+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Madridą

Pigūs skrydžiai į Madridą

Pasiilgote to virpančio kelionės jaudulio? Svajojate suteikti įvairovės kartais atsibostančiai kasdienybei? Pažintinės, poilsinės ar savaitgalio kelionės į užsienio šalis suteikia ryškių spalvų įsigalėjusiai rutinai. Šį kartą siūlome pigius lėktuvo bilietus į karališkąją Ispanijos sostinę – Madridą! Įtraukiančios lankytinos vietos, žaliuojantys gamtos vaizdiniai, įspūdinga architektūra ir dar daugiau – tai siūlo margoji Ispanijos sostinė, tad skubėkite griebti pigius skrydžių pasiūlymus internetu ir suteikite spalvų savo kelionių sąrašui suplanuodami atostogas Madride! Šis, svarbus Ispanijos miestas žavės kiekvieną atvykusį – tik atvykę pakelkite akis į įvairiais architektūriniais stiliais puoštus pastatus. Baroko įmantrumas, gotikos griežtumas ir klasicizmo asketiški bruožai įtrauks į Madrido judrų gyvenimą. Skriskite pažinti pasaulio pasinaudoję pigių skrydžių bendrovių siūlomomis akcijomis ir nuolaidomis – jos sukurs jūsų kelionės startą į įvairiausius pasaulio kampelius. Madridas – vienas iš jų, todėl pakeiskite dažnai pilkus Lietuvos debesis į žydrą ir saulėtą Ispanijos sostinės dangų pasinaudodami paskutinės minutės lėktuvų bilietų akcijomis ir skriskite!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport – MAD (Barajos oro uostas)

Laikas: UTC+1, vasaros laikas UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Madride: 3,165 mln.

Madrido plotas: 607 km²

Madrido įkūrimas: jau priešistorės laikais šiame mieste buvo įsikūrę gyventojai, nors oficialiuose rašytiniuose šaltiniuose Madrido vardas buvo minimas IX a. kai Mahometas I įsakė pastatyti nedidelius rūmus.

Lankytinos vietos: viena pagrindinių Madrido aikščių – Saulės vartai, Karališkieji rūmai, Campodel Moro parkas, Almudenos katedra, Prado muziejus, El Rastro sendaikčių turgus, Del Buen Retiro parkas, garsioji Gran Via gatvė.

Būtina paragauti: Madride labai populiaru ragauti užkandžius, tad pasiruoškite įvairiam tapas asortimentui. Išmėginti kuo įvairesnius tapas skanėstus patariame lankantis skirtinguose restoranuose, kuriuose maloniai priims ir leis jaukiai pasisėdėti vietiniai darbuotojai. Be gardžiojo tapas ragaukite populiariąją Cocido Madrileno, Huevos Rotos ar ispanų mėgstamus Bocadillo de Calamares - sumuštinius su keptais kalmarų žiedais. Skanaukite įvairius Ispanijos virtuvės tiekiamus patiekalus pačioje šalies sostinėje apsidairę įstabiame mieste. Madride organizuojamos ekskursijos į vynines, kurių pagalba susipažinsite ne tik su ispaniškomis Garnacha, Cabernet Sauvignon, Merlot ar Chardonnay bei Albarino, bet ir įspūdingais užmiesčio gamtos vaizdiniais, kurie ilgam įsirėš jūsų atmintyje. Pažinti spalvingąjį Madridą vykite pasinaudoję lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis – tai sukurs jūsų kelionės pradžią!

Lauktuvės iš Madrido: Madrido centre įsikūrusioje saldainių parduotuvėlėje La Violeta nudžiugsite pamatę – čia surasite dailiai įpakuotų saldainiukų, kurie taps saldžiausia dovana jūsų artimiesiems. Įsigykite ir nupirkite kepurėlę, beretę ar skrybėlaitę artimajam, o ją išsirinkti jus kvies seniausia Madride skrybėlių parduotuvė įsikūrusi net 1894 metais. Nepamirškite espadrilles! Iš Ispanijos kilę dailūs batukai labai populiarūs vasaros metu – pradžiuginkite savo geriausią draugą margomis espadrilėmis.

Pigiausi skrydžiai į Madridą galimi: skrydžiai internetu pigiau numatomi ne sezono metu, o turistų antplūdis Madride – vasaros mėnesiais. Griebkite pigesnius lėktuvo bilietus pavasarį, rudenį ar žiemą ir suteikite savo atostogoms įvairiausių spalvų!

 

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai