+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Niujorką

Pigūs skrydžiai į Niujorką

Vilnius–Niujorkas, RygaNiujorkas, VaršuvaNiujorkas vis dažniau vedamos paieškos kryptys internete ir ieškomi pigūs skrydžiai į Niujorką išlenda į paviršių. Atostogos Niujorke vilioja bene kiekvieną, didingasis miestas užburia savo šiuolaikiškumu, kultūros bruožais, grandioziniais pastatais, žaismingais rajonais, šarminga atmosfera. Gyvenimas Niujorke triukšmingas, žmonių pilnas ne tik Niujorko centras, bet ir aplinkiniai rajonai, nemiegantis miestas ramybės pojūčio nesuteiks, tačiau patirti įspūdžiai primins apie kelionę visą likusį gyvenimą. Kainos Niujorke aukštos, tad pigūs skrydžiai internetu į Niujorką gali neatpirkti kitų kelionės metu patiriamų išlaidų, vertėtų kruopščiai susiplanuoti santaupas, kurių nuskridus į kvapą gniaužiantį Niujorką, tikėtina, nebebus gaila. Nenuostabu, kad transportas Niujorke nepriekaištingai išvystytas, transporto kainos Niujorke nežemos, vietinio bilieto kaina į vieną pusę siekia 2,5 Eur. Apgyvendinimo paslaugų kainos taip pat nenusileidžia, viešbučiai Niujorke brangūs, tačiau atokiau nuo miesto centro galima rasti nakvynę už prieinamą kainą, kaip sakoma, kas ieško, tas randa.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Niujorko oro uostai: Niujorko Kenedžio oro uostas John F. Kennedy Intl (JFK), Newark (EWR), La Guardia (LGA).

Laikas: UTC-5, vasaros UTC-4

Valiuta: Jungtinių Valstijų Doleris (USD)

Gyventojų skaičius Niujorke: 8,5 mln.

Plotas: 1 214 km²

Niujorko įkūrimo data: 1625 m.

Lankytinos vietos Niujorke: Niujorko centrinis parkas, Empire State pastatas, Laisvės statula, MoMa (Museum of Modern Art), Manhetanas, Metropoliteno meno muziejus, Brodvėjus, Rokfelerio centras, Penktoji aveniu, Chrysler pastatas (Chrysler Building), Bruklino tiltas, Times aikštė, Šv. Patriko katedra, Niujorko viešoji biblioteka, Volstrytas, Gugenheimo muziejus.

Būtina paragauti: kaip ir visose Jungtinėse Amerikos Valstijose taip ir Niujorke vyrauja greitas maistas ir pinasi įvairiausių tautų virtuvė. Niujorke galite mėgautis itališku, meksikietišku, kinišku, indišku, pakistanietišku, filipinietišku maistu, galima vardinti ir vardinti, bet geriau skristi ir patiems įsitikinti.

Lauktuvės iš Niujorko: Niujorkas siūlo galybę suvenyrų su miesto fotografijomis ar užrašais. Raktų pakabukai su Empire State pastatu, marškinėliai su užrašu I love New York, mini Laisvės statulėlės – įprastinės lauktuvės draugams. Norintiems artimuosius nustebinti dar labiau, pasižvalgykite po garsių prekių ženklų parduotuvėles, atrasite kiekvienam tinkamą dovanėlę, o dievinantiems ledo ritulį nepamirškite Niujorko Rangers atributikos.

Pigiausi skrydžiai į Niujorką galimi: skrydžiai į Niujorką – ne naujiena, paskutinės minutės į Niujorką pasiūlymai priverčia gerokai nustebti pamačius žemas kainas, kurios pastaruoju metu džiugina itin dažnai, tad rekomenduojame sparčiai gaudyti pasitaikančias galimybes ir mėgautis pigiais paskutinės minutės bilietais į Niujorką.

Kiti JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai