+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Amsterdamą

Pigūs skrydžiai į Amsterdamą

Norite pabėgti trumpam nuo visų kasdienių darbų? Pasinerti į naujų patirčių sūkurį? Savaitgalio kelionė jūsų planuose? Atostogos Amsterdamo mieste – tai ko jūs ieškote! Keliaukite į šį nuotykių pilną, niekada nemiegantį miestą pigiau! Tai Olandijos (Nyderlandai) sostinė, kuri garsėja savo kanalais, dviračių gausa, muziejų įvairove, raudonųjų žibintu kvartalu ir legalia kanape. Tad jei kelionės tikslu pasirinkote šį miestą – tikrai nesuklydote. Pradėkite nuo Amsterdamo centrinės stoties, kuri sužavės savo architektūra ir tęskite turą Amsterdamo centre. Įsisukite į miesto šurmulį ir nebijokite paklysti iš kelio – čia gausu mažų gatvelių ir kiemelių, kurie gali atskleisti tikrąjį miesto gatvių grožį. Prieš daugelį metų čia klestėjo daug menininkų, tad rasite garsių dailininkų muziejų, kuriuos siūlome aplankyti. O taip pat, pasiplaukiojimas Amsterdamo kanalais – pramoga, kurios nevertėtų praleisti. Plaukiant kanalų atsiveria išties nuostabus vaizdas, tad pažinsite šį miestą iš visai kito kampo. Vakarui artėjant miesto centras atgimsta naujam gyvenimui. Daugybė barų, klubų, kavinių ir pubs kviečia užsukti ir pajusti tikrą olandišką dvasią, kurios niekada nepamiršite ir visada norėsite sugrįžti atgal! Pigūs skrydžiai, nuolaidos, akcijos ir paskutinės minutės pasiūlymai – tai ko reikia kelionei su draugais ar mylimaisiais. Nepraleiskite progos praleisti atostogas aktyviai!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostas: Amsterdam Airport Schiphol – AMS (Amsterdamo oro uostas).

Laikas: UTC +1, vasaros laikas UTC +2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Amsterdame: 779 808

Amsterdamo plotas: 219 km²

Amsterdamo įkūrimo data: 1275 m. spalio 27 d.

Lankytinos vietos: Rijksmuseum ( Nacionalinis muziejus), I Amsterdam ženklas, Van Gogh muziejus, Leidseplein aikštė, Huis Marseille (fotografijos muziejus), Dam Square, Stedelijk muziejus, Rembranto namų muziejus, Sekso muziejus, Amsterdamo raudonųjų žibintų kvartalas, Heineken Experience (alaus darykla), Vondel parkas, kruizas kanalais.

Būtina paragauti: gėda būtų be olandiškų bulvyčių. Čia apstu vietinių kepyklų, kuriose karštas bulvytes ragausite su įvairiausiai padažais nuo majonezo iki riešutų sviesto. Vietinėje kavinėje užsisakykite Snert – tradicinės žirnių sriubos su kiauliena, svogūnais ir porais, o pietums puikiausiai tiks įvairiausi vietinių mėgstami mėsos patiekalai, kepsniai. Prie olandiško alaus vertėtų užkandžiams užsisakyti Bitterballen – gruzdintų mėsos rutuliukų. Saldumynus mėgstantiems siūloma paragauti Poffertjes blynelių ir tradicinių vaflių su karamelės arba sviestiniu pertepimu – Stoopwafel.

Lauktuvės iš Amsterdamo: tai tikriausiai vienintelis miestas Olandijoje, kuriame neteks sukti galvos dėl lauktuvių. Čia jų pilnos gatvės. Nuo įvairiausių smulkių suvenyrų iki aprangos su olandiška simbolika: dviračiais, kanapėmis bei šmaikščiais užrašais. Taip pat nevertėtų pamiršti olandiško sūrio bei alaus, jie padės pajusti tikrąjį olandišką skonį tiems, kurie dar čia nesilankė.

Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą galimi: skrydžiai pigiau – visus metus! Apsilankykite pigių aviabilietų kompanijų puslapiuose ir pasinaudokite pasiūlymais. Akcijos, nuolaidos ir paskutinės minutės pasiūlymai jau laukia jūsų!

Kiti Olandijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai