+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Olandiją

Ar pritrūkote nuotykių? Norite naujų patirčių ir dar neregėtų pojūčių? Ramiai gulėti paplūdimyje ir mėgautis nuolatine saule – ne jums? Pasinaudokite pasiūlymais keliauti į Olandiją pigiau! Nuolatiniame judėjime paskendęs miestas neleis nei sekundei užsimiršti kur esate. Atostogos Olandijoje gali būti labai įvairios. Leiskite dienas tyrinėdami mažuosius miestus, jų unikalią architektūrą ir gamtą, bei praturtinkite įspūdžius leisdami naktis niekada nemiegančiuose didmiesčiuose. Prisitaikykite prie vietinių gyventojų ir tyrinėkite miestus dviračiu! Aplankykite visame pasaulyje gerai žinomą Amsterdamą, pamatykite senąją olandų architektūrą bei išmėginkite kelionę kanalais. Taip pat pažinkite naujai atgimusį, urbanistinį Roterdamo miestą. Visoje šalyje apstu muziejų, parkų, katedrų, barų bei klubų, tačiau norint pajausti tikrą olandišką dvasią vertėtų apsilankyti kanapių baruose, vadinamuose coffeshop, sudalyvauti jų tradiciniame karnavale, bent kartą atsidurti hardstyle muzikos stiliaus festivalyje bei stebėti futbolo rungtynes kartu su vietiniais. Nepraleiskite progos pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymu, nes kelionė į Olandiją (dar vadinamą Nyderlandais) gali būti netikėčiausias ir geriausias atostogų sprendimas. Įsigytas lėktuvo bilietas į ryškiaspalvių gėlių, seniausių vėjo malūnų bei dviratininkų šalį atneš ne tik nuostabias atostogas bei šaunų poilsį, bet ir norą sugrįžti čia pasinaudojus paskutinės minutės pasiūlymais ir vėl!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Amsterdam Airport Schiphol – AMS (Amsterdamas), Eindhoven Airport – EIN (Eindhoveno oro uostas), Groningen Airport Eelde – GRQ (Grioningo miesto oro uostas), Maastricht Aachen Airport – MST (Mastrichtas), Rotterdam The Hague Airport – RTM (Roterdamo oro uostas).

Olandijos laikas: UTC +1, vasaros laikas UTC +2.

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Olandijoje: 6,318 mln.

Olandijos plotas: 41,543 km²

Šalies įkūrimas: valdant Karoliui V, Šventosios Romos imperijos imperatoriui ir Ispanijos karaliui, kartu su šiuolaikine Belgija regionas įėjo į 17 Nyderlandų provincijų sudėtį. Visišką nepriklausomybę nuo Ispanijos Nyderlandai išsikovojo 1648 m.

Lankytinos vietos Olandijoje:
Amsterdamas: Rijksmuseum (Nacionalinis muziejus), I Amsterdam ženklas, Raudonųjų žibintų kvartalas, Van Gogh muziejus, Heineken Experience (alaus darykla), kanalai.
Roterdamas: Markthal Roterdamo turgus, Roterdamo zoologijos sodas, Erasmus tiltas, Old Harbour (senasis Roterdamo uostas).
Den Haag: Centrinė aikštė, seat of the States General of the Netherlands, Peace Palace, The Hague pasažas. The Mill Network at Kinderdijk-Elshout (Kinderdijk miestas) – malūnų kompleksas, Keukenhof parkas (Lisse miestas) – tulpių muziejus, sodai.

Būtina paragauti: kadangi olandai yra nuolat skubantys žmonės čia daugiausiai rasite greito maisto restoranų. Iš greitųjų patiekalų vertėtų paragauti kaassoufle – lydytas sūris džiuvesėliuose, bamischijven – makaronai džiuvesėliuose bei vištienos kroketų. Negalite sakyti, kad buvote Olandijoje, jeigu neragavote olandiškų bulvyčių, kurios parduodamos ant kiekvieno kampo, tad bus tikrai nesunku rasti. Čia jie taip pat turi savo unikalius patiekalus. Iš tradicinių olandų patiekalų tikrai išsirinksite patinkantį. Erwtensoep – žirnių ir kumpio sriuba, stamppot – trintos daržovės su dešra, hutspot – jautienos troškinys, boerenkool met worst – lapiniai kopūstai su dešra, pannekoeken – lietiniai su įvairiu garnyru. Be abejo, kaip Olandija be savo vaflių vadinamų stroopwaffel! O dėl Bossche Bol deserto verta nuvykti į `s-Hertogenbosch miestą, nes jis yra unikalus šios vietovės gaminys ir niekur kitur jo nerasite.

Lauktuvės iš Olandijos: geriausios olandiškos lauktuvės, kurios iškarto sukels asociacijas su Olandija, yra įvairiausių skonių sūriai, medinės margaspalvės klumpės bei įvairiausi suvenyrai su kanapių simbolika.

Skrydžiai į Olandiją pigiau galimi: bilietai pigiau internetu galimi vėlyvą rudenį, ankstyvą pavasarį.

Olandijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai