite aplankyti egzotiškųjų kraštų!

Skrydžio registracija, bagažas, sėdėjimo vietos

  • Etihad skrydžių registracija (check-in).

Registracija internetu pradedama likus 30 valandų iki skrydžio, o atvykus į oro uostą liks tik atiduoti lagaminus. Žinoma, galima registruotis ir oro uoste prieš skrydį. Jei skrendate iš Abu Dabio, naudokitės automatine savitarnos bagažo atidavimo sistema.

Abu Dabio tarptautiniame oro uoste labai paprasta naudotis savitarnos bagažo atidavimo aikštelėmis, o veido atpažinimo technologija pagreitina registraciją ir visą procesą. Ar žinojote, kad daugumoje pasaulio oro uostų taip pat galite naudotis skaitmenine įlaipinimo kortele? Jei turite tokią galimybę, užsiregistruokite internetu ir atsisiųskite įlaipinimo kortelę. Turėkite visą kelionės informaciją vienoje saugioje ir patogioje vietoje – telefone – nereikės spausdinti ir nešiotis popierinių dokumentų. Į savo įrenginį galite įrašyti kelias įlaipinimo korteles ir išsaugoti jas „Google arba „Apple piniginėje – naudojimasis bus dar paprastesnis!

  • Rankinis bagažas. 

Pasirinkę skristi ekonomine klase, galėsite pasiimti rankinio bagažo vienetą – tai geriausias būdas keliauti, jei Jums nereikia su savimi pasiimti daug daiktų. Kiek rankinio bagažo galima pasiimti? Su savimi galima turėti vieną rankinio bagažo vienetą, sveriantį iki 7 kg. Jūsų rankinio bagažo išmatavimai gali būti iki 56x36x23 cm. Jei rankinio bagažo svoris ar matmenys viršija nustatytas ribas, turėsite sumokėti papildomą mokestį.

  • Registruotas bagažas. 

Reikia registruoto bagažo? „Etihad“ avialinijos bagažo kiekį apskaičiuoja pagal svorį. Išimtis – skrydžiai į JAV ir Kanadą bei iš jų. Bagažo kiekis nustatomas pagal užsakytų bilietų tipą. Ekonominės klasės keleivių registruotas bagažas gali sverti ne daugiau kaip 23 kg, aukštesnės ekonominės klasės keleivių – iki 30 kg, verslo ir pirmosios klasės keleiviai gali gabentis iki 40 kg ir 50 kg. 

Skrydžiams į Kanadą ir JAV taikomi griežtesni reikalavimai. Šių skrydžių bagažas negali viršyti 70x50x38 cm matmenų. Visomis kitomis kryptimis keliaujančiųjų bagažo išmatavimai – 90x72x42 cm. JAV ir Kanados skrydžių bagažo svoris apskaičiuojamas pagal vienetų skaičių. Ekonominės klasės keleiviams leidžiama gabentis du vienetus, kurių bendras svoris neviršija 30 kg. Verslo ir pirmosios klasės keleiviams leidžiama gabentis ne daugiau kaip du vienetus, kurių bendras svoris neviršija 40 kg.

  • Informacija dėl sėdimų vietų. 

Skriskite su „Etihad“ avialinijomis ir mėgaukitės pačiomis patogiausiomis vietomis lėktuve! Pasirinkite ekonominę vietą priekinėje, vidurinėje arba galinėje lėktuvo zonoje. Jei pageidaujate turėti daugiau erdvės, užsisakykite vietą su papildoma erdve kojoms, o avialinijos Jūsų sumokėtą papildomą mokestį skirs išmetamo anglies dioksido kiekio kompensavimui! Atkreipkite dėmesį, net ir keliaudami ekonomine klase galite turėti vietą be šalia sėdinčių žmonių – šaunu, tiesa? Viena, dvi ar trys gretimos sėdynės gali būti laisvos, taip turėsite trigubai daugiau vietos ir komforto. Neighbour–Free vietas galite įsigyti likus nuo 72 iki 4 valandų iki numatyto skrydžio. Norintiems daugiau asmeninės erdvės, tai puikus pasiūlymas! Jei esate Etihad Guest narys, galite nemokamai rezervuoti vietą, priklausomai nuo Jūsų turimos pakopos.

  • Priority paslauga.

Išvenkite eilių oro uoste, naudodamiesi Priority paslauga. Pirmenybinis įlaipinimas leis pasiekti vietą lėktuve greičiau ir patogiau. Sutaupysite laiko ir nusileidę – Jūsų bagažas oro uoste pasirodys vienas pirmųjų, tad galėsite pasiimti be ilgo laukimo. 

Draudžiamų daiktų sąrašas.

  1. Smailūs ir aštrūs daiktai – kalavijai, kardai, kirviai, strėlės, peiliai, mėsos kapoklės, ledo kirvukai ir kirtikliai, pačiūžos, atviri skustuvai ir skutimosi peiliukai (išskyrus saugius ar vienkartinius skustuvus uždengtais ašmenimis).
  2. Buki įrankiai – beisbolo, mažojo beisbolo, kriketo lazdos, biliardo, kovos menų įranga, meškerės, riedlentės.
  3. Nuodingosios ir cheminės medžiagos – rūgštys ir šarmai, ašarinės dujos, radioaktyviosios medžiagos, nuodai, gesintuvai, fejerverkai, signalinės raketos ir kitos pirotechnikos priemonės.
  4. Ginklai – pistoletai, revolveriai, šautuvai, visų rūšių žaisliniai ginklai, iečių ginklai, žiebtuvėliai, turintys šaunamųjų ginklų formą, apsvaiginimo arba šoko įtaisai.
  5. Sprogmenys – sprogmenys ir sprogstamieji įtaisai, sprogstamosios kapsulės, šaudmenys, detonatoriai ir sprogdikliai, sprogstamųjų medžiagų ar įtaisų kopijos ar imitacijos, granatos.

Kelionės su Etihad pigiau!

Bilietų rezervacijos svetainėje www.lektuvubilietai.lt keliautojams siūlomi pigūs skrydžiai su „Etihad“ avialinijomis. Bilietus galite įsigyti labai greitai ir paprastai – vos kelių mygtukų paspaudimu. Skriskite į Afriką, Ameriką, Vidurio Rytus bei Aziją – Ramiojo vandenyno regionus! Keliaukite komfortiškai „Etihad“ avialinijų lėktuvais ir leiskitės į patį šauniausią gyvenimo nuotykį!

<<<