+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Šveicariją

Pigūs lėktuvo bilietai į Šveicariją! Oficialiai Šveicarijos Konfederacija vadinamame pasaulio krašte išgirsite net keturias kalbas: vokiečių, prancūzų, italų ir retoromanų. Ši, iš kantonų sudaryta šalis visada stebina ir keri nuostabiais kraštovaizdžiais ir lankytinomis vietomis. Šveicarija - tobulas pasirinkimas tiek ramaus, tiek aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Žiemos sezonu pastarieji čia gali užsiimti slidinėjimu, važinėti šunų kinkiniais, rogėmis. Vasarą kiekvienas pasivaikščiojimui pasirinktas maršrutas privers aikčioti, nes žaliuojančios pievos, ežerai ir kalnai sudaro tobulus gamtos vaizdinius. Pigūs skrydžiai į Šveicariją suteiks galimybę patyrinėti miesto santykį su gamta, tad dairykitės vos tik atvykę į šią šalį – vaizdais nenusivilsite. Pigūs lėktuvų bilietų pasiūlymai suteiks progą suplanuoti nepamirštamą atostogų laiką įstabioje Šveicarijoje... Šios šalies gamtos grožis – lyg iš paveiksliuko. Neįtikėtini kalnų upeliai, akimirką sustabdantys kriokliai, baltu sniegu nuklotos kalnų viršūnės ir žaliuojantys laukai privers prisiminimais sugrįžti į šį nuostabios gamtos pasaulio kampelį. Sekite paskutinės minutės akcijas ir nuolaidos – jos gali sukurti jūsų nepamirštamų atostogų laiką!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Zurich oro uostas (ZRH), Belp oro uostas (BRN), Cointrin oro uostas (GVA)

Laikas: UTC+1

Valiuta: Šveicarijos frankas CHF

Gyventojų skaičius Šveicarijoje: 8 189 65

Šveicarijos plotas: 41 285 km²

Šveicarijos susikūrimas: 1315 m.

Lankytinos vietos:
Ženeva: fontanas Jet d‘Eau, Šv. Petro katedra, Ženevos senamiestis, miesto pavadinimą turintis Ženevos ežeras, Jungtinių Tautų rūmai, Les Grottes rajonas, Raudonojo kryžiaus muziejus, Šilijono pilis, Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacija CERN.
Ciurichas: viduramžių dvasia pulsuojantis miesto senamiestis Aldstadt, Ciuricho Didžioji katedra Grossmünster, istorinė Augustinergasse ir tviskanti Bahnhofstrasse gatvelės, Rietberg muziejus, Ciuricho zoologijos sodas.
Liucerna: Keturių Kantonų ežeras, kalnas Pilotas, Bundesbrief muziejus, Koplyčios ir Malūno tiltai, Liucernos senamiestis.

Būtina paragauti: pasinaudoję karščiausiomis nuolaidomis ir atvykę į Šveicariją pasimėgaukite ne tik gamta ar sportu, bet ir šios šalies virtuve. Būtinai paragaukite jau šimtmečius gaminamų įvairių fondiu. Būnant Šveicarijoje žiemą sūrio ar šokolado fondiu sušildo ir pakelia nuotaiką. Taip pat Šveicarija - vienintelė šalis, kurioje gaminami sūriai turi pagal sezoną, todėl, jeigu keliausite rugsėjo- balandžio mėnesį, paragaukite karvės pieno sūrio, vadinamo Vacherin Mont D’Or, kurio gaminimas ir valgymas vietiniams yra tradicinis ritualas žiemą.  

Lauktuvės iš Šveicarijos: pigūs lėktuvo bilietai nukels jus į ypatingąją Šveicariją, kurioje patirsite nepamirštamų įspūdžių ir nuotykių. Leiskite ir artimiesiems pajausti šios šalies ritmą – lauktuvės tam puikiai tiks! Skanusis šveicariškas šokoladas, kurio įvairios kainos suteiks progą jo įsigyti visiems atvykusiems! Mėsos mėgėjams tikrai patiks tradicinės, sodraus skonio šveicariškos dešros.  Jeigu mėgstate ilgaamžes dovanas, atkreipkite dėmesį į įvairius peilius: nuo virtuvinio iki mažo, išlankstomo ir ne. Tai gali būti praktiška bei puošianti aplinkos detalė – viskas pagal jūsų norus!

Pigiausi skrydžiai į Šveicariją galimi: lėktuvų bilietai į Šveicariją žemomis kainomis džiugina žiemos mėnesiais. Kviečiame prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmiems gauti pigių kelionių pasiūlymus!

Klimatas. Šveicarijoje vyrauja vidutinių platumų klimatas, iš jūrinio pereinantis į žemyninį. Šalyje vasaros saulėtos, bet drėgnos, vietomis termometro stulpeliai šokteli iki 25 °C šilumos, o štai žiemos šaltos, su daug sniego, nors dažnai palepina saulė.

Viduržiemį Šveicarijos plokščiakalnyje vyrauja vidutiniškai nuo 0 iki 2 °C šalčio, o kalnuose – 3–10 °C šalčio. Vasaromis šalyje vidutiniškai šyla iki 18 °C šilumos, o kalnuose šiltuoju metų laiku temperatūros diapazonas platus – 5–15 °C šilumos. Šalies pietuose klimatui įtakos turi Viduržemio jūra, todėl čia žiemos kur kas švelnesnės.

Ekskursijos. Viešint Šveicarijoje tiesiog privalu aplankyti tokius didmiesčius kaip Bernas ir Ženeva. Ypač turiningai laiką praleisite šių miestų senamiesčiuose, kuriuose rekomenduojama apsilankyti su gidu. Šveicarijoje ekskursijų pasirinkimas labai platus, kiekvienas keliautojas atras tai, kas labiausiai atitiks jo keliavimo tikslus, lūkesčius ir poreikius.

Gal mėgstate nuotykius ir adrenaliną? Tuomet žygiuokite Arės tarpekliu arba Trifto kabančiu tiltu. Keliaujate su vaikais? Būtinai aplankykite Ciuriche įsikūrusį zoologijos sodą. Esate neabejingi romantikai? Tuomet Jums patiks Ženevos pakrantėje palydėti saulę arba žavėtis Lavo vynuogynų terasomis.

Šveicarija neretai vadinama viena ilga ekskursija, nes šalyje lankytinų vietų, gamtos sukurtų stebuklų yra gausu.

Reikalingi dokumentai. Į Šveicariją keliaujantiems LR piliečiams reikalingas galiojantis asmens dokumentas: pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Populiarūs viešbučiai. Kelis tūkstančius apgyvendinimo įstaigų turinti Šveicarija patenkins net išrankiausių keliautojų lūkesčius. Prabangūs apartamentai, puikus aptarnavimas, nuostabus maistas ir visi patogumai, komfortas Jūsų laukia populiariausiuose aukščiausios klasės Šveicarijos viešbučiuose. Rinkitės „Resort Collina d‘Oro – Hotel & Spa“, „The View Lugano“, „Mountain Exposure Luxury Chalets & Apartments“, „Hotel Eden Roc“ ir iš daugybės kitų puikių viešbučių.

Norintys Šveicarijoje ilsėtis pigiau, bet ne ką prasčiau, gali rinktis iš puikiai vertinamų populiariausių ekonominės klasės viešbučių, pavyzdžiui, „Albergo Hotel Tesserete“, „Bnb Casa Archi“, „Hotel Edelweiss“, „Hotel Alpenblick Murren“ ir iš daugelio kitų puikių variantų.

Šventės ir festivaliai. Atostogaudami Šveicarijoje švenčių ir festivalių pasigesti neteks – šalyje renginių nestokojama. Apsilankyti bent viename iš festivalių – neįkainojama patirtis, padedanti pažinti tos šalies kultūrą bei tradicijas.

Jei Ženevoje viešėsite pavasarį, tikėtina, išvysite įspūdingą automobilių parodą. Ciuriche balandžio mėnesį vyksta pavasario festivalis, o štai vasarą turėsite progą pamatyti karvių kovas!

Vasarą Šveicarijoje organizuojamas pasauliniu mastu žinomas savaitę trunkantis koncertas.

Transporto nuoma. Šveicarija – nuostabaus grožio šalis. Keliaudami joje pamatysite daug pasakiškų gamtos kampelių, pasižvalgysite po didmiesčius. Išsinuomokite automobilį ir leiskitės į pažintį su šia šalimis. Pavyzdžiui, Ženevos oro uoste mažo ar vidutinio dydžio automobilio nuoma už parą kainuos nuo 70 eurų, didelio lengvojo automobilio nuoma – nuo 85 eurų. Visureigio kaina už parą prasideda nuo 120 eurų, o mikroautobusą išsinuomoti galima nuo 100 eurų.

Nurodytos preliminarios nuomos kainos, automobilį rezervuojant maždaug prieš mėnesį.  Automobilių nuomos kainoms įtakos turi ir tokie veiksniai kaip likęs dienų skaičius iki automobilio paėmimo, metų laikas ir kt.

Automobilį Šveicarijoje gali išsinuomoti ne jaunesnis kaip 21 metų amžiaus asmuo. Daugelio nuomos kompanijų nurodomas minimalus vairavimo stažas – 1 metai. Konkretūs reikalavimui stažui ir amžiui atskirose nuomos kompanijose gali skirtis. Reikia pateikti tokius dokumentus: galiojantį asmens tapatybės dokumentą – pasą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, paslaugą patvirtinantį dokumentą ir kreditinę kortelę paslaugos apmokėjimui.

Etiketas, bendravimas, kultūra. Keli faktai:

  • šveicarams būdingas punktualumas;
  • Šveicarijoje stebins švara, todėl čia demonstruokite tokius pat įpročius ir nešiukšlinkite.


Šveicarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai