+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Švediją

Hej hej taria pigūs lėktuvų bilietai į Švediją! Po visą šalį plačiai išsidėstę Švedijos oro uostai laukia visų išskėstomis rankomis. Vilnius-Švedija, Kaunas-Švedija ar Ryga-Švedija, visai nesvarbu tiesioginiai skrydžiai į Švediją iš jums patogaus miesto, skriskite, ilsėkitės, patirkite! Užsimanius aplankyti gamtos žavesio nepraradusią šalį tereikia trijų minučių ir bilietai internetu į Švediją jau jūsų kišenėje, o bilietų kainos skrendant į Švediją lėktuvu prasideda vos nuo 10 eurų, nėra ko dvejoti! Savaitgalis Švedijoje gali būti labai turiningas, šalis slepia daugybę lankytinų objektų. Astridos Lindgren pasaulis pritraukia daugybę turistų neabejingų autorei ir jos knygoms, Švedijos įžymios vietos, tokios kaip Drotningholmo dvaras, vikingų žemė Gamla Uppsala, Karaliaus sodai, Karališkieji rūmai stebinantys sargybos pasikeitimo ceremonija, „Liseberg“ atrakcionų parkas, didžiųjų miestų senamiesčiai ir dar daug kitų įdomybių, palieka neišdildomus įspūdžius ir šnibžda sugrįžta nors kartą atgal. Švedijos universitetai pritraukia daugybę studentų iš Europos, mokslui skiriamas didžiulis dėmesys, o mokslo centras „Universeum“ yra vienas didžiausių visoje Skandinavijoje. Studijuoti Švedijoje nesiruošiate? Tačiau, kelionei po Švediją laiko atraskite.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai Švedijoje: Arlanda (ARN), Bromma (BMA), Lulea (LLA), Saeve (GSE), Linkoping (LPI), Stockholm Skavsta (NYO), Sundsvalis (SDL), Kiruna (KRN), Malmo-Sturup (MMX), Frösön (OSD), Landvetter (GOT), Halmstadas (HAD), Helsingborgas (AGH), Borlange (BLE).

Laikas: UTC +1, vasaros laikas UTC +2

Valiuta: Švedijos krona (SEK)

Gyventojų skaičius Švedijoje: 9,6 mln

Švedijos plotas: 449 964 km²

Švedijos įkūrimo data: pirmieji žmonės į Švedijos teritoriją atvyko dar akmens amžiuje, o Švedijos valstybės ištakos menamos nuo Vikingų laikų, kuomet I ir II tūkstantmečio sandūroje Skandinavijos teritorijoje pradėjo formuotis valstybės.

Lankytinos vietos Švedijoje: Stokholmas, Drotningholmo dvaras, Kalmar Slott, Gamla Uppsala, Skansen, Geteborgas, Gotlando sala ir Visby, Malmė, Elando sala, Ledo viešbutis, Astridos Lindgren pasaulis, pramogų ir nuotykių parkas „High Chaparral“, Mokslo centras Gothenburge – „Universeum“, „Liseberg“ atrakcionų parkas, Gotlando sala.

Būtina paragauti: Švedų virtuvėje vyrauja pieno produktai, balta duona, traškios duonos paplotėliai, jautiena, kiauliena, žuvies patiekalai bei bulvių garnyras. Atostogos Švedijoje neįsivaizduojamos be vieno populiariausio patiekalo Kottbullar, mažyčių mėsos kukulių, jų įsigyti galima net maisto parduotuvėse. Mėgstamiausias gėrimas – kava, tikrai taip, švedų tauta viena daugiausiai kavos išgeriančių tautų pasaulyje.

Lauktuvės iš Švedijos: įvairūs rankų darbo amatų dirbiniai, suvenyrai su briedžiais, kava, pypkės, kramtomas tabakas.

Pigiausi skrydžiai į Švediją galimi: pigūs skrydžiai į Švediją iš Vilniaus, Kauno ar Rygos pasitaiko itin dažnai,  ištisus metus džiugina žemos skrydžių kainos, o pagavus paskutinės minutės pasiūlymą į Malmę ar Stokholmą nuskrenda pigiau nei nuvažiuojama iš Vilniaus į Kauną, tad savaitgalis Švedijoje prieinamas visiems!Švedijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai