+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs Air Baltic skrydžiai iš Vilniaus

„airBaltic“ istorija ir faktai

Nuo 1995-ųjų gyvuojanti nacionalinė Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ laikoma viena punktualiausių skrydžių bendrovių. Pagrindinės „airBaltic“ vertybės: saugumas, punktualumas ir aptarnavimas. >>>

„airBaltic“ istorija ir faktai

Nuo 1995-ųjų gyvuojanti nacionalinė Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ laikoma viena punktualiausių skrydžių bendrovių. Pagrindinės „airBaltic“ vertybės: saugumas, punktualumas ir aptarnavimas. Šiuo metu „airBaltic“ flotilę sudaro 36 4 tipų orlaiviai: Airbus A220-300, Boeing 737-500 , Boeing 737-300 ir Bombardier Q400Next Gen. „airBaltic“ lėktuvų bilietai yra galimybė patogiai ir pigiai keliauti per Rygą visoje Europoje, Skandinavijoje, NVS šalyse ir Vidurio Rytuose.

Žema „airBaltic“ skrydžių kaina daugeliu atvejų avialinijas vilioja rinktis net lyginant keliones su autobusu, automobiliu, traukiniu ar laivu. Prenumeruokite Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir sužinokite apie „airBaltic“ vykdomas lėktuvų bilietų akcijas ir metinius išpardavimus. Su „airBaltic“ galite keliauti daugiau ir pigiau!

<<<

„airBaltic“ kryptys

„airBaltic“ siūlo skrydžių į daugiau kaip 60 pasaulio krypčių. Pigūs „airBaltic“ skrydžiai iš Vilniaus galimi šiomis kryptimis: Amsterdamas, Berlynas, Talinas, Paryžius, Miunchenas, Ryga. Daugiau „airBaltic“ siūlomų tiesioginių skrydžių iš Rygos: Aberdynas, Amsterdamas, Atėnai, Baku, Barselona, Berlynas, Bilundas, Briuselis, Budapeštas, Ciurichas, Diuseldorfas, Dubrovnikas, Frankfurtas, Geteborgas, Hamburgas, Helsinkis, Katanija, Kijevas, Kopenhaga, Larnaka, Londonas, Maljorkos Palma, Maskva, Milanas, Minskas, Miunchenas, Nica, Odesa, Olbija, Oslas, Paryžius, Popradas, Praha, Reikjavikas, Rijeka, Rodas, Roma, Salonikai, Sankt Peterburgas, Stavangeris, Stokholmas, Tamperė, Tbilisis, Tel Avivas, Turku, Varšuva, Venecija, Verona, Zalcburgas, Ženeva. >>>

„airBaltic“ kryptys

„airBaltic“ siūlo skrydžių į daugiau kaip 60 pasaulio krypčių. Pigūs „airBaltic“ skrydžiai iš Vilniaus galimi šiomis kryptimis: Amsterdamas, Berlynas, Talinas, Paryžius, Miunchenas, Ryga. Daugiau „airBaltic“ siūlomų tiesioginių skrydžių iš Rygos: Aberdynas, Amsterdamas, Atėnai, Baku, Barselona, Berlynas, Bilundas, Briuselis, Budapeštas, Ciurichas, Diuseldorfas, Dubrovnikas, Frankfurtas, Geteborgas, Hamburgas, Helsinkis, Katanija, Kijevas, Kopenhaga, Larnaka, Londonas, Maljorkos Palma, Maskva, Milanas, Minskas, Miunchenas, Nica, Odesa, Olbija, Oslas, Paryžius, Popradas, Praha, Reikjavikas, Rijeka, Rodas, Roma, Salonikai, Sankt Peterburgas, Stavangeris, Stokholmas, Tamperė, Tbilisis, Tel Avivas, Turku, Varšuva, Venecija, Verona, Zalcburgas, Ženeva.

„airBaltic“ bilietų keitimas

Bilieto informacijos keitimo sąlygos priklauso nuo turimo bilieto tipo („Basic“, „Premium“, „Business“). Įsigiję „Business“ lėktuvo bilietą galite nemokamai keisti skrydžio datą ir laiką. Įsigijus „Premium“ lėktuvo bilietą, informacijos keitimas (skrydžio data, laikas) kainuos. Su „Basic“ tipo bilietu skrydžio datą ir laiką galima keisti tik papildomai įsigijus skrydžio keitimo garantiją. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės pas mus.

„airBaltic“ rankinis bagažas

  • Su „Basic“ ir „Premium“ bilietais į lėktuvą galima pasiimti vieną ir ne didesnį nei 55 x 40 x 23 cm išmatavimų bagažą, taip pat vieną papildomą ir ne didesnį nei 30 x 40 x 10 cm išmatavimų daiktą (rankinę, nešiojamo kompiuterio / fotoaparato dėklą, oro uoste įsigytų prekių krepšį, skėtį). Bendras abiejų rankinio bagažo vienetų svoris neturi viršyti 8 kg.
  • Su „Business“ bilietu ir PINS VIP kortele į lėktuvą galima pasiimti du ir ne didesnius nei 55 x 40 x 30 cm išmatavimų bagažus, taip pat vieną papildomą ir ne didesnį nei 30 x 40 x 10 cm išmatavimų daiktą (rankinę, nešiojamo kompiuterio / fotoaparato dėklą, oro uoste įsigytų prekių krepšį, skėtį).

Rankiniame bagaže vežami skysčiai turi būti sudėti į ne didesnes nei 100 ml talpas (bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 l) ir patalpinti į plastikinį ir ne didesnį nei 20 x 20 cm krepšį.

„airBaltic“ registruotas bagažas

Maksimalus vieno registruoto bagažo svoris gali būti ne didesnis nei 20 kg, o matmenys ne didesni nei 100 x 50 x 80 cm.

  • „Business“ klasės keleiviai nemokamai gali vežtis ne daugiau kaip du registruoto bagažo vienetus (bendras jų svoris neturi viršyti 40 kg).
  • „Premium“ klasės keleiviai nemokamai gali vežtis vieną registruoto bagažo vienetą (svoris neturi viršyti 20 kg).
  • „Basic“ klasės keleiviams registruotas bagažas kainuoja priklausomai nuo maršruto ir skrydžio trukmės.

* Nurodyti bagažo dydžio ir svorio parametrai buvo patikrinti 2019 m. vasario 7 d. Žinokite, jog oro linijos pasilieka teisę bet kada leidžiamo bagažo parametrus keisti.

<<<