+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Užsakomieji skrydžiai Vilnius - Riminis

Planuoti atostogas dar niekada nebuvo taip lengva! Vos keli mygtukų paspaudimai ir skrydžių bilietai - jūsų rankose. Šiame Lektuvubilietai.lt čarterinių skrydžių puslapyje >>>

Planuoti atostogas dar niekada nebuvo taip lengva! Vos keli mygtukų paspaudimai ir skrydžių bilietai - jūsų rankose. Šiame Lektuvubilietai.lt čarterinių skrydžių puslapyje galite patogiai ieškoti skrydžių bilietų iš Vilniaus, o tiesioginiai skrydžiai leis jums greitai ir patogiai pasiekti svajonių kampelį. Jei kilo klausimas, kas yra čarteriniai skrydžiai - tai tokie skrydžiai, kurie tiesiogiai skraidina keliautojus į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Ispanijoje bei kitose poilsiautojų pamėgtose šalyse. 

<<<

Balto smėlio paplūdimiai, švelni saulė ir nerūpestingos atostogos - visa tai yra nesunkiai pasiekiama. Norite su banglente gaudyti gaivaus vandenyno bangas? Rinkitės kelionę į Tenerifę. >>>

Balto smėlio paplūdimiai, švelni saulė ir nerūpestingos atostogos - visa tai yra nesunkiai pasiekiama. Norite su banglente gaudyti gaivaus vandenyno bangas? Rinkitės kelionę į Tenerifę. Svajojate apie ranka pasiekiamą egzotiką - kraukite lagaminus ir ruoškitės tiesioginiam skrydžiui į Madeirą. O gal tiesiog norite atsigulti prie baseino ir lepintis “viskas įskaičiuota” kelione Turkijoje? Lektuvubilietai.lt siūlo dar daugiau čarterinių skrydžių krypčių, pritaikytų kiekvieno poreikiams: kelionės į Kretą, Rodą, Varną, Hurgadą, Larnaką ir daugelį kitų pamėgtų kurortų. Neturite kelionės plano? Rinkitės skrydį į vieną pusę ir grįžkite tada, kai norėsite! 

Jei kiltų klausimų, Lektuvubilietai.lt komanda visada pasiruošusi pagelbėti norintiems įsigyti čarterinius skrydžius žemiausiomis kainomis. Tačiau kelionę galite planuoti ir savarankiškai - čarterinių skrydžių bilietus įsigyti internetu taip pat paprasta, kaip ir reguliariųjų ar mažų sąnaudų kompanijų skrydžių bilietus. 

Lentelėje viršuje pateikiamos dažniausiai keliautojų ieškotos ir šiuo metu populieriausios Lektuvubilietai.lt atostogų kryptys, tad jums belieka tik išsirinkti - kuria kryptimi keliausite šį kartą? 

<<<