+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Hurgadą

Pigūs skrydžiai į Hurgadą

Pigūs lėktuvų bilietai į Hurgadą – puiki atostogų pradžia! Pasirenkate kryptį Vilnius-Hurgada, susikraunate kelioninį lagaminą, keliate sparnus ir poilsis Hurgadoje prasideda. Turizmas Hurgadoje išplėtotas, kurortas karaliauja Raudonosios jūros pakrantėje, kuri kasmet pritraukia galybę keliautojų. Pastaruosius traukia ne tik žėrintys paplūdimiai, tviskanti saulė ir šiltos bangos, čia gausu vandens pramogų: burlenčių sportas, buriavimas, giluminis nardymas, žvejyba, pasiplaukiojimas laivu stikliniu dugnu. Gyvenimas Hurgadoje tiesiog veržte veržiasi, vieni mėgaujasi naktinėmis Hurgados spalvomis, kiti leidžiasi į kelionę su džipais ar keturračiais po dykumą, vyksta į Gifuno salą tikėdamiesi išvysti baltuosius ryklius ar stebisi fontanų šou, prisijunk ir tu! Savaitgalis Hurgadoje, per trumpas laiko tarpas aprėpti viską, ką suteikia kurortas, skirkite daugiau dienų pabuvoti šiame rojuje. Orai Hurgadoje lepina ištisus metus, saulė – nuolatinė palydovė, net ir šalčiausią mėnesį, vasarį, oro temperatūra pakyla iki 25 °C. Viešbučiai Hurgadoje taip pat lepina, paslauga „viskas įskaičiuota“ suteikia galimybę mėgautis tikromis atostogomis, atsipalaiduokit ir panirkite į Hurgados burtus.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Hurgados oro uostas: Hurgados tarptautinis oro uostas (HRG)

Laikas: UTC+2, vasaros UTC+3

Valiuta: Egipto svaras

Gyventojų skaičius Hurgadoje: 95 tūkst.

Plotas: Raudonosios jūros pakrante kurortinė zona tęsiasi apie 40 km

Hurgados įkūrimo data: 1905 m.

Lankytinos vietos Hurgadoje: Porfyro kalnas, Giftuno sala, Koralų draustinis, Marine biologijos muziejus, Nacionalinis muziejus, Selkhet Papyrus, Zoologijos sodas Hurgadoje, Fonatnų šou.

Būtina paragauti: Hurgados virtuvė gausi šviežių vaisių daržovių, patiekalai gaminami su juodaisiais lęšiais, makaronais, pupelėmis, ryžiais, svarbią vietą egiptiečių virtuvėje užima duona. Viešint Hurgadoje privalu paragauti pupų tešlos rutuliukų pagardintų aštriais padažais Tamija, ant grilio keptos mėsos Kofta, gurmanišką patiekalą Kušari iš ryžių, makaronų, lęšių, avinžirnių aplietų gurmanišku padažu, džiuto lapų sriubos Malukhija, sezamo sėklų pastos pagardintų baklažanų kepamų ant grilio Baba ghanoug. Skonio receptorius pagardinkite saldžiais desertais: kepiniai su traškiais riešutais ir razinomis Om Ali, pieno kremas su įvairiausiais pagardais Muhalabiyya, kepiniai Baklava, skanaus!

Lauktuvės iš Hurgados: nustebinkite namiškius pikantiškais prieskoniais įsigytais triukšmingame Hurgados turguje, čia pat rasite kokybiškų gaminių iš medvilnės, beduinų rankų darbo suvenyrų, kilimų. Parskraidinkite šiek tiek Egipto dvasios į artimųjų namus!

Pigiausi skrydžiai į Hurgadą galimi: atostogos Hurgadoje rekomenduojamos pavasarį  ar rudenį, kuomet nealina dideli karščiai ir lepina pigūs bilietai internetu į Hurgadą. Norint skristi dar pigiau vertėtų pasidairyti paskutinės minutės į Hurgadą pasiūlymų, kurie neleis kruopščiai ištuštinti kiaulės taupyklės.

Komentarai