+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Tenerifę

Pigūs skrydžiai į Tenerifę

Pigūs lėktuvo bilietai į Tenerifę... Jei egzistuotų karalienės titulas tam tikram paplūdimiui, tai jis be abejo priklausytų Ispanijos vulkaninei salai – Tenerifei. Čia, geltono smėlio paplūdimiuose, žvelgiant į smaragdinės jūros tolius – nepamirštamos atostogos žiemos pabaigoje garantuotos! Pavargus drybsoti – ne bėda išsinuomoti automobilį ir pakeliauti po salą – gamta čia kerinti. Tuo abejojantieji turėtų leistis pasivaikščioti po Anagos kalnų takelius – jais pasižvalgyti patraukia ne vienas poilsiautojas. Pailsusieji visuomet turės kur atsipūsti – paplūdimiai ir švieži vaisiai tam puikiai tiks. Pigių skrydžių bendrovės džiugina palankiomis kainomis nuo žvarbaus lapkričio iki pat Kalėdų, o skelbiamų akcijų ar nuolaidų metu nebrangiai Kanarus pasieksite ir pavasarį. Atostogos, Ispanija ir Tenerifė turėtų būti laikomi sinonimais kiekvieno poilsiautojo mėgstančio poilsinių kelionių žavesį, raminantį laiką auksiniuose paplūdimiuose ir žvilgančios jūros vaizdų kerus.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Norte Los Rodeos (TFN), Sur Reina Sofia (TFS) oro uostai

Laikas: UTC, vasaros laiku UTC+1

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Tenerifėje: 889,936

Tenerifės plotas: 2,034 km2

Tenerifės įkūrimo data: manoma, jog pirmieji gyventojai Tenerifėje pasirodė apie 200 m. pr. m. e. Kanarų salyno sostinė Santa Kruzas įkurtas 1494 m.

Lankytinos vietos: Tenerifė – tai paplūdimius dievinančių poilsiautojų sala, tačiau norintiems paįvairinti tingias dienas, mėgaujantis karštomis saulės voniomis, lengviausia bus išsinuomojus automobilį. Automobiliu lengvai pasieksite La Guancha, Los Gigantes, La Oratava ir kt. ispaniško stiliaus miestukus.  Salos sostinė Santa Kruzas žymus savo vasario mėnesio karnavalais, skelbiančiais žiemos pabaigą, o judrus La Lagunamiestelis žavi ne tik UNESCO saugomu senamiesčiu, bet ir gyvu naktiniu gyvenimu.

Tenerifėjeverta išvysti Pragaro tarpeklį Barrancodel Infierno, Siamo vandens parką, vadinamą Ispanišku Tailandu ir viliojantį čia atvykstančius egzotikos mėgėjus. Gamtos mylėtojus sužavės trečio pagal dydį pasaulyje Teidės ugnikalnio parkas, Los Gigantes skardis ir Loro parkas-zoologijos sodas. Trokštantiems pamankštinti kojas verta pagalvoti apie šiaurės rytinėje salos dalyje esančius Anagos kalnus Montes de Anaga – juose įrengtais pėsčiųjų takais pasivaikščioti traukia ne vienas poilsiautojų.

Būtina paragauti: Ranchocanario sriubos, Pollo al salmorejo – marinuotos vištienos, Adobo de cerdo – kiaulienos su pikantišku acto ir česnakų padažu,  Ropa Vieja – pupelių troškinio su jūsų pasirinkta mėsa (jautiena/vištiena/kiauliena). Vegetarų džiaugsmu neabejotinai taps papas arrugadas arba „raukšlėtos bulvės” – tai mažytės, su lupenomis pasūdytame vandenyje virtos bulvės, dažnai gardinamos tradiciniu mojo padažu, plačiai naudojamu ir žuvies bei mėsos patiekalams. Šventiniu periodu keliaujančiųjų stalą papuošti turėtų Kalėdinis baifo – jaunos marinuotos ožkos mėsos patiekalas ar bent ožkos pieno sūris Queso de Cabra, Tenerifėje skanaujamas su salotomis, apylinkėse surinktu gėlių medumi ar kumpiu. Užkandžiams rinkitės šviežius vaisius: mažus geltonus Kanarų bananus, figas, mangus, papajas, avokadus ar persikus, o desertui neatsisakykite paragauti ledų su bienmesabe – migdolų, kiaušinio trynio, cukraus, citrinos žievelės ir cinamono tyre.

Lauktuvės iš Tenerifės: Teidės nacionaliniame parke surinktas medus ar medaus romas, Tenerifės vynas (ožkų vynas), ūkininkų turguje įsigytas sūris, mojos padažo butelis, idealiai tiksiantis prie žuvies, daržovių ir bulvių patiekalų (raudonas – iš saldžių vietos paprikų ar žalias – kalendrų, petražolių ir česnako), rankomis sukti cigarai ar tiesiog naujas paplūdimio rankšluostis.

Pigiausi skrydžiai į Tenerifę galimi: lapkritį-gruodį (išskyrus šventinį laikotarpį), o norintiems keliauti šiltuoju sezonu, kainos atžvilgiu palankiausias bus gegužės mėnuo.

 

 

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai