+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Šveicariją

Pigūs lėktuvo bilietai į Šveicariją! Oficialiai Šveicarijos Konfederacija vadinamame pasaulio krašte išgirsite net keturias kalbas: vokiečių, prancūzų, italų ir retoromanų. Ši, iš kantonų sudaryta šalis visada stebina ir keri nuostabiais kraštovaizdžiais ir lankytinomis vietomis. Šveicarija - tobulas pasirinkimas tiek ramaus, tiek aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Žiemos sezonu pastarieji čia gali užsiimti slidinėjimu, važinėti šunų kinkiniais, rogėmis. Vasarą kiekvienas pasivaikščiojimui pasirinktas maršrutas privers aikčioti, nes žaliuojančios pievos, ežerai ir kalnai sudaro tobulus gamtos vaizdinius. Pigūs skrydžiai į Šveicariją suteiks galimybę patyrinėti miesto santykį su gamta, tad dairykitės vos tik atvykę į šią šalį – vaizdais nenusivilsite. Pigūs lėktuvų bilietų pasiūlymai suteiks progą suplanuoti nepamirštamą atostogų laiką įstabioje Šveicarijoje... Šios šalies gamtos grožis – lyg iš paveiksliuko. Neįtikėtini kalnų upeliai, akimirką sustabdantys kriokliai, baltu sniegu nuklotos kalnų viršūnės ir žaliuojantys laukai privers prisiminimais sugrįžti į šį nuostabios gamtos pasaulio kampelį. Sekite paskutinės minutės akcijas ir nuolaidos – jos gali sukurti jūsų nepamirštamų atostogų laiką!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Zurich oro uostas (ZRH), Belp oro uostas (BRN), Cointrin oro uostas (GVA)

Laikas: UTC+1

Valiuta: Šveicarijos frankas CHF

Gyventojų skaičius Šveicarijoje: 8 189 65

Šveicarijos plotas: 41 285 km²

Šveicarijos susikūrimas: 1315 m.

Lankytinos vietos:
Ženeva: fontanas Jet d‘Eau, Šv. Petro katedra, Ženevos senamiestis, miesto pavadinimą turintis Ženevos ežeras, Jungtinių Tautų rūmai, Les Grottes rajonas, Raudonojo kryžiaus muziejus, Šilijono pilis, Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacija CERN.
Ciurichas: viduramžių dvasia pulsuojantis miesto senamiestis Aldstadt, Ciuricho Didžioji katedra Grossmünster, istorinė Augustinergasse ir tviskanti Bahnhofstrasse gatvelės, Rietberg muziejus, Ciuricho zoologijos sodas.
Liucerna: Keturių Kantonų ežeras, kalnas Pilotas, Bundesbrief muziejus, Koplyčios ir Malūno tiltai, Liucernos senamiestis.

Būtina paragauti: pasinaudoję karščiausiomis nuolaidomis ir atvykę į Šveicariją pasimėgaukite ne tik gamta ar sportu, bet ir šios šalies virtuve. Būtinai paragaukite jau šimtmečius gaminamų įvairių fondiu. Būnant Šveicarijoje žiemą sūrio ar šokolado fondiu sušildo ir pakelia nuotaiką. Taip pat Šveicarija - vienintelė šalis, kurioje gaminami sūriai turi pagal sezoną, todėl, jeigu keliausite rugsėjo- balandžio mėnesį, paragaukite karvės pieno sūrio, vadinamo Vacherin Mont D’Or, kurio gaminimas ir valgymas vietiniams yra tradicinis ritualas žiemą.  

Lauktuvės iš Šveicarijos: pigūs lėktuvo bilietai nukels jus į ypatingąją Šveicariją, kurioje patirsite nepamirštamų įspūdžių ir nuotykių. Leiskite ir artimiesiems pajausti šios šalies ritmą – lauktuvės tam puikiai tiks! Skanusis šveicariškas šokoladas, kurio įvairios kainos suteiks progą jo įsigyti visiems atvykusiems! Mėsos mėgėjams tikrai patiks tradicinės, sodraus skonio šveicariškos dešros.  Jeigu mėgstate ilgaamžes dovanas, atkreipkite dėmesį į įvairius peilius: nuo virtuvinio iki mažo, išlankstomo ir ne. Tai gali būti praktiška bei puošianti aplinkos detalė – viskas pagal jūsų norus!

Pigiausi skrydžiai į Šveicariją galimi: lėktuvų bilietai į Šveicariją žemomis kainomis džiugina žiemos mėnesiais. Kviečiame prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmiems gauti pigių kelionių pasiūlymus!Šveicarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai