+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Daniją

Į Daniją turistus vilioja ne tik maži, kruopščiai prižiūrimi namukai, kurie atrodo tarsi iš atviručių, ar puiki infrastruktūra, kuri pritaikyta kiekvieno turisto poreikiams, bet ir pigūs lėktuvų bilietai! Nedelsdami pasinaudokite karščiausiomis akcijomis, skriskite į šią turistų pamėgtą šalį! Jeigu į Daniją keliausite šiltuoju metų laiku, pavasarį ar vasarą, galėsite netrukdomi džiaugtis gamta: gėlėmis nusėtos pievos, maudynės jūroje, nepaprastai vaizdingas kraštovaizdis... Muzikos fanai tikrai išsirinks festivalį, kuriame norės pabūti kelionės metu ir pasiklausyti kasmet į Daniją atvykstančių žinomiausių pasaulio atlikėjų. Architektūros mylėtojai taip pat neliks nuskriausti! Danijoje gausu konceptualių ir itin modernių pastatų. Pigūs skrydžiai į Daniją suteikia galimybę patirti nepakartojamų įspūdžių ir visai nesvarbu ar norite pažinti gamtą, ar daugiakultūrinius miestus – Danijoje savo atostogas ir kelionės laiką susikurti galės kiekvienas atvykęs!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Kastrup oro uostas (CPH), Roskilde oro uostas (RKE), Billund oro uostas (BLL)

Laikas: UTC+1

Valiuta: Danijos krona DKK

Gyventojų skaičius Danijoje: 5 564 219

Danijos plotas: 43 094 km²

Danijos susikūrimas: X-as amžius

Lankytinos vietos:
Kopenhaga: Tycho Brahe planetariumas, Geologijos muziejus, Frederiksborg rūmai, Calsberg alaus darykla, Kronborg pilis, Nyhavn rajonas, Tivoli parkas, Kristianija, Kongens Have parkas.
Bilundas: Lalandia vandens ir pramogų parkas, Hejnsvig bažnyčia, Legoland pramogų parkas.

Būtina paragauti: kelionėje Danijos mieste metu rekomenduojame paragauti Smørrebrød - juodos duonos su sviestu ir įvairiais priedais sumuštinių. Juos galima valgyti bet kuriuo paros metu, o svarbiausia, jų būna įvairių: su mėsa, žuvimi, daržovėmis ar tiesiog užtepėle, todėl kiekvienas ras sau patinkantį! Būnant sostinėje, Kopenhagoje, tiesiog privalu paragauti hot dog, kurių galima rasti bene ant kiekvieno kampo. Jeigu mėgstate sotesnį maistą ir mėsą, išbandykite keptą kiaulienos šoninę su burokėliais. Ir, žinoma, tradiciniai daniški mėsos kukuliukai - frikadelės! Nors panašių patiekalų turi daug Europos šalių, danai moka paprastą maistą pateikti neįprastai ir sužavėti net didžiausius gurmanus. Atraskite Danijos virtuvės tiekiamų patiekalų skonius savaip ir žavėkitės atostogų momentais drauge su savo šeima ir draugais!

Lauktuvės iš Danijos: pasinaudoję geriausiais pigių bilietų pasiūlymais ir pabuvoję Danijoje, nepamirškite lauktuvių! Šiuo metu populiariausi Danijos saldumynai – anyžiniai saldainiai. Tačiau paprastesnių skonių mėgėjams galima parvežti burnoje tirpstančių sviestinių sausainių metalinėse, margintose dėžutėse. Žinoma, reikia nepamiršti Danijoje gaminamų sūrių, kurie pasižymi stipriu ir unikaliu skoniu. Net jeigu kelionės metu ir nepamatysite karališkosios šeimos, jų atributika ar atvaizdais marginti suvenyrai gali dar ilgai priminti apie kelionę į šalį, kurioje monarchai labai mylimi.

Pigiausi skrydžiai į Daniją galimi: lėktuvų bilietai į Daniją žemomis kainomis džiugina rugsėjo - gegužės mėnesį. Kviečiame prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmiems gauti pigių kelionių pasiūlymus.

Danijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai