+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Helsinkį

Pigūs skrydžiai į Helsinkį

Lėktuvų bilietai internetu į Helsinkį suteikia galimybę Suomijos sostinę aplankyti pigiau. Vilnius-Helsinkis, Kaunas-Helsinkis, Palanga-Helsinkis, Ryga-Helsinkis, išsirinkite patogiausią kryptį ir kilkite į debesų galybę. Didingasis Helsinkio centras pasitiks magiška Helsinkio geležinkelio stotimi, kurios architektūra užburianti – atostogos Helsinkyje žada būti turiningos. Keliauti sostinėje paprasta, transportas Helsinkyje itin išvystytas, keliaukite tramvajumi, autobusu, traukiniu, metro ar net keltu, kuris nuplukdys į išskirtinio grožio vietas puikiai tinkančias iškyloms. Transportas nepriekaištingai išvystytas ne tik Helsinkyje, bet ir visoje Suomijoje, galite drąsiai leistis į pažintį už sostinės teritorijos ribų. Gyvenimas Helsinkyje kunkuliuoja ištisą parą, turistai žavisi sostinės įžymybėmis, ką pamatyti Helsinkyje tikrai yra, vietinis jaunimėlis buriuojasi gatvėse, gyventojai po darbo dienos mėgaujasi virtuvės šefų patiekalais restoranuose, čia kiekvienas ras vietą sau. Nors kainos Helsinkyje ganėtinai didelės, suteikiama paslaugų kokybė itin aukšta. Viešbučiai Helsinkyje išsimėtę po visą miestą, o norintiems apsistoti pigiau rekomenduotina rinktis jaunimo nakvynės namus.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Helsinkio oro uostas: Helsinkis (HEL).

Laikas: UTC+2, vasaros UTC+3

Valiuta: euras

Gyventojų skaičius Helsinkyje: 626 tūkst.

Plotas: 715,49 km²

Helsinkio įkūrimo data: 1550 m.

Lankytinos vietos Helsinkyje: Uspenskio katedra, Suomenlinos tvirtovė, Šiuolaikinio meno centras, Centrinio Helsinkio geležinkelio stotis, Helsinkio katedra (Šv. Mikalojaus katedra), Senato aikštė, Esplandi parkas, Temppeliaukio bažnyčia, Sederholmo namas, Nacionalinis muziejus.

Būtina paragauti: Helsinkio virtuvė itin gurmaniška, vien savaitgalis Helsinkyje su šiaurės elnio kepsniu vakarienei puikus poilsio komponentas. Patiekalai iš šiaurės elnių labai vertinami, tai dieviškas delikatesas. Kiti patiekalai nenusileidžiantys skoniu gaminami iš lašišos, silkių, vėžių, gardinami šviežiomis daržovėmis bei žolelėmis. Helsinkio gyventojai dievina ledus, tai išskirtinis desertas jiems, dažnai pateikiamas su šviežiomis uogomis.

Lauktuvės iš Helsinkio: pabuvoję Suomijos sostinėje nepamirškite lauktuvių tiek sau, tiek artimiesiems, įsigykite šiltų dirbinių iš kailio, liemenių, kepurių, pirštinių, pirties mėgėjams parvežkite Suomiškos pirties reikmenų, suvenyrams puikiai tiks drožiniai iš medžio.

Pigiausi skrydžiai į Helsinkį galimi: Helsinkis gausiai turistų lankoma sostinė, tad šiltuoju metu jų čia apstu, o ir lėktuvų bilietai į Helsinkį pasižymi aukštesnėmis kainomis, tad patariama gaudyti paskutinės minutės į Helsinkį pasiūlymus. Pigūs lėktuvų bilietai į Helsinkį pasirodo pavasariui prasidėjus ar rudeniui įpusėjus, keliaukite pigiau ir pamatykite Helsinkį kitomis spalvomis!

 

Komentarai