+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Liverpulį

Pigūs skrydžiai į Liverpulį

Trokštate naujų įspūdžių ir nuotykių užsienio šalyje? Pasiilgote to jaudinančio kelionės jausmo ir trokštate atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių ar rutinos? Pažintinė ar savaitgalio kelionė į Liverpulį puikiai tik jūsų svajonių išsipildymui, nes čia liūdna nebus nei su šeima, nei su draugais, o gal planuojate kelionę tik sau? Puiki mintis! Vos tik nuvykę į garsiosios muzikos grupės The Beatles gimtinę mintyse skambės All you need is love dainos eilutės, tad nesidrovėkite ir pamilkite savo atostogų laiką Liverpulyje! Šiame mieste gausu meno galerijų, muziejų ir lankytinų vietų pritrauksiančių kiekvieno turisto akį. Savo kelionės žemėlapyje būtinai pažymėkite Liverpulio katedrą, The Beatles Story, rotušę... vaikštinėkite miesto gatvelėmis skirdami visą dėmesį poilsio laikui. Liverpulis pasitiks jus ne tik žymiomis kultūrinėmis vietomis, bet čia džiugins ir parduotuvės, kuriose dovanų sau ir artimiesiems galės įsigyti kiekvienas! Pasinaudokite paskutinės minutės akcijomis ir nuolaidomis ir pamatykite pasaulio įdomybes savomis akimis! O šį kartą skrendam į Liverpulį!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Liverpool International Airport – LPL (Liverpulio Džono Lenono oro uostas)

Laikas: UTC+0, vasaros laikas UTC+1

Valiuta: svaras sterlingų GBP

Gyventojų skaičius Liverpulyje:  473 100

Liverpulio plotas: 111,84 km²

Liverpulio įkūrimas: 1207 m.

Lankytinos vietos: The Beatles Story muziejus, meno galerija Walker Art Gallery, St. George‘s rotušė, buvusioje St. Peter‘s bažnyčioje įsikuręs Alma de Cuba restoranas, Merseyside jūrų muziejus, gyvos muzikos klubas Cavern, Liverpulio katedra, Džono Lenono ir Paul McCartney vaikystės namai, žymioji Matthew gatvė, Pasaulio muziejus.

Būtina paragauti: Liverpulyje gausu kavinukių ir restoranų, kuriuose išmėginti britiškų patiekalų galės kiekvienas! Ragaukite angliškus pusryčius – ingredientuose slypi kepti kiaušiniai, kiaulienos, pomidorai, grybai, skrudinta kvietinė duonelė. Tradiciniai angliški pusryčiai neįsivaizduojami be juodosios arbatos su šlakeliu pieno, tad pradėkite dieną būtent tokiu pusryčių ritualu. Liverpulyje gausu restoranų iš įvairių pasaulio kampelių – turkiški, japoniški, itališki ar ispaniški patiekalai šiame mieste nepaslaptis!

Lauktuvės iš Birmingamo: Liverpulis -  ne tik The Beatles gimtinė, bet ir futbolo sostinė, tad šio sporto atributika tikrai maloniai nustebins net ir truputį besidomiantį. Be abejonės, The Beatles muzikos grupės plokštelės, raktų pakabukai su Anglijos simboliais.

Pigiausi skrydžiai į Birmingamą: pigiausi lektuvų bilietai internetu į Liverpulį numatomi ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį. Prenumeruokite mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmasias bilietų akcijas bei nuolaidas raskite pirmieji!

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai