+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Austriją

Lėktuvų bilietai internetu į Austriją – lengvas, pigus ir patikimas būdas įsigyti skrydžio bilietus. „Paskutinė minutė į Austriją“, pamatėte šį užrašą? Nedvejokite, naudokitės galimybe ir pradėkite krautis kelionines kuprines, juk pigūs skrydžio bilietai į Austriją puiki kelionės pradžia! Kryptys Vilnius-Austrija, Kaunas-Austrija, Ryga-Austrija dažniausiai pasirenkamos vasaros metu arba gruodžio-kovo mėnesiais, kuomet karaliauja slidinėjimas Austrijoje, juk leistis slidėmis ar snieglente Alpių kalnais – tikra svajonė. Orai Austrijoje vasarą tikrai šilti, puikiai tinka pažinčiai su šalimi, žiemos taip pat malonios, tik pakilus į Alpes tiek šiltuoju metų laiku, tiek šaltuoju temperatūra ženkliai nukrenta, būtent todėl beveik ištisus metus baltuoja Alpių karūnos. Austrijos klimatas palyginti drėgnas. Transportas Austrijoje puikiai išvystytas, šalyje itin populiarūs tramvajai, būtinai išbandykite. Dviračiai pamėgta transporto priemonė tiek pačiuose miestuose, tiek užmiesčiuose, dviračių takų tinklas nepriekaištingai išvystytas ir patogus, tad dviratis puikiai tiks susipažįstant su Austrijos miestais. Norite keliauti Austrijoje įprastu būdu, tam pasitarnaus traukiniai bei autobusai.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai Austrijoje: Gracas (GRZ), Insbrukas (INN), Klagenfurtas (KLU), Hoersching (LNZ), Linz Central (LZS), Zalcburgas (SZG), Viena (VIE).

Laikas: UTC +1, vasaros UTC +2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Austrijoje: 8,4 mln.

Plotas: 83 871 km²

Austrijos įkūrimo data: pirmą kartą Austrijos vardas paminėtas 796 m.

Lankytinos vietos Austrijoje: Viena, Belvederio rūmai, Dachšteino ledo urvas, Aukštojo Tauerno Nacionalinis parkas, Froido muziejus, Grosgloknerio Aplių kelias, Hofburgo rūmai, Krimlio krioklys, Lichtenšteino tarpeklis, Melko vienuolynas, Pasterzės ledynas, Salzwelten druskos kasyklos, Svarovskio kristalų muziejus, Šv. Stepono katedra, Šionbruno rūmai, Halštatas.

Būtina paragauti: Austrijos virtuvėje vartojama daug mėsos, kalnuose daugiau pieno produktų, maistas Austrijoje sotus. Atostogos Austrijoje neįsivaizduojamos be sotaus Vienos šnicelio Wiener Schnitzel pelniusio tarptautinį pripažinimą. Kiti savo skoniu nenuvilsiantys austrų patiekalai: jautienos, svogūnų ir raudonųjų pipirų guliašas, rauginti kopūstai su rūkyta mėsa patiekiami kartu su virtinukais Selchfleisch, pikantiškas sūrio kremas Liptauer cheese, virta jautiena su obuoliais ir krienais Tafelspitz, veršiuko kepenų patiekalas su sviestu ir žolelėmis Gerostete Leber. Austrijos desertai pasaldins gyvenimą, garsiausias austriškas desertas – mielinis pyragas Štrudelis Apfelstrudel, bet ir kiti nuo jo neatsilieka: šokoladinis pyragas Sachertorte, kreminis sūrio pyragas Topfenstrudel.

Lauktuvės iš Austrijos: suvenyrai su vietinėmis tradicijomis, austriškas vynas, abrikosų likeris, Swarovski kristalai, suvenyriniai varpeliai, sūriai, „Jagatee“ koncentratas.

Pigiausi skrydžiai į Austriją galimi: nepasinaudojus paskutinės minutės į Austriją pasiūlymais, pigūs lėktuvo bilietai į Austriją kvies pasibaigus slidinėjimo sezonui ir dar neprasidėjus vasaros turistų antplūdžiui, tikėtina balandžio-gegužės mėnesiais arba baigiantis šiltajam sezonui rugsėjo-lapkričio mėnesiais.

Austrijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai