+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Tailandą

Planuojate kelionę į Tailandą? Pavydėtina mintis! Pigūs lėktuvų bilietai internetu leis ją išpildyti akimirksniu. Į pietryčių Aziją nutolęs pasaulio kampelis sužavės net ir daug ką mačiusį keliautoją – neregėtas gamtos kraštovaizdis, senove pulsuojančios lankytinos vietos, kitokia kultūra ir tradicijos laukia Tailande, todėl pasiruoškite, čia įspūdžiai liesis per kraštus... Žydra jūra, šilko švelnumo paplūdimiai ir karštos saulės vonios jus lepins Tailando kurortuose Krabi, Pukete, Samui ir Patajoje, o Tailando sostinė Bankokas stebins savo kontrastingumu ir vers nuotaikingai praleisti atostogas. Pažintinės, poilsinės ir egzotinės kelionės Tailande – svajonių išsipildymas, kuris ilgam išliks jūsų atmintyje dar ilgą laiką grįžus namo. Pagyventi Tailando ritmu jums padės pigūs lėktuvų bilietai, žemos kainos, akcijos ir nuolaidos! Ar galite patikėti, kad tereikia tik panorėti ir bilietai į Tailandą jau jūsų rankose!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Suvarnabhumi Airport - BKK (Suvarnabhumi tarptautinis oro uostas), Don Mueang Airport - DMK (Don Mueang tarptautinis oro uostas), Phuket International Airport - HKT (Puketo tarptautinis oro uostas), Chiang Mai International Airport - CNX (Chiang Mai oro uostas).

Laikas: UTC+7.

Valiuta: Tailando batas THB

Gyventojų skaičius Tailande: 68,148,828

Tailando plotas: 513,120 km²

Tailando įkūrimas: 1238 m.

Lankytinos vietos: Tailando sostinė Bankokas, o čia Karalių rūmai, Thonburi kanalai, Wat Pho, Karalienės Sirikit parkas, Wat Benchamabophit, Grand Palace, o vaikiškas svajones išpildys Imaginia Playland ir Siam Park City atrakcionų parkai. Phuket ir Ko Samui salų grožybės atpalaiduos kiekvieną poilsinių kelionių mėgėją, kurortinis miestelis Pataja spalvins jūsų kelionės žemėlapį ryškiomis spalvomis. Andamanų jūros spalvomis pasigrožėti vykite į Krabi salą... Svajonių išsipildymui Tailande ribų nėra! Tačiau keliaudami į Tailandą ir norėdami aplankyti visas šias nuostabias vietas, nepapirškite pasirūpinti ir savo sveikata. Prieš išvykdami - pasiskiepykite.

Būtina paragauti: kad ir kaip populiarėjanti Tailando virtuvė Lietuvoje gali bent trupučiu supažindinti su savo specifika, tikrą jos skonį pajusite nuvykę į išsvajotąjį Tailandą. Jei esate aštraus maisto gerbėjas - VALIO, nes tailandietiškas maistas jums tikrai patiks! Thai maistas ypatingas - mėgsti arba ne, todėl jo paragauti ir susidaryti savo nuomonę privalu kiekvienam, ypatingai atvykusiam į egzotiškąjį Tailandą. Ragaukite aštriąją Tom Yum Goong sriubą, Som Tum aštrias papajų salotas, vieštienos sriubą su kokosų pienu Tom Kha Kai ir patiekalų iš noodles makaronų, kuriuose gausu įvairiausių daržovių, jūros gėrybių ir tradicinių ingredientų... Fried rice - kepti ryžiai, su daržovėmis ir įmuštu kiaušiniu puikiai tiks pietums, nes tai skanus ir sotus patiekalas.  

Lauktuvės iš Tailando: tradiciniais raštais puošta keramika, puodeliai, lėkštės, įvairių spalvų šilkas ir jo gaminiai, batai, suknelės, marškinėliai, thai kokosų aliejus, papuošalai iš kokoso kevalo, specialūs thai SPA produktai, interjero papuošimai iš medienos, šaldytuvo magnetukai, atvirukai, puikūs prisiminimai ir įdomiausi pasakojimai!

Pigiausi skrydžiai į Tailandą galimi: skrydžiai pigiau į Tailandą neretai stebina, tad siūlome prenumeruoti mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir ypatingus pasiūlymus gauti pirmiesiems!Komentarai