+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Chaniją

Pigūs skrydžiai į Chaniją

Ilgai svajojate apie poilsio ir ramybės laiką drauge su savo šeima ir artimaisiais? O gal trokštate nuotykių ir įspūdžių? Pigūs lėktuvų bilietai į Kretą (Chaniją) suteiks progą aplankyti dar nepažintą pasaulio kraštelį ir pasinerti į atpalaiduojantį atostogų laiką! Kreta jus pasitiks šiltai – lankytinų vietų grožis, svetingi vietiniai gyventojai ir nepaprastas gamtos grožis nuspalvins jūsų asmeninės kelionių knygos puslapius... Vos tik atvykę tarkite garsų Yassas! artėjančiam nepamirštamam laikui didžiausioje Graikijos saloje – Kretoje! Pigūs skrydžiai į Viduržemio jūra supamą salą, kuri ne tik stebins poilsinių kelionių mėgėjus, bet suteiks progą savo atostogomis džiaugtis ir pažintinių išvykų mylėtojus. Lankydamiesi viename iš Kretos miestų Chanijoje turėsite progą susipažinti su Kretos kultūra, lankytinų vietų istorijomis ir draugiškaisiais vietiniais gyventojais. Vykite į Kretos sostinę – Heraklioną ir apsidairykite viename svarbiausių uostų Kretoje. Pigūs skrydžiai į Kreta (Chaniją) sukurs jūsų atostogoms ypatingo žavesio! Keliaujam!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Chania International Airport - CHQ (Souda oro uostas).

Laikas: UTC+2, vasaros laikas UTC+3

Valiuta: EUR

Kretos Chanijos gyventojų skaičius: 91,066 (2011 m.)

Kretos Chanijos plotas: 356,1 km²

Kretos Chanijos įkūrimo data: 69 m. pr. Kr. Kydonia (ankstesnis Chanijos pavadinimas) gavo nepriklausomo miesto privilegijų.

Lankytinos vietos: Kreta – didžiausia Graikijos sala, kurioje įsikūręs miestas Chanija išpildys jūsų visas atostogų svajones, tad skubėkite aplankyti žymias salos vietas. Šiaurinėje Kretos pakrantėje tarp didžiųjų miestų kursuoja tarpmiestinis transportas pavadinimu KTEL, todėl atvykę turistai ne tik turės galimybę susipažinti su Chanija, bet ir apkeliauti greta jos esančius miestus - Rethymnon, Heraklion… Įspūdingas Osmanų epochos palikimas - Janisario mečetė, taip pat laukia kiekvieno atvykusio turisto į Chaniją, o Archeologijos muziejus sukurs jūsų kelionei įdomybių ir žavesio kupiną laiką. Lankydamiesi Chanijos mieste nepamirškite aplankyti Mitropoleos (Athinagora) aikštės – čia turėsite progą apžiūrėti Mergelės Trijų Kankinių (Trimartyri) bažnyčią, pailsėti aplink aikštę išsirikiavusiose kavinukėse ir įsiamžinti greta Kretai nusipelnusių veikėjų statulų. Tikrą Kretos Chanijos miesto dvasią pajauskite lankydamiesi Sintrivani uosto aikštėje, kuri ilgą laiką taukte traukia turistus kaip pagrindine miesto susibūrimo vieta…

Būtina paragauti: neišvažiuokite iš salos kol neparagausite Kretos sūrio – paprastai gaminamas iš ožkos ir avies pieno šis gardėsis, lyg salos simbolinis užkandis savo švelniu skoniu patiksiantis daugeliui ragavusių. Skanaukite dakos – tradicinės graikinės salotos, kurios paprastai susideda iš skrudintos duonelės, alyvuogių aliejaus, šviežių pomidorų ir myzithra – ožkos ar avies pieno sūrio. Ne tik prancūzai smaguriauja keptomis sraigėmis – jomis mėgaujasi ir Kretos gyventojai, tad pasiruoškite atrasti kitokius keptų sraigių skonius šioje Graikijos saloje. Skanaukite graikiško brendžio raki ar  tsikoudia ir atraskite kitokius brendžio poskonius Kretoje (Chanijoje)!

Lauktuvės iš Kretos: leiskite pajausti Kretos salos dvasią dar nebuvusiems savo artimiesiems parveždami dovanų tikro alyvuogių aliejaus su įvairiais prieskoniais, česnakais, žolelėmis... tikriem gurmanam tokia lauktuvė – tikras džiaugsmas! Lauktuvių ne tik draugams, bet ir pačiam sau parsivežkite gardžiųjų Kretos sūrių – jie suteiks progą trumpam mintimis sugrįžti į nepakartojamą atostogų laiką Kretoje (Chanijoje)...

Pigiausi skrydžiai į Kretą Chaniją galimi: prenumeruokite mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmieji internetu sužinokite skrydžių akcijas ir nuolaidas, o bilietai pigiau į Kretą numatomi rudenį, bet svajojantiems apie atostogas Kretoje vasarą patariame bilietų dairytis birželio mėnesį.

 

 

Kiti Graikijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai