+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Taliną

Pigūs skrydžiai į Taliną

Vilnius-Talinas, Kaunas-Talinas, Ryga-Talinas pigūs lėktuvų bilietai į Taliną suteikia galimybę susipažinti su Talino gyventojais, didingu miestu bei kultūra, o tiesioginiai skrydžiai į Taliną užtikrins patogią kelionę. Užburiantis Talino centras, informatyvūs Talino muziejai, išvystytas turizmas Taline ir dar daug kitų pliusų įžvelgsite Estijos sostinėje. Neaprėpiamo grožio peizažas nuo Šv. Olavo bažnyčios bokšto, aukštutinio senamiesčio burtai, gyvūnų įvairovė Talino zoologijos sode, jei išvardinti privalumai žavi vos paskaičius, savaitgalio kelionė į Taliną kaip tik jums! Orai Taline žiemą švelnesni nei pietinėje Estijos dalyje, Talino klimatui įtaką daro Baltijos jūra, būtent todėl ir vasaros Taline yra vėsesnės, nei žemutinėje šalies dalyje.Talino viešasis transportas išvystytas nepriekaištingai, traukiniai, autobusai, tramvajus naudoją tą pačią transporto kortelę, telieka įsigyti ir po Taliną keliausite pakankamai pigiai. Viešbučiai Taline įvairūs, kaip ir daugelyje šalių, kiekvienas ras pagal savo kišenę, žinoma sostinės centre tiek apgyvendinimas, tiek maitinimas restoranuose, užkandžiai baruose pasižymi aukštomis kainomis, tačiau kas ieško, tas randa priimtiną variantą pagal savo piniginės storį.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai Taline: Talino tarptautinis oro uostas - TLL

Laikas: UTC+2, vasaros UTC+3

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Taline: 439 tūkst.

Talino plotas: 159,2 km²

Talino įkūrimo data: 1154 m.

Lankomiausios vietos Taline: Talino senamiestis, Tompea kalva, Talino rotušė, miesto siena, Viru vartai, Švč. Mergelės Marijos katedra, Talino botanikos sodas, Storosios Margaritos bokštas, Juodagalvių riterių brolijos rūmai, Keilos krioklys, Hidroplanų uostas, Talino miesto muziejus, Danijos karaliaus sodas, Talino zoologijos sodas, Tompėjos pilis.

Būtina paragauti: Talino virtuvėje vyrauja žuvis, mėsa, miežinės košės, rauginti kopūstai, Talino maistas panašus į kitų šiaurės šalių, bet tuo pačiu ir išsiskiriantis savitu unikalumu. Savaitgalis Taline neatsiriboja be gardžių patiekalų, privalu paragauti marinuoto ungurio, Baltijos kilkės ir šoninės su grietinės padažu Silgusoust, virtos kiaulienos drebučių. Talino tradiciniai valgiai: miežinė košė su raugintu pienu, juodas pudingas, kepti ar rauginti kopūstai, neluptos virtos bulvės su varške ar silke, nepraleiskite progos įsitikinti jų gardumu.

Lauktuvės iš Talino: estiško lino gaminiai, vilnoniai šilti apdarai, kojinės, suvenyrai iš medžio, dolomito, likeris „Vana Tallinn“ bei ypatingai ir unikaliai įpakuotas estiškas šokoladas, nudžiuginkite artimuosius!

Pigiausi skrydžiai į Taliną galimi: pavasarį bei rudenį kelionė į Taliną puikus pasirinkimas, bilietai internetu į Taliną suteikia galimybę sostinėje apsilankyti pigiai ir pajausti koks verda gyvenimas Talino mieste prieš užplūstant turistams.

Komentarai